مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ کیوی هایوارد طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

باغداران نمونه کیوی در ایرانپنجمین کشور وارد کننده کیویصادرات عمده کیوی هایوارد ایرانینرخ کیوی هایوارد طلایی
نرخ کیوی هایوارد طلایی

با توجه به افزایش نرخ کیوی هایوارد طلایی در باغات، حجم خرید و فروش این میوه در حال حاضر دچار رکود شده است. اغلب باغداران منتظر شروع زمان صادرات محصولات خود می باشند.
در اواخر فصل گذشته به دلیل بالا رفتن حجم تقاضا از بازارهای خارجی، قیمت فروش کیوی هایوارد افزایش چشمگیری داشت و از این رو در سال جدید باغداران سعی دارند تا محصولات باغی خود را روی درخت با بالاترین نرخ کیوی هایوارد طلایی به فروش برسانند که صادرکنندگان و شرکت‌ هایی که در زمینه تامین کیوی ایران فعالیت می کنند با افزایش نرخ کیوی هایوارد طلایی از سمت باغداران، خرید را به حداقل رسانده اند.

در حال حاضر قیمت کیوی هایوارد طلایی در باغات مناطق مختلف ایران حدود ۸۰ سنت به ازای هر کیلو رسیده است و این در حالی است که این نرخ کیوی هایوارد طلایی برای کل سایز های موجود بر روی درختان می باشد. حال اگر هزینه‌ های برداشت، نگهداری، کارگری، بسته بندی و سوتینگ را نیز لحاظ کنیم، قیمت تمام شده کیوی صادراتی هایوارد بالای یک دلار در بازار ایران خواهد بود که طبیعتاً ممکن است تاثیر در حجم سفارش های بازارهای خارجی شود.

باغداران نمونه کیوی در ایران

سازمان جهاد کشاورزی خبر در استان های مختلف برای تشویق باغداری برای تولید انواع میوه با کیفیت و سالم هرسال باغداران نمونه را انتخاب و تسهیلات خوبی را برای افزایش تولید توران‌ها ارائه می دهد.
کیوی نیز از جمله جمله میوه هایی است است که تولید عمده آن دسته باغات می تواند رشد اقتصادی قابل توجهی برای باغداران و شهرهای تولید کننده کیوی داشته باشد از این رو سازمان جهاد کشاورزی در استانهای مازندران و گیلان اسا برای کسانی که بیشترین برداشت کیوی هایوارد یا ارقام دیگر این میوه را در حجم انبوه و با کیفیت صادراتی تولید بکند به عنوان باغداران نمونه به تجارت صادرکنندگان و اتاق بازرگانی ایران معرفی می کند تا بتواند فروش محصولات خود را در سریعترین زمان و با بالاترین نرخ کیوی هایوارد طلایی انجام دهند
نرخ کیوی هایوارد طلایی در باغات باغداران نمونه همواره گران تر بوده است است و این باعث شده است تا هر سال شاهد افزایش میزان سطح زیر کشت نهال این میوه در شهرهای همچون

 • تنکابن
 • چالوس
 • خطبه
 • لمیر
 • لیسار
 • آستارا
 • چوبر
 • تالش

باشیم.

نرخ کیوی هایوارد طلایی

پنجمین کشور وارد کننده کیوی

خوشبختانه با همه توضیحاتی که در مورد میزان برداشت کیوی در ایران و شاخص صادرات آن به کشورهای مختلف دادیم، یکی از بازار هایی که همواره از ایران حجم قابل توجهی از کیوی هایوارد طلایی، کیوی خونی و یا کیوی زرد را خریداری کرده است از کشورهای مختلف آسیایی اروپایی و آمریکایی بودند.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با کشور کانادا آشنا کنیم. این کشور به عنوان پنجمین کشور وارد کننده کیوی در جهان هر سال خریداران این کشور بهترین گونه از کیوی ایران را نیز واردات می کنند.

این کشور نه تنها میوه کیوی بلکه ارقام مختلفی از سایر میوه جات و صیفی جات را از بازارهای مختلف خارجی واردات می کنند و یکی از بازارهای بزرگ میوه به حساب می آید.
کیوی ایران به دلیل اینکه کیفیت بالایی دارد و همچنین دارای استانداردهای لازم برای صادرات کیوی به کانادا را دارد همواره جایگاه بهتری در عمده فروشی های این کشور داشته است پشت بند آن نرخ کیوی هایوارد طلایی ایرانی بالاترین قیمت را به نسبت کیوی سایر کشورها داشته است

صادرات عمده کیوی هایوارد ایرانی

صادرات عمده کیوی هایوارد ایرانی تقریباً به ۲۰ کشور جهان انجام شده است که این کشورها از مشتریان تراز اول و از واردکنندگان عمده کیوی در جهان به حساب می‌آید.
کشورهایی همچون

 • آلمان
 • انگلیس
 • روسیه
 • هند
 • کانادا
 • فرانسه
 • ایتالیا
 • اسپانیا
 • آمریکا

از جمله این کشورها به حساب می آیند.

نرخ کیوی هایوارد طلایی

نرخ کیوی هایوارد طلایی

نرخ کیوی هایوارد طلایی و سایر ارقام این میوه در ایران برای صادرات به بازار هر کدام از این کشورها مناسب ترین بوده است که سبب شده تا مشتریان و خریداران محترم از بازارهای ذکر شده رغبت بالایی را برای خرید کیوی ایران داشته باشند.

بسته بندی شکیل، ماندگاری بالا و مهمتر از همه مناسب بودن قیمت فروش کیوی ایران از مهم ترین فاکتورهای اصلی افزایش حجم صادرات در ۵ سال اخیر بوده است. خوشبختانه گروه بازرگانی ویتاراد با ایجاد زیرساخت های قوی در عرصه تجارت این میوه توانسته است بهترین ارقام از میوه کیوی برداشت شده از باغات مناطق مختلف ایران را به بازار های مهم اروپایی، آمریکایی و آسیایی صادرات کرده و به فروش برساند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *