مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی زرد ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کیفیت کیوی زردبیشترین جستجو در مورد کیویقیمت کیوی زرد ایران برای هند
قیمت کیوی زرد ایران

قیمت کیوی زرد ایران در سال ۲۰۲۱ در باغات نزدیک به یک دلار خرید و فروش شده است و امسال معمولاً کیوی زرد نسبت به کیوی هایوارد سبز گرانتر خرید و فروش می شود.
در سال‌های گذشته همه کیوی زرد برداشت شده از باغات ایران آنچنان زیاد نبود خیلی از باغداران، قیمت این نوع کیوی را در بازارهای خارجی نمی‌دانستند از این رو قیمت فروش کیوی زرد در سال‌های گذشته همسان با قیمت کیوی هایوارد بود اما در سال جاری قیمت این کیوی تقریباً دو برابر کیوی سبز بوده است.

پوست کیوی زرد شبیه کیوی هایوارد است، دارای پوست قهوه‌ای است که زمانی که میزان قند و آب کیوی کامل شود پوست آن به مرور زمان به رنگ طلایی تغییر داده می شود که نشان دهنده رسیدن زمان برداشت این کیوی است. بافت داخلی آن هم همان کیوی هایوارد است فقط رنگ داخلی آن زرد است که طعم بسیار خوبی دارد.

قیمت کیوی زرد ایران

میزان کیفیت کیوی زرد

اگر بخواهیم در مورد میزان کیفیت کیوی زرد نسبت به سایر کیوی ها صحبت بکنیم، متاسفانه میزان ماندگاری این نوع کیوی در سطح سردخانه ها به طبقه پایین تر از کیوی هایوارد است. تقریباً میزان ماندگاری کیوی خونی و کیوی زرد در سردخانه ها به یک اندازه است و به همین خاطر خیلی از باغداران در اسرع وقت اقدام به فروش کیوی های خود می کنند. به عنوان مثال اگر میزان ماندگاری کیوی هایوارد در سردخانه های استان مازندران و گیلان در حد ۶ ماه و ۷ ماه باشد کیوی زرد و کیوی خونی را می بایست در طی دو الی سه ماه برای بازار داخلی و یا صادرات به فروش رساند.

اما به دلیل اینکه برای صادرات، کیوی زرد بیشترین درخواست را دارد و از طرف دیگر قیمت کیوی زرد ایران و همچنین کیوی خونی نسبت کیوی هایوارد بالاتر است از این رو مشاهده می‌کنیم که خیلی از باغداران میزان سطح زیر کشت این دو نوع کیوی را افزایش می‌دهند و در سال ۲۰۲۱ ما شاهد این بودیم که میزان حجم برداشت کیوی زرد و کلیه خونی نسبت به سال‌های گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش داشته است و اگر با همین منوال باغداران اقدام به گسترش باغات خود کنند ایران یکی از قطب های بزرگ صادرات کیوی زرد و خونی خواهد بود.

بیشترین جستجو در مورد کیوی

اگر یک نگاه کوچک در سایت کیوورد تولس و همینطور ترید مپ داشته باشید به راحتی متوجه خواهید شد که بیشترین جستجو در مورد کیوی مربوط به عنوان هایی می باشد که خیلی از مشتریان در اینترنت به دنبال آن بودند.
در واقع ما این بررسی را کرده‌ایم و نسبت به آن فعالیت گسترده‌ای را در فضای مجازی داریم انجام می دهیم که مهمترین جستجویی که از بازارهای خارجی در مورد کیوی صورت می گیرد می توان به:

  • صادر کنندگان کیوی در ایران
  • قیمت کیوی زرد ایران
  • بزرگترین تامین کنندگان کیوی ایران
  • قیمت کیوی هایوارد
  • صادر کننده کیوی هایوارد هند

اشاره کرد که هر کدام از این عنوان ها بیشترین جستجو در بین مشتریان خارجی صورت پذیرفته است.

قیمت کیوی زرد ایران

قیمت کیوی زرد ایران برای هند

اما اگر بخواهیم در مورد قیمت کیوی هایوارد برای هند صحبت بکنیم بهتر است اول از میزان برداشت سالیانه این گونه از کیوی در ایران صحبت بکنیم. در مطالب قبلی هم اشاره کرده بودیم که کیوی هایوارد بیشترین تولید را از باغات ایران دارد و تقریباً حدود ۷۰ درصد میزان برداشت کیوی در ایران را کیوی‌ هایوارد به خودش اختصاص داده است و شاید همین بالا بودن میزان برداشت باعث شده تا قیمت کیوی زرد ایران و همچنین کیوی خونی نسبت به اینگونه کیوی بالاتر باشد.

کشور هند که بزرگترین وارد کننده انواع کیوی از ایران و اقصی نقاط کشور های تولید کننده کیوی در جهان به شمار می رود به یکی از مشتریان بالفعل کیوی ایران مبدل گشته است. گروه بازرگانی ویتاراد با راه اندازی دفتر فروش و نمایندگی در این کشور به خوبی توانسته است آنالیز بازار هندوستان را انجام دهد. از این رو به راحتی توانسته است علیرغم اینکه سفارش خریداران هندی را تامین کند، خود نیز محصولاتی مثل

  • کیوی هایوارد
  • سیب درختی
  • خرما

را به صورت مستقیم به فروش برساند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *