مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی صادراتی تنکابن | صادرات بهترین کیوی هایوارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید سالیانه ۸۵ هزار تن کیوی در تنکابنانواع کیوی صادراتی تنکابنصادرات بهترین کیوی هایوارد
صادرات کیوی قرمز

کیوی صادراتی تنکابن بیشتر از نوع هایوارد انتخاب شده که از باکیفیت ترین ها بوده و فروش آن در کشورهای مختلف دنیا مد نظر است. کشورهایی مانند روسیه، ترکیه و اوکراین از بهترین بازارها برای این میو هاست.

بی تردید یکی از بهترین میوه هایی که در شمال کشور تولید شده و از فروش بسیار خوب در بازار داخلی و خارجی برخوردار بوده، کیوی است. چرا که این میوه از بهترین تولیداست که می توان آن را به صورت تازه خوری و یا در صنایع تبدیلی مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه کیفیت و مرغوبیت از مهمترین موضوعات در خصوص انتخاب و خرید انواع کیوی بشمار می آید، می توان شاهد استقبال بسیار خوب آنها در بازار بود.

از مهمترین شهرهای تولید کننده کیوی در شمال ایران عبارتند از:

  • تنکابن
  • آستارا
  • مازندران
  • رشت
  • گیلان

تولید سالیانه ۸۵ هزار تن کیوی در تنکابن

همانطور که اشاره شده، تنکابن یکی از بزرگترین تولید کننده های کیوی در شمال ایران بشمار می آید. در این شهر باغات زیادی به این میوه اختصاص داده شده و افراد زیادی در این خصوص فعالیت دارند. از این رو براساس آمارها شاهد برداشت بیش از 85 هزار تن کیوی از باغات تنکابن هستیم که رقمی قابل توجه است.

با توجه به اینکه برداشت کیوی در این شهرستان بالا بوده، می توان شاهد صادرات بسیار خوب از محصولات آن در بازار جهانی بود. به همین دلیل خریداران از کشورهای مختلف دنیا اقدام کرده و سفارشات خود را به صادر کننده های ایرانی اعلام می دارند.

انواع کیوی صادراتی تنکابن

مسلما در خصوص فروش خارجی و صادرات، کیوی از نوع صادراتی و درجه یک انتخاب خواهد شد. چرا که در بازار جهانی فاکتورهای رقابتی بیشتر مد نظر بوده و خریداران با دقت آنها را بررسی خواهند کرد.

از مهمترین فاکتورها در رابطه با انتخاب و خرید انواع کیوی صادراتی عبارتند از:

  • سایز
  • نوع کیوی
  • بسته بندی
  • شاخصه های سورت کردن
  • شهر تولید کننده

در این صورت وقتی کیوی صادراتی تنکابن به مشتریان خارج از کشور ارائه می شودف بسیاری از آنها به منظور خرید آنها اقدام نموده و بهترین ها را مد نظر قرار می دهند. در این میان سرمایه گذاری بر روی فروش کیوی در دیگر کشورها، می تواند حاشیه سود خوبی برای متقاضیان داشته باشد.

صادرات بهترین کیوی هایوارد

کیوی هایوارد یکی از بهترین گونه هایی ست که در ایران کشت قابل توجهی دارد. این نوع کیوی از نوع طلایی بوده و دارای استانداردهای زیادی هست. از این رو شرکت هایی که در خصوص صادرات انواع کیوی فعالیت دارند، نوع هایوارد را انتخاب نموده و این محصول را به مشتریان دیگر کشورها ارائه می دهند. شرکت ویتاراد که به صورت تخصصی و مشخص بر روی انواع کیوی هایوارد فعالیت داشته، بهترین نوع صادراتی آن را انتخاب نموده و در خصوص فروش آن در بازار دیگر کشورها تلاش زیادی دارد. به همین دلیل خرید کیوی برای مشتریان عمده به خوبی فراهم شده و نیاز خود را بهتر برطرف خواهند کرد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *