مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی صادراتی تالش برای فروش به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی اولیه با کیوی صادراتی تالش و آستارامشخصات کیوی صادراتی برای هندوستانقیمت فروش کیوی صارداتی در بازار هند
کیوی طلایی آستارا

کیوی صادراتی تالش که بالاترین حجم تولید در استان گیلان را دارد، برای فروش به بازارهای خارجی همچون هند نیازمند رعایت بسته بندی و سایز بندی داریم.

کیوی صادراتی تالش

روستاهای معروف در این منطقه که کیوی های بسیار درشت و با کیفیت دارند، اغلب برای نگهداری در سردخانه ها انتقال داده می شوند و کمتر کشاورزی پیدا می شود که باغات خود را در اختیار خریداران قرار دهند.

کسانی که باغات کیوی خود را برای اجاره به تجار می دهند، اغلب مساحت باغات و حجم تناژ برداشتی آنها زیاد نیست که برای اینکه خود را درگیر مراحل برداشت و نگهداری نکنند، اقدام به فروش کیوی صادراتی خود در باغ های خود می نمایند.

کیوی صادراتی تالش

آشنایی اولیه با کیوی صادراتی تالش و آستارا

تالش و آستارا از مناطق سر سبز و خوش آب و هوای ایران است که به طور مداوم، حجم بالایی از محصولاتی چون کیوی از این مناطق به سراسر بازاری خارجی خصوصا

  • روسیه
  • هند
  • اوکراین
  • و سایر کشورها صادر می شود.

میزان برداشت این میوه در این دو منطقه بالغ بر ۵۰ هزار تن در سال است. به دلیل کیفیت بسیار بالا و سایز مطلوب این میوه که متناسب با بازارهای خارجی است، هر سال مشتریان جدیدی از بازارهای مختلف به سمت خود جذب می کند.

کیوی صادراتی تالش

مشخصات کیوی صادراتی برای هندوستان

ما از کیفیت و میزان برداشت کیوی صادراتی از باغات دو منطقه آستارا و تالش بیان کردیم و اشاره کردیم که روش فروش باغداران قبل از برداشت به چه صورت است.

اما در ادامه می خواهیم از مشخصات کیوی ها هم برای شما اعلام کنیم که بهتر درک کنید برای صادرات به هند، چه نوع کیوی لازم است خریداری و صادرات کنید.

معمولا مشتریان هندی با توجه به اینکه بیشتر شهروندان آن قدرت خرید بالایی ندارند، همیشه در پی خرید میوه مناسب از لحاظ قیمتی هستند. اما در کنار این، میوه های لوکس هم جز سفارش آنها است.

بر خلاف بازار روسیه، تجار این کشور سایز های مختلفی برای خرید سفارش می دهند، بدین صورت که بسته بندی هر کدام متفاوت از هم باشند.

منظور از متفاوت بودن بسته بندی ها یعنی چی؟ ببینید، کیوی در باغات یا هر میوه ای قبل از برداشت، محصول ریز، درشت دارد که بهتر است در زمان بسته بندی از هم جدا و سورت شوند.

کیوی هم به همین صورت است، عرف سایز کیوی برای صادرات از ۷۰ گرم به بالا است در ایران، بطوریکه اگر هر کدام از اوزان ذکر شده دارای بسته بندی متفاوت باشند، یعنی توانسته ایم رضایت مشتری را به خود جلب نماییم.

یعنی سایز ۷۰ گرم در یک کارتن

۸۰ گرم در کارتن مجزا و همینطور سایز های دیگه که میزنه بالای صد گرم هر کدام بسته بندی خاص داشته باشند.

بازار و مشتریان هندی هم خوشبختانه علاوه بر اینکه سایز های زیر ۷۰ گرم را هم درخواست خرید می کنند، اوزان استاندارد صادراتی را نیز هر سال از این مجموعه خریداری می کنند که خوشبختانه مشتریان عمده زیادی را توانسته ایم رضایتشان را جلب نماییم.

کیوی صادراتی تالش

قیمت فروش کیوی صارداتی در بازار هند

هند بازار بسیار بزرگی برای کیوی ایران به شمار می رود که اگر طبق حرف هایی که در پاراگراف های بالا اشاره کردیم، می توانیم انواع کیوی صادراتی تالش، آستارا و یا سایر مناطق را در این بازار با قیمت خوبی به فروش برسانیم.

طبق صحبتی که با چند نفر از دوستان هندی خود داشتیم، آنها اشاره به موضوعی کردند که برای ما هم بسیار جالب توجه بود.

آنها می گفتند در هند به دلیل اینکه انواع بیماری ها در حال حاضر بسیار شایع است، از این رو همیشه پزشکان به بیماران خود توصیه اکید می کنند که روزانه یک میوه کیوی بخورند، از این رو مصرف این میوه و درخواست از ایران بسیار بالا است.

کیوی ایران در بازار شهر بمبئی هر سال از ۸۰ روپیه تا ۱۵۰ روپیه خرید و فروش می شود که اگر بتوانیم بازار خود را در این کشور گسترش و افزایش دهیم، می توانیم حجم صادرات خود را نیز ارتقا ببخشیم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *