مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو کیوی سبز

آنچه در این مقاله می خوانید...

به دنبال خرید چه نوع کیوی هستیدکشورهای خریدار کیوی ایرانقیمت هر کیلو کیوی سبزقیمت کیوی صادراتی با جعبه
قیمت هر کیلو کیوی سبز

اگر به دنبال این هستید که بدانید قیمت هر کیلو کیوی سبز در باغات و یا در سردخانه های ایران چند است می توانید از ۱۵ روز آینده از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت ویتاراد قیمت هر کیلو کیوی سبز و ارقام مختلف از این میوه را به دست آورید. اما آن چیزی که الان در حال خرید و فروش کیوی وجود دارد حدود ۱۵ هزار تومان در سطح باغات می باشد که خیلی از کسانی که در زمینه بسته بندی کیوی در ایران فعالیت دارند اقدام به پیش خرید این میوه از باغات کرده‌اند.

کیوی سبز یکی از ارقامی است که در باغات ایران بیشترین سطح زیر کشت را دارد و هرسال از پانزدهم مهر اقدام به برداشت آن می شود که دارای پوست قهوه ای – طلایی است که دارای دانه های بسیار ریز در داخل آن می باشد و همان طور که از اسم آن پیداست بافت داخلی آن به رنگ سبز است.
همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره کرده بودیم کیوی در ایران سه گونه است که بیشترین فروش آن از نوع کیوی هایوارد سبز است نوع دیگری نیز که در باغات مناطق مختلف ایران تولید می‌شود کیوی خونی و کیوی زرد می‌باشد که در مطالب بعدی بیشتر به این دو ارقام خواهیم پرداخت.

قیمت هر کیلو کیوی سبز

به دنبال خرید چه نوع کیوی هستید

در این پاراگراف بیشتر صحبت ما با کسانی است که در کشورهای خارجی به دنبال خرید کیوی ایران هستند اما نمی دانند چه نوع کیوی از ایران بیشترین فروش را دارد یا کیفیت کدام کیوی برای بازار آنها مناسب است به خاطر همین سعی داریم تا گزارش کامل از کیوی ایران در اختیار شما مشتریان و خریداران خارجی قرار دهیم.
صادرات کیوی ایران هر سال از پانزدهم آبان ماه شروع می شود که به کشورهای مهمی چون
هند
روسیه
ازبکستان
قزاقستان
ترکیه
انگلیس
سوئد
و برخی از کشورهای آسیایی
به فروش می رسد.

اگر جزء خریداران انبوه از کشورهای ذکر شده هستید بهتر است بدانید که بیشترین فروش کیوی در ایران از نوع کیوی هایوارد سبز است که قیمت هر کیلو کیوی سبز در زمان صادرات حدود ۷۰ سنت می باشد که نسبت به کیوی سایر کشورها کاملاً مناسب و رقابتی است.

بنابراین اگر به دنبال تجارت با ایران در زمینه خرید کیوی هستید ما کیوی سبز را برای شما پیشنهاد می کنیم مزایایی که این کیوی نسبت به سایر ارقام دارد این است که کیفیت و ماندگاری آن در سردخانه بیش از چهار ماه می باشد ولی کیوی خونی و کیوی طلایی را می بایست در عرض حداقل دو ماه اقدام به فروش در بازار خرده‌فروشی کشور خود نمایید.

کشورهای خریدار کیوی ایران

از مهمترین کشورهایی که هر سال بالاترین میزان خرید کیوی را از ایران دارند می توان به کشورهای هند و روسیه اشاره کرد که تقریباً بالای ۶۰٪ درصد کیوی های صادراتی ایران به این کشور صادرات می‌شود که از مناطق مختلف استان های مازندران و گیلان در ایالت های مختلف این دو کشور بالاترین خرید و فروش را دارد.

کشور هندوستان به عنوان پرجمعیت ترین کشور در جهان بازار بسیار بزرگی برای کیوی دارد به طوری که مصرف کیوی در این کشور از سمت پزشکان توصیه و تاکید شده است، به همین خاطر قبل از برداشت کیوی از باغات ایران سفارشات انبوه از این کشور شروع می شود.
همینطور کشور روسیه نیز بزرگترین بازار اتحادیه اروپا را دارد که علاوه بر میوه کیوی، سایر میوه جات و صیفی جات ایران نیز در آن بالاترین خرید و فروش را دارد و به دلیل طعم خاص میوه های ایران همواره مشتریان پر و پا قرصی دارد.

قیمت هر کیلو کیوی سبز

قیمت هر کیلو کیوی سبز برای هند و روسیه نسبت به سایر کشورها در ایران مناسب است. دلیل آن هم این است که هم میزان خرید از سمت این کشورها بسیار زیاد است و هم اینکه رقابت بیشتری برای تجارت کیوی در بازار هند و روسیه وجود دارد، از این رو کیوی ایران بالاترین حجم صادرات را به این کشور داشته و قیمت هر کیلو کیوی سبز آن نیز نسبت کیوی هایی که از

  • یونان
  • اسپانیا
  • شیلی
  • و نیوزلند

وارد می شود کاملا مناسب و رقابتی می باشد.

قیمت هر کیلو کیوی سبز

قیمت کیوی صادراتی با جعبه

در کشور هند با توجه به اینکه اکثر میوه ها به صورت جعبه ای به فروش می رسند به همین خاطر درخواستی که از ما دارند این است که وزن تمامی جعبه ها یکسان و یکنواخت باشد، به همین خاطر بهترین نوع کیوی که از ایران به هند صادرات می شود، در بسته بندی های سبد پلاستیکی ۱۰ کیلویی قرار می گیرند و حتی قیمت هر کیلو کیوی سبز صادراتی برای این کشور با جعبه اعمال و محاسبه می شود.

دلیل اینکه چرا در کشور هند میوه ها به صورت جعبه ای در اختیار شهروندان قرار داده می شود این است که چند نفر از مشتریان گروه ویتاراد اعلام کردند که در هند خریداران و یا شهروندان این کشور با توجه به بالا بودن تعداد نفرات خانواده خرید به صورت کیلویی برای آنها مقرون به صرفه نیست، از ین رو به صورت جعبه ای خرید می‌کنند و در داخل هر جعبه اگر تعداد کیوی و یا هر میوه دیگری، بیشتر باشد برای آنها مناسب‌تر خواهد بود.
از این رو اگر توجه داشته باشید همواره هندوستان خواهان خرید کیوی از ایران است که سایز متوسط به پایین داشته باشد و شاید کمتر مشتری در این کشور در زمینه تجارت کیوی فعالیت داشته باشد که اقدام به سفارش خرید کیوی با قالب درشت کند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *