مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی تنکابن در هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های خریدار کیوی تنکابن:سایز کیوی تنکابن برای بسته بندی صادراتی:قیمت کیوی صادراتی ایران در آلمان:
صادرات کیوی قرمز

با شروع صادرات به هند، قیمت کیوی صادراتی تنکابن و تالش در این کشور به اوج رسیده است.

در حال حاضر که در اوایل زمان صادرات کیوی ایران به این کشور هستیم، قیمت فروش آن در بازار عمده فروشی بمبئی به بیش از ۱۲۰ روپیه رسیده است.

شهر تنکابن در ایران که در استان مازندران واقع شده است، دارای باغات عظیم از واریته های مختلف این میوه می باشد که سالانه به کشور های مختلف همچون هندوستان صادرات می شود.

کشور های خریدار کیوی تنکابن:

همانطور که اشاره شد، تنکابن به عنوان قطب اصلی تولید انواع کیوی در ایران است که ماندگاری آن نسبت به شهر های دیگر در ایران بالاتر است.

از این رو بیشتر مشتریان خارجی که از کشور های

  • روسیه
  • هند
  • ترکیه
  • سوئد
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • امارات
  • عراق

هستند درخواست خرید کیوی این منطقه را می کنند.

ارتباطات نزدیکی که این مجموعه با باغداران نمونه در این شهر دارد، این امکان را به وجود آورده است تا حجم انبوه از این میوه را با بسته بندی های مورد درخواست مشتری در اختیار آنها قرار دهد.

سایز کیوی تنکابن برای بسته بندی صادراتی:

کیوی تنکابن نسبت به کیوی استان گیلان دارای مزیت و معایبی نیز است که همانطور که اشاره نیز کردیم، از مزایای آن می توان به مدت زمان بالای آن در نگهداری در سردخانه ها اشاره کرد که طبیعتا ماندگاری بسیار بالاتری دارد.

اما از نظر سایز، بیشتر درختان و باغات در این منطقه دارای کیوی با سایز بین ۷۰ تا ۱۱۰ گرم هستند که ماکزیمم وزن آن بین ۸۰ تا ۹۰ گرم هستند.

متوسط بودن قالب سایز کیوی مازندران خصوصا تنکابن سبب می شود تا برخی از مشتریان از کشور هایی همچون روسیه از خرید کیوی تنکابن اجتناب کنند و کیوی گیلان یعنی آستارا و تالش را خریداری کنند.

قیمت کیوی صادراتی در تنکابن همیشه کمی ارزانتر از کیوی تالش بوده است. اما در آمار، میزان صادرات کیوی تنکابن همانند سایر مناطق بوده است.

قیمت کیوی صادراتی ایران در آلمان:

آلمان به عنوان بزرگ ترین وارد کننده محصولات کشاورزی خصوصا کیوی، به یکی از مشتریان بالفعل ما تبدیل شده است که سالانه حجم قابل قبولی را به بازار این کشور صادرات می کنیم.

در سال های گذشته نتوانسته بودیم به صورت مستقیم محصول کیوی خود را به آلمان و سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا صادرات کنیم که خوشبختانه چند سالی است که بازرگانان ما جای خود را در بازار این کشور پیدا کرده اند.

قیمت کیوی صادراتی ایران در آلمان همیشه با بالاترین نرخ خرید و فروش می شود. چرا که شهروندان این کشور به طعم کیوی ایران آشنا شدند و کیوی ایران را به کیوی سایر کشور ها ترجیح می دهند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *