مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پرتقال شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پرتقال شمالانواع پرتقال شمالصادرات پرتقال شمالخرید ارزان ترین قیمت پرتقال شمال
قیمت پرتقال شمال

قیمت پرتقال شمال همانطور که می دانید با توجه به نوع آن، زمان کشت و برداشت، کالیبر پرتقال و دیگر مسائل متغیر است.
خریداران می توانند به جهت اطلاع روزانه ی قیمت ها و دریافت لیست قیمت در رابطه با هر یک از انواع پرتقال روزانه از طریق گروه شرکت های ویتاراد اقدام کنند.
به علاوه لازم به ذکر است که قیمت صادراتی پرتقال شمال نیز با قیمت پرتقال شمال مورد استفاده در بازار داخل متفاوت است و علت این تفاوت نیز تفاوت در کیفیت بار و نوع بسته بندی آن است.

قیمت پرتقال شمال

انواع پرتقال شمال

از آن جایی که عمده تولید کننده های پرتقال در ایران در شهر های شمال ایران هستند بنا بر این تنوع پرتقال های کشت شده در این منطقه نیز بسیار زیاد است.
از معروف ترین پرتقال های شمال می توان به پرتقال های تامسون ناول، پرتقال های والنسیا، پرتقال خونی و دیگر انواع پرتقال اشاره کرد.
که خریداران می توانند هر یک از انواع پرتقال را در تناژ های متفاوت و به صورت مستقیم از گروه شرکت های ویتاراد تهیه کنند.
به علاوه لازم به ذکر است که قیمت پرتقال شمال نیز با توجه به هر یک از انواع آن متفاوت است و شما می توانید در این خصوص از راهنمایی های مشاورین فروش ما بهره ببرید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی خرید و یا صادرات این محصول در ادامه ی مقاله نیز با ما همراه باشید.

صادرات پرتقال شمال

همانطور که می دانید همواره تنها محصولاتی که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند صادر می شوند.
پس به طور کلی محصولی که توسط شرکت های بازرگانی متفاوت صادر می شوند این دو ویژگی را دارا هستند.
محصولاتی که به جهت صادرات برده می شود ابتدا پس از برداشت به مراکز سورتینگ برده شده و آن جا سورت شده و محصولات سوپر لوکس پس از جدا سازی در بسته بندی های مخصوص قرار گرفته و با استفاده از کانیتنر های یخچال دار به مقصد مورد نظر ارسال می شود.
و علت استفاده از کانتینر های یخچال دار این است که پرتقال ها حساس بوده و در گرما و حرارت کیفیت اولیه ی خود را از دست می دهند به همین دلیل است که ارسال این محصول با استفاده از کانتینر های یخچال دار انجام می شود.
عمده کشور های وارد کننده ی پرتقال شمال ایران کشور هایی نظیر عمان، عراق، عربستان و روسیه است اما لازم به ذکر است که صادرات این محصول تنها محدود به این چند کشور نمی شود و کشور های بسیاری را شامل می شود.
شما می توانید به جهت استفاده از ظرفیت های بهترین باغات سراسر کشور و صادرات حجم بالایی از پرتقال شمال با کیفیت بالا با گروه شرکت های ویتاراد همکاری داشته باشید.

خرید ارزان ترین قیمت پرتقال شمال

اگر شما یک فعال در عرصه ی محصولات کشاورزی و بازار میوه و تره بار باشید حتما در جریان این موضوع هستید که قیمت هر یک از محصولات نظیر میوه ها و صیفی جات جدا از نوع آن محصول به فصل برداشت آن نیز بستگی دارد که قیمت پرتقال شمال نیز خالی از این مستثنی نیست.
به علاوه در کنار تمامی این موارد خریداران و صادرکنندگان پرتقال به جهت خرید ارزان ترین قیمت پرتقال شمال می بایست این محصول را به صورت مستقیم و عمده از باغدار تهیه کنند.
که شما می توانید به جهت ارتباط مستقیم با باغدار های تولید کننده ی انواع پرتقال و خرید ارزان ترین قیمت پرتقال شمال با بازرگانی ویتاراد ارتباط بگیرید
که این ارتباط از طریق تماس مستقیم با مشاورین فروش این شرکت و یا در روشی ساده تر تکمیل فرم در سایت های مربوطه به این گروه بازرگانی است.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *