مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی آستارا | فروش عمده کیوی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کیوی را بشناسیدقیمت کیوی آستارا جهت صادراتفروش عمد کیوی صادراتی
قیمت کیوی آستارا

قیمت کیوی آستارا را می توان از مراکز فروش عمده و صادر کننده ها استعلام گرفت. این عرضه کننده ها همیشه کمترین نرخ را به مشتریان خود ارائه خواهند داد.

انواع کیوی را بشناسید

کیوی در شمال انواع مختلفی دارد، مهمترین نوع آن کیوی هایوارد می باشد. کیوی هایوارد رنگ پوست آن قهوه ای و گوشت آن سبز کم رنگ می باشد. مهمترین محل کشت آن شمال کشور است.

کیوی هایوارد منبع خوبی برای انواع ویتامین  cو  aو مواد معدنی می باشد که برای سیستم ایمنی بدن انسان مفید می باشد.

  • کیوی طلایی: شیرین ترین نوع کیوی است وارد بازار شده است. و به صورت عمده خرید و فروش می شود. طعم بسیار لذیذی دارد
  • کیوی قرمز: جدید ترین نوعکیوی که به تازگی وارد بازار شده که رنگ آن قرمز می باشد. جدیدا نظر بیاری از مردم را به خود جلب کرده است. و به دلیل رنگ قرمزی که دارد از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. مشتریان سعی در خرید آن دارند.

کیوی انواع دیگری نیز دارد که هنوز به مرحله کشت نرسیده است. کیوی های شمال به دلیل مرغوبیت در بازارهای داخلی و خارجی طربداران خاص خود را دارد

قیمت کیوی آستارا جهت صادرات

کیوی به دلیل داشتن مواد معدنی که دارد برای بدن مفید است. استان های شمالی به دلیل شرایط آب و هوایی و میزان حاصلخیزی خاک برای کاشت و تولید انبوه این محصول شرایط مناسبی را دارند.موحب رونق اقتصادی این خطه گردیده است.

قیمت کیوی در خطه شمال به نوع و کیفیت محصول بستگی دارد. قیمت کیوی صادراتی آستارا نسبت به دیگر شهرهای شمالی گران تر است. اما باز هم قیمت کیوی در این شهر متقاوت می باشد.

صادرات کیوی شمال به کشورهای مختلف دنیا انجام می شود. برخی از این کشورها عبارتند از:

  • روسیه
  • اوکراین
  • هندوستان
  • ترکیه
  • قرقیزستان
  • پاکستان

فروش عمد کیوی صادراتی

یکی از اهداف تولید کنندگان داخلی این است که در فصل برداشت میوه کیوی را به بازارهای خارجی برسانند. تا بتوان تجارتی موفق آمیز داشته باشند. کیوی شهرهای شمالی به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا یی که دارد در کشورهای جهانی شناخته شده است و در فصل برداشت این میوه ان را در سردخانه هایی نگهداری می کنند تا در زمان معین با قیمت مناسب روز وارد بازار کنند. یکی از کشورهای خریدار کیوی درحه یک شمال روسیه می باشد. که هر ساله از تجارت ایران سود زیادی بدست می آورد. بنابراین برای فروش عمده کیوی صادراتی یکی از شرکت های معتبر ویتا راد می باشد. که نیاز مشتریان خود را برآورده می سازد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *