مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیوی هایوارد ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش کیوی هایوارد فصل کیوی ایرانفروش کیوی هایوارد کیوی کدام کشور بهتر است؟فروش کیوی هایوارد فروشنده کیوی هایوارد
فروش کیوی هایوارد

فروش کیوی هایوارد ایرانی بالاترین میزان را در پنج سال اخیر داشته است به طوری که در سال ۲۰۲۱ میزان فروش کیوی برای صادرات ۲۰ درصد افزایش داشته است.
کیوی هایوارد در ایران دارای پوست قهوه ای مایل به طلایی است که داخل آن رنگ سبز دارد در کل سه گونه کیوی در باغات ایران برداشت می‌شود که زمان برداشت آنها از اواخر مهر ماه شروع می شود و قیمت فروش هر کدام از این کیوی ها نیز چه برای بازار داخل و چه برای بازارهای صادراتی، متفاوت از هم می باشند. این سه گونه ای که خدمت شما اعلام کردیم به نام های کیوی هایوارد سبز، کیوی زرد و کیوی خونی می باشند اما عمده ترین نوع کیوی که در حال حاضر صادرات انبوه دارد کیوی هایوارد سبز است.

فروش کیوی هایوارد
فصل کیوی ایران

توجه داشته باشید که کیوی ایران تنها در قسمت شمالی کشور برداشت می شود که با توجه به اینکه کیوی در آب و هوای مرطوب قابل رشد است از این رو در سالهای خیلی قبل نهال کیوی در قسمت های اعظم استان های مازندران و گیلان کاشته شده است و الان در حال حاضر میزان حجم کیوی که از این دو استان هر سال از اواخر مهر اقدام به برداشت می شود بالغ بر دو میلیون تن است.
فروش کیوی هایوارد ایرانی برداشت شده از باغات هر کدام از این استان ها بیشترین حجم را به خود داشته است که اگر بخواهیم به شهر های عمده تولید کننده کیوی هایوارد ایران اشاره کنیم می بایست به

  • تنکابن
  • چالوس
  • آستارا
  • تالش

اشاره کرد که تقریباً میزان سطح کیفی و ماندگاری و همینطور سایز کیوی هایی که از هر کدام از این مناطق برداشت می شود کوچک و بزرگ هستند. از این رو چنانچه قصد خرید کیوی هایوارد از ایران را دارید ما در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد.

فروش کیوی هایوارد
کیوی کدام کشور بهتر است؟

آیا تا به حال در اینترنت جستجو کرده اید که کیوی کدام کشور بهتر است؟ میزان آفات کیوی کدام کشور بیشتر از همه می باشد؟ و یا واردات کیوی از کدام کشور مناسب است؟
باید توجه داشته باشید که نه تنها کیوی بلکه تمامی محصولات کشاورزی ایران از نظر بیوتکنولوژی کاملا سالم و نزدیک به ارگانیک بودن است، یعنی میزان سم که برای دفع آفات استفاده شده است بسیار کمتر است اما اگر آنالیز ساده‌ای از کیوی هایی که کشورهای تولیدکننده دیگر در اروپا و قاره های دیگر داشته باشید متوجه خواهید شد که بذر تمامی کیوی ها در آن کشورها از طریق اشعه ماورای بنفش پرتودهی شده اند و این عمل باعث شده است تا طعم اصلی میوه از بین برود و تنها شکل ظاهری میوه و بزرگ شدن قالب میوه تاثیر گذاشته است.
اگر بعد از خرید، کیوی را بخورید متوجه خواهید شد که کیوی ایران دارای طعم بی نظیری است ولی کیوی که از سایر کشورها به کشور شما وارد شده است دارای سطح طعم خیلی پایینی بوده است.
خوشبختانه در چند سال اخیر اغلب کشورهایی که به عنوان مشتری بالفعل و ثابت از ایران اقدام به خرید کیوی هایوارد کردند، این موارد را که برای شما ذکر کردیم را متوجه شدند و همین این مورد باعث شده است تا فروش کیوی هایوارد ایرانی در بازار عمده فروشی و خرده فروشی کشور های مختلف رونق چشمگیری داشته باشد.

فروش کیوی هایوارد
فروشنده کیوی هایوارد

حال اگر می خواهید در فصل جدید که نزدیک به یک ماه دیگر اقدام به برداشت انواع کیوی از باغات ایران خواهیم کرد، خرید داشته باشید باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.
نکاتی که در سفر به ایران برای خرید انواع کیوی می بایست به آن توجه کنید عبارتند از:

  • ناحیه خرید کیوی
  • خرید از بهترین مناطق شهرها
  • سایز بندی درست
  • بسته بندی شکیل
  • حمل و نقل استاندارد
  • و مهمتر از همه قیمت خرید ارزان.

گروه بازرگانی ویتاراد که بزرگترین عمده فروش کیوی هایوارد ایرانی به حساب می آید آماده مشاوره و همکاری در تامین کیوی صادراتی شما و همچنین کمک در زمینه حمل و نقل و صادرات خواهد بود.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *