مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پرتقال تامسون

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید پرتقال تامسونقیمت پرتقال تامسونصادرات پرتقال تامسونخرید پرتقال ناول تامسون
قیمت پرتقال والنسیا شمال

قیمت پرتقال تامسون یکی از مهم ترین مسائلی است که خریداران به هنگام خرید به آن توجه می کنند ولی لازم به ذکر است که در هنگام خرید محصولاتی نظیر میوه و صیفی جات تنها قیمت محصولات ملاک نبوده و باید به کیفیت محصولات ارائه شده نیز توجه شد.
در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا درخصوص پرتقال تامسون اطلاعات بیشتری کسب کنید و با طریقه ی خرید این میوه آشنا شوید.

راهنمای خرید پرتقال تامسون

پرتقال ناول همان پرتقال تامسون است که در شمال ایران کشت می شود و علت کاشت این محصول در شمال این است این نوع از پرتقال به دلیل حساسیت بالا به گرما و حرارت پرتقال تامسون قابلیت کاشت در جنوب را نداشته و تنها در شمال کشت می شود.
پرتقال تامسون از این جهت که یکی از پر مصرف ترین نوع پرتقال در ایران است از ظرفیت کشت بالایی برخوردار است و در حجم بالایی تولید می شود و به بازار های داخلی و صادراتی نیز عرضه می شود.
معمولا پرتقال تامسون ناول دارای ظاهری درشت و مجلسی هستند و میوه ای گوشتی هستند که پوست گیری آن به راحتی انجام می شود و همه ی این موارد باعث می شود که پرتقال ناول تامسون به میوه ای عام پسند تبدیل شود و در حجم بالایی برای صادرات مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پرتقال تامسون

صادرات پرتقال تامسون

صادرات پرتقال تامسون به دلیل تمامی دلایلی که در ابتدای مقاله بیان شد از رونق بالایی برخوردار است و لازم به ذکر است که معمولا از آن جایی که محصولات ارائه شده در بازار داخل با بازار صادراتی قیمت متفاوتی دارند قیمت پرتقال تامسون صادراتی نیز با بازار داخل متفاوت است.
و دلیل این تفاوت قیمت به دلیل فرایند سورت کردن است.
از این جهت که پرتقال ها پس از برداشت به مراکز سورتینگ برده شده و در دسته های سوپر لوکس، درجه یک و معمولی جدا سازی می شوند که بالاترین قیمت پرتقال تامسون به پرتقال تامسون لوکس یا سوپر لوکس اختصاص دارد و پایین ترین قیمت پرتقال تامسون مختص پرتقال ناول تامسون معمولی است.
که معمولا پرتقال های سوپر لوکس برای کشور های سطح اول و درجه یک برده می شود و پرتقال های تامسون درجه یک برای کشور های سطح پایین تر.
اما به طور کل در بازار های میوه و تره بار داخل شهری و سراسر ایران معمولا پرتقال های درجه یک و معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین لازم به ذکر است که الزاما خرید و فروش پرتقال تامسون به صورت سورت شده نبوده و گاهی این محصول را به صورت در هم و مخلوط نیز خریداری می کنند.
لازم به ذکر است که عمده پرتقال تامسون ایران به کشور هایی نظیر عراق، ارمنستان و روسیه صادر می شود و ظرفیت های بالایی از صادرات پرتقال تامسون را به خود اختصاص داده اند.

خرید پرتقال ناول تامسون

خرید پرتقال ناول تامسون امروزه با توجه به انواع مختلف پرتقال با قیمت پرتقال تامسون متفاوتی خرید و فروش می شود اما به طور کلی خرید عمده پرتقال تامسون سبب کاهش قیمت پرتقال تامسون خریداری شده می شود.
و لازم به ذکر است که به دلیل ارائه ی مستقیم محصولات از گلخانه ها و باغات کشاورزی توسط گروه شرکت های ویتاراد تمامی محصولات این شرکت به صورت عمده خرید و فروش می شود و این موضوع به این معنی است که قیمت پرتقال تامسون این شرکت برای خریداران مطلوب بوده و از قیمت مناسبی برخوردار است.
به علاوه جالب توجه است که در خرید پرتقال تامسون و یا دیگر انواع پرتقال نیاز به مراجعه ی حضوری به این مراکز وجود ندارد و می توانید پس از بررسی عکس و فیلم های مربوط به بار می توانید آن را به صورت کاملا اینترنتی و یا در صورت رضایت از بار به صورت حضوری خریداری کنید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *