مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی هایوارد کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز کیوی استاندارد برای صادراتتفاوت کیوی هایوارد ایران با نیوزلندصادرات کیوی تالش به نپال
قیمت کیوی هایوارد

قیمت کیوی هایوارد کیلویی از ۲۰۰۰۰ تومان به بالا خواهد بود که این نرخ مربوط به سال ۲۰۲۱ و برای فصل جدید است که در حال حاضر در حال برداشت است.

کیوی هایوارد از جمله محصولاتی است که خواهان بسیار زیادی در کشور های خارجی دارد و متاسفانه خیلی از صادرکنندگان در ایران به دلیل کشش بازار های خارجی، اقدام به برداشت زود هنگام این میوه می کنند.

این موضوع باعث می شود تا خیلی از مشتریان ما در این بازارها، به مرور زمان از خرید کیوی ایران امتناع کنند، چرا که برداشت زود هنگام کیوی سبب می شود تا میزان قند آن تکمیل نشده باشد و یک میوه بی طعم باشد.

شرکت بازرگانی ویتاراد برای مشتریان خود همواره اعلام کرده است که زمان صادرات این میوه از سمت ما از ماه آبان شروع خواهد شد و زودتر از زمان مقرر انجام نخواهد شد.

قیمت کیوی هایوارد

سایز کیوی استاندارد برای صادرات

یکی از استاندارد هایی که حتما در زمان فروش و صادرات نیاز است تا رعایت شود، مبحث سایز بندی کیوی است که تعیین کننده قیمت کیوی هایوارد نیز می باشد.

این میوه برای هر بازاری که قرار است صادرات شود، در سایز های مختلفی نسبت به درخواست خریداران بسته بندی می شود و قیمت فروش هر کدام از این سفارش ها ممکن است متفاوت از هم باشد.

زمانی که باغداران محصول خود را اقدام به بردشت می کنند، برای انجام فرایند سورت، به سردخانه هایی که مجهز به سیستم سورتینگ مکانیزه هستند انتقال داده می شوند. بعد از این مرحله، انواع مختلف از کیوی ها در سایز های مختلف از هم جدا می شوند و هر سایز در بسته بندی های جداگانه قرار داده می شوند.

به عنوان مثال: ما در مطالب قبلی اشاره کردیم که سایز کیوی ها به صورت زیر است

  • ۷۰ تا ۸۰ گرم
  • ۸۰ گرم تا ۹۰
  • ۹۰ گرم تا ۱۰۰ گرم
  • ۱۰۰ تا ۱۱۰
  • ۱۱۰ تا ۱۲۰ گرم
  • و ۱۲۰ گرم به بالا

حال ممکن است بعضی از مشتریان درخواست خرید کیوی صادراتی با سایز بندی مختلف داشته باشند. مثلا بعضی از مشتریان ما در کشور های خارجی سفارش خرید کیوی با سایز ۷۰ تا ۱۱۰ گرم می کنند و هر کدام از سایز ها هم می بایست در سبد و یا کارتن های مجزا قرار بگیرند.

قیمت کیوی هایوارد

تفاوت کیوی هایوارد ایران با نیوزلند

چنانچه در زمینه تجارت کیوی فعالیت دارید، به خوبی می دانید که کشور های ایران و نیوزلند و چند کشور دیگر از قطب های اصلی تولید این میوه به شمار می روند.

اما در اینجا می خواهیم تفاوت های کیوی ایران را با کیوی نیوزلند را برای شما اعلام کنیم. نیوزلند از نظر حجم برداشت، بالاتر از ایران قرار دارد.

اما مسئله ای که بسیار مهم بوده است و مشتریان خارجی تمایل بیشتری برای خرید کیوی ایران داشته اند، بحث سالم بودن و طعم خاص آن بوده است.

کیوی ایران طعم منحصر به فرد دارد که شیرین بوده و از نظر بیوتکنولوژی، سالم تر از کیوی نیوزلند بوده است و همین عامل سبب شده تا اغلب مشتریان ما در کشور های هدف، خواهان خرید این میوه ایرانی باشند.

شرکت بازرگانی ویتاراد در این راستا با اطلاع رسانی های دقیق در این بازارها، همواره توانسته شهروندان و خریداران در این کشور ها در انتخاب خرید کیوی، به سمت کیوی ایران سوق دهد.

قیمت کیوی هایوارد ایران در هر کدام از این بازار هایی که کیوی نیوزلند هم است، همواره رقابتی بوده است و این عامل سبب افزایش میزان فروش و صادرات کیوی از سطح باغات ایران شده است.

قیمت کیوی هایوارد

صادرات کیوی تالش به نپال

صادرات کیوی تالش به کشور نپال افزایش چشمگیری از سال ۲۰۱۵ داشته است و در طی این چند سال، خریداران عمده در این کشور، جز مشتریان بالفعل ما تبدیل کشته اند.

نپال که در همسایگی هند قرار دارد، همواره همانند این کشور خواهان کیوی با سایز متوسط و به صورت سورت مکانیزه بوده اند که خوشبختانه کیوی ایران که از استان های مازندران و گیلان برداشت می شوند، از نظر سایزی مطابق با سفارش مشتریان در این کشور بوده است.

مطابق تصویر بالا، اغلب مشتریان در این کشور، به دلیل اینکه همانند برخی از کشورها، بصورت سبدی و یا کارتنی در اختیار شهروندان قرار داده می شوند، سایز های کوچک تری در هر بسته بندی قرار می دهند تا تعداد کیوی ها در هر بسته زیاد باشد تا به کل اعضا خانواده برسد.

قیمت کیوی هایوارد در ایران برای این نوع سایز پایین ترین نرخ را دارد که شما خریداران محترم می توانید جهت ثبت سفارش این میوه با کارشناسان ما در امور فروش ارتباط بگیرید.

قیمت کیوی هایوارد

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *