مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه صادراتی اصفهان برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش فلفل دلمه در روسیه:نحوه سورت و بسته بندی فلفل دلمه ای:قیمت فلفل دلمه ایران در مسکو:
خرید فلفل دلمه ای

قیمت فلفل دلمه صادراتی اصفهان برای صادرات به بازار های خارجی به نرخ ۴۵۰۰۰ تومان رسید. این قیمت برای تاریخ ۳۰ شهریور سال ۱۳۹۹ بوده است.

این در حالی است که قیمت فروش فلفل دلمه ای در گلخانه ها حدود ۲۴۰۰۰ تومان بوده است ولی متاسفانه کسانی که در زمینه بسته بندی فلفل دلمه ای فعالیت دارند، قیمت ها را بدون برنامه و تحقیق از بازار های هدف بالا کشیدند.

افزایش قیمت فلفل دلمه ای فقط لطمه به صادرکنندگان محترم می زند و این وسط کسانی هستند که به نام صادر کننده اقدام به خرید با قیمت های نجومی می کنند که بدون تحقیقات میدانی منجر به متضرر شدن آنها می شود.

قیمت فروش فلفل دلمه در روسیه:

قبل از اینکه بخواهید صادرات فلفل دلمه ای به روسیه انجام دهید، می بایست قیمت فروش محصول را در بازار عمده فروشی این کشور بدست بیاورید.

طبق بررسی هایی که تیم بازرگانی ویتاراد در این کشور انجام داده بود، در این روز قیمت فلفل دلمه صادراتی اصفهان در روسیه حدود ۱۳۰ روبل فروخته می شد.

یعنی با این قیمت ۴۵۰۰۰ تومان که در سورتینگ های اصفهان فروخته می شد، خریداران کلا متضرر هستند.

بنابراین حتما قبل از خرید به موارد مهم صادرات توجه داشته باشید که خدایی نکرده ضرر های مالی نتواند منجر به ورشکستگی شما همکاران محترم شود.
همچنین شایان ذکر است که قیمت فلفل دلمه صادراتی ثابت نبوده و خریداران باید به ص،رت ر،زانه اقدام به استعلام قیمت فلفل دلمه صادراتی نمایند.

در سطح ایران گلخانه های زیادی هستند که در استان های مختلفی چون

  • اصفهان
  • فارس
  • یزد
  • البرز
  • تهران
  • خراسان رضوی
  • خراسان جنوبی
  • آذربایجان شرقی
  • همدان
  • هرمزگان

راه اندازی شده اند که برای مدیریت قیمت فروش این محصول بهتر است علاوه بر مدیریت قیمت در گلخانه ها، بلکه می بایست قیمت فروش در سیستم های بسته بندی را نظارت و کنترل نمود.

نحوه سورت و بسته بندی فلفل دلمه ای:

موقعی که کشاورزان محترم، از گلخانه های خود اقدام به برداشت فلفل دلمه ای می کنند، آنها را در گرید های مختلف در کارتن های موزی به سالن های بسته بندی انتقال می دهند.

سپس بعد از اینکه محصول مورد نظر به سالن سورتینگ رسید، نیرو های سورت و بسته بندی، اقدام به سوا کردن آنها و سپس بسته بندی را انجام می دهند.

طبق تصاویر زیر می توان ملاحظه کرد که هر رنگ در کارتن های مجزا خودش قرار داده شده است که درصد هر کدام از رنگ های فلفل دلمه ای در موقع بسته بندی و بارگیری به کانتینر متفاوت هستند.

بیشترین نوع فلفل دلمه ای که خواهان بیشتری دارد، فلفل دلمه ای قرمز است که حدود ۱۶ پالت بسته بندی می شود.

قیمت فلفل دلمه قرمز همیشه نسبت به رنگ های دیگه، در روسیه بالاتر بوده است ، به همین دلیل خریداران محترم در موقع سفارش، فلفل دلمه قرمز را بیشتر سفارش می دهند.

قیمت فلفل دلمه ایران در مسکو:

مسکو دارای بزرگ ترین بازار مواد غذایی در اروپا است که هر روز هزاران تن از محصولات مختلف کشاورزی و غذایی در آن خرید و فروش می شود.

قیمت فلفل دلمه ای ایران که جایگاه بالایی در روسیه و شهر مسکو دارد، حدود ۱۲۰ روبل است. به طور میانگین هر روز بیش از ۵ کانتینر از فلفل دلمه رنگی ایران در بازار فود سیتی مسکو در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود که این میزان در بعضی از روز ها بیشتر نیز می شود که به مراتب قیمت فروش آن نیز نوشان پیدا می کند.

برای اطلاع از قیمت فروش فلفل دلمه ای در بازار های خارجی و خرید فلفل دلمه رنگی در ایران، می توانید با کارشناسان ما در امور فروش ارتباط بر قرار نمایید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *