مشاوره و سفارش

انبه :

انبه هم همانند موز از جمله میوه های استوایی است که جز محصولات فعالیت این مجموعه بوده است که بهترین و مرغوب ترین آن از کشورهای هند و پاکستان وارد کشور می شود. زمان برداشت و صادرات این محصول از کشورهای ذکر شده از ماه خرداد شروع می شود.

خیار :

محصول خیار در ایران به دو صورت گلخانه ای و بوته ای (فضای باز) کشت و برداشت می شود که بیشترین درخواست از بازارهای خارجی برای خیار گلخانه ای است. البته خیار گلخانه ای هم تنوع خود را در نوع انتخاب بذر دارد. خیار خاردار و خیار ساده که بیشتر در گلخانه های مناطق یزد و جیرفت برداشت می شوند که ما در مقاله های خود بیشتر در مورد این دو واریته بیان کرده ایم.

کیوی :

کیوی جز میوه های تولید و برداشت شده دو استان گیلان و مازندران با نام کیوی هایوارد معرف بازار شده است که خواهان بسیار بالایی در بازارهای خارجی خصوصا روسیه و هند دارد. زمان برداشت این محصول که از اواخر شهریور شروع می شود، هر سال بیش از ۲میلیون تن است که با بسته بندی های مختلف سبدی و کارتنی با اوزان ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی انجام می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
موز-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فلفل دلمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود در ایران و کشور هند توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات کشاورزی بردارد. این شرکت در حال حاضر با همکاری اغلب باغداران و کشاورزان داخلی همکاری مشارکتی قابل توجهی در حوزه صادرات داشته است و همینطور با راه اندازی دفتر نمایندگی در کشور هند توانسته است فرایند صادرات برخی از محصولات را به سهولت برساند و در مقابل با واردات انبوه انواع میوه های استوایی، بازار داخلی را ساپورت نماید.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید