مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی ایران برای صادرات اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کیوی خونی تالش:زمان برداشت کیوی در ایران:قیمت کیوی صادراتی زرد در روسیه:
قیمت کیوی صادراتی

قیمت کیوی صادراتی ایران برای صادرات به اروپا بالاتر از قیمت به سایر کشور ها است.

دلیل آن هم این است که برای صادرات کیوی به کشور های اروپایی خصوصا احادیه اروپا نیازمند رعایت یک سری استاندارد ها است که کار را برای هر صادر کننده ای سخت و پیچیده می کند و حتی قیمت کیوی صادراتی و قیمت تمام شده کیوی را در زمان بسته بندی بالا می برد.
به علاوه معمولا کیوی هایی که به جهت صادرات برداشت می شوند پس از برداشت عملیات سورت روی آن ها انجام شده و کیوی های معمولی از کیوی های سوپر جدا می شود و همین موضوع باعث افزایش قیمت کیوی صادراتی است.

انواع کیوی ایران که هر سال به اروپا صادرات می شود، اغلب در بسته بندی های کارتنی و با کالیبر خاصی انجام می شود که هر سه نوع کیوی هایوارد طلایی، کیوی خونی و کیوی تو زرد به اغلب کشور ها صادرات و به فروش می رسد و قیمت کیوی صادراتی آن بر اساس کیلوگرم مشخص می شود.

قیمت کیوی خونی تالش:

کسانی که برای بازاریابی و یا تحقیقات میدانی به کشور های مختلف اروپایی خصوصا کشور هایی که وارد کننده عمده کیوی در جهان هستند، سفر کرده اند، مشاهده کرده اند که انواع کیوی نسبت به واریته ای که دارند، قیمت متفاوتی با هم دیگر دارند.

کیوی خونی از جمله گونه هایی به شمار می رود که قیمت فروش آن در سطح بازار های داخلی کشور های هدف، چند برابر سایر واریته ها است.

قیمت کیوی خونی تالش و یا هر منطقه ای از ایران هم در سطح بازار های خارجی همیشه بالا بوده و کسانی که در سطح کشور به عنوان تولید کننده یا باغدار فعالیت دارند، می توانند بهترین نوع از کیوی خونی صادراتی خود را با حداکثر قیمت به فروش برسانند.

قیمت کیوی صادراتی ایران همواره در بازار های مختلف چون

  • روسیه
  • هند
  • آلمان
  • یونان
  • ترکیه
  • کشور های عربی

بالاترین نرخ را داشته است. فقط بهتر است هر رقم از این میوه را با قیمت خود در این بازار ها به فروش برسانیم.

زمان برداشت کیوی در ایران:

ایران به عنوان کشور چهار فصل در منطقه خاورمیانه معروف است و تمامی فصول میوه های مختلفی در بازار ایران خرید و فروش می شود.

اما میوه کیوی به دلیل حساسیت آب و هوایی، فقط در مناطق جنگلی با درصد رطوبت بالا رشد می کند. از این رو کیوی ایران در قسمت های شمالی رشد و پرورش داده شده است.

زمانی که فصل تابستان از اوج گرمای خود می کاهد، برداشت کیوی در این مناطق شروع می شود که اغلب از اواسط مهرماه شروع می شود.

اما به دلیل اینکه کیوی ایران بتواند درصد قند کافی برای صادرات داشته باشد، صادرات آن را تا اواسط آبان ماه ممنوع می کنند.

در واقع شرکت ها صادر کننده کیوی ایران از آبان ماه می توانند ارقام مختلف از این میوه را به بازار های هدف خود فروش و صادرات کنند.

قیمت کیوی صادراتی زرد در روسیه:

کشور روسیه می توان گفت که بالاترین میزان خرید را برای کیوی ایران داشته است.

ارقام مختلفی از کیوی ایران به ایالت های این کشور فرستاده می شود که قیمت کیوی صادراتی تو زرد ایران بر خلاف کشور های دیگر، با قیمت نا معقولی به فروش می رسد.

کیوی تو قرمز ایران از همه کیوی ها گران تر فروخته می شود و بعد قیمت کیوی تو زرد بالاتر است و تنها کیوی که حجم بسیار بالایی هم در باغات دارد، قیمت نسبتا پایین تر نسبت به کیوی تو زرد به فروش می رسد.

الان در حال حاضر قیمت کیوی تو زرد در بازار روسیه حدود ۱۲۵ روب فروخته می شود که کیوی وارداتی از کشور چین بوده است.

کیوی تو سرخ چین در بیشتر بازار های اروپایی بالاتر از ۷ دلار به فروش می رسد که مبلغ خیلی بالایی به نسبت سایر گونه ها بوده است.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *