مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن | صادرات کیوی هایوارد طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرق بین کیوی هایوارد تنکابن با آستارا:حجم برداشت کیوی از باغات مازندران:قیمت کیوی صادراتی ایران برای صادرات به اروپا:
فروش کیوی هایوارد

قیمت کیوی صادراتی تنکابن که از نوع هایوارد طلایی است، برای صادرات به کشور روسیه حدود ۱۲۰۰۰ تومان در سطح سردخانه های این منطقه بوده است.

تنکابن در استان مازندران بزرگ ترین منطقه تولید کیوی صادراتی به شمار می رود که ماندگاری خوبی نیز در سردخانه های این منطقه نیز دارد.

ما در این مقاله قصد داریم که در رابطه با کیوی هایوارد طلایی تنکابن بیشتر بگوییم تا شما خریداران و همکاران محترم، در زمان خرید بتوانید مرغوب ترین نوع از این میوه را خریداری و صادرات کنید.

فرق بین کیوی هایوارد تنکابن با آستارا:

تنکابن در استان مازندران و آستارا از استان گیلان از قطب اصلی تولید کیوی در ایران هستند که نوع کیوی برداشت شده از باغات این دو منطقه با هم تفاوت هایی دارند.

شهر های تولید کننده کیوی در سطح کشور که

  • تنکابن
  • چالوس
  • رامسر
  • تالش
  • فومن
  • آستارا

هستند، هر کدام سطح کیفی مختلفی در سطح بازار دارند.

در کل کیوی مازندران، از نظر سایز و اندازه کوچک تر از کیوی برداشت شده از باغات استان گیلان خصوصا تالش و آستارا است.

اما طعم و ماندگاری کیوی مازندران همیشه بالاتر از گیلان بوده است و برخی از صادرکنندگان برای اینکه بتوانند نسبت به مسافتی که تا بازار های خارجی دارند، تمایل به خرید کیوی صادراتی مازندران را نشان می دهند.

قیمت کیوی صادراتی تنکابت همیشه نسبت به گیلان ارزان تر در سطح بازار خرید و فروش می شود که یکی از عوامل اصلی تمایل مشتریان برای خرید کیوی تنکابن به حساب می آید.

حجم برداشت کیوی از باغات مازندران:

استان مازندران قطب اصلی تولید ارقام مختلف از میوه کیوی در ایران است که هر سال با تولید بیش از ۳۰۰۰۰۰ تن از این میوه، توانسته حجم بازار های صادراتی را ساپورت و تامین کند.

در این استان بالغ بر ۲۵ سردخانه راه اندازی شده و فعالیت دارند که اغلب تا ماه اردیبهشت، می توان در آنها حجم خرید و فروش کیوی را مشاهده کرد.

بزرگ ترین شهرستان که سالانه بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است، تنکابن است. کسانی که در حوزه صادرات کیوی هایوارد طلایی فعالیت دارند، کیوی های این منطقه را به خوبی می شناسند و طبیعتا خرید بالایی از سردخانه ها و باغات آن دارند.

قیمت کیوی صادراتی در تنکابن نسبت به سایر شهر ها در استان مازندران، کمی بالا است و دلیل آن این است که حجم داد و ستد در آن بسیار بیشتر از سایر مناطق است و البته کیفیت کیوی تنکابن را نیز می توان حائز اهمیت قرار داد که همیشه برای بازار هایی چون روسیه و هند، بالاترین میزان درخواست را داشته است.

قیمت کیوی صادراتی ایران برای صادرات به اروپا:

در سال ۲۰۲۰ شاهد آن خواهیم بود که قیمت کیوی صادراتی ایران برای صادرات به اروپا مرز ۱۲۰۰۰ تومن را رد کند.

در سال قبل دیدیم که کشور های مختلفی از اتحادیه اروپا خواهان خرید کیوی ایران بودند که امسال نیز بالطبع حجم درخواست آنها می تواند بیشتر از سال گذشته باشد.

کیفیا بالا، سالم بودن کیوی ایران و قیمت رقابتی آن نسبت به کشور های رقیب از اصلی ترین دلایل می تواند باشد که مشتریان اروپایی را برای همکاری با مجموعه ویتاراد سوق دهد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *