مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی تنکابن | قیمت روز کیوی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید میوه کیوی در شمال ایرانکیوی طلایی تنکابنقیمت روز کیوی درجه یک
کیوی هایوارد شمال

کیوی طلایی تنکابن یکی از محصولات درجه یک شمال کشور بوده که با قیمت روز در بازار داخلی و خارجی عرضه می شود. این میوه در بهترین شرایط تولید شده و از نظر اندازه در وضعیت بسیار خوب است.

تولید میوه کیوی در شمال ایران

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، استان مازندران، گیلان و گلستان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب کشت این محصول می باشند. استان مازندران به دلیل اینکه بیش از 110 هزار تن از این محصول را سالانه تولید می کند، به عنوان قطب تولید این محصول شناخته شده است.

تولید میوه کیوی در شمال ایران، به دلیل دارا بودن شرایط مساعد آب و هوایی، ازجمله

محصولات مرغوبی است که مناسب صادر کردن به بازارهای خارجی می باشد. در بین این کشور ها روسیه از جمله مشتریان پر طرفدار کیوی ایران می باشد.

کیوی از جمله میوه هایی است که از مقاومت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. بنابراین صادرات آن در بسته بندی های زیبا و شکیل مورد توجه بازارهای خارجی قرار می گیرد.

کیوی طلایی تنکابن

یکی از شهرهای تولید کیوی طلایی تنکابن می باشد. که بیش از سه هزار هکتار از زمین های این منطقه زیر کشت این محصول طلایی قرار دارد. کیوی تنکابن به دلیل کیفیت، طعم و اندازه مناسب مورد توجه بسیاری از خریدارن قرار دارد.

اما دو عاملی که می تواند به کیوی آسیب برساند:

  1. گرما
  2. . سرما

می باشد. سرما به کیوی باعث یخ زدی آن می شود. گرما باعث زودرس بودن و له شدن آن می شود. بنابراین کیوی مرغوب است که به صورت سفت چیده شود و در سبد های مخصوص به صورت ردیفی در کنار یکدیگر قرار می دهند و به بازار می رسانند. کیوی که سفت چیده شود از ماندگاری بالایی برخوردار است و مناسب صادرات می باشد.

قیمت روز کیوی درجه یک

تنکابن شهر تولید کیوی درجه یک می باشد.  بنابراین هرساله تعداد زیادی خریدار برای خرید به این شهر مراجعه می کنند.  خریدار به تولید کننده کمک می کند که بتواند قیمت روز و شفاف محصولات خود را ارائه دهد. ارائه قیمت توسط فروشنده به خریدار کمک می کند که میزان فروش افزایش یابد.  گاهی امکان خرید مستقیم این محصول از باغات وجود ندارد.  اما شرکت ویتاراد این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که تقاضای خود را با قیمت اندک خریداری نمایند. با مراجعه به سایت شرکت ویتاراد می توانید محصولات را ببینید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *