مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه ای در ایرانآفت اصلی فلفل دلمه رنگی در سطح گلخانه هاصادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی
قیمت فلفل دلمه

قیمت فلفل دلمه رنگی در تاریخ 1400/4/6 به حدود ۲۱۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو رسیده است که در این فصل از سال به دلیل افزایش بار سایر کشور ها در بازار های هدف، قیمت ها رو به پایین آمدن شده است.

علی رغم اینکه اواخر برداشت اغلب گلخانه داران در مناطق مختلف کشور خصوصا اصفهان است، ولی میزان درخواست خرید آنچنان افزایش نیافته است و دلیل اصلی آن قدرت رقابت در بازار های خارجی خصوصا روسیه بوده است که از کشور های مختلف، انواع فلفل دلمه ای رنگی در سطح بازار این کشور ورود و واردات شده است که باعث می شود قیمت فروش این محصول افت داشته باشد.

قیمت فلفل دلمه

انواع فلفل دلمه ای در ایران

فلفل دلمه ای در ایران گونه های مختلفی دارد که مهمترین و پر فرو ترین آن برای صادرات به کشور های خارجی، فلفل رنگی است که شامل سه رنگ قرمز، نارنجی و زرد است.

البته فلفل دلمه ای سبز رنگ هم حجم قابل توجهی در سطح گلخانه های کشور برداشت می شود که خریداران داخلی و خارجی، به صورت جداگانه درخواست خرید می دهند.

مهم ترین بازار انواع فلفل دلمه ای ایران کشور های

  • اروپای شرقی
  • کشور های CIS
  • آسیایی
  • کشور های حاشیه خلیج فارس
  • کشور های همسایه
  • برخی از کشور های اروپای مرکزی

هستند که سالانه حجم قابل توجهی از فلفل دلمه رنگی ایران با قیمت رقابتی در این بازار ها خرید و فروش می شود.

قیمت فلفل دلمه رنگی ایران برای این کشورها، در طول فصل برداشت این محصول، نسبت به کشور های رقیب بسیار مناسب بوده است و همین خاطر توانسته ایم اغلب بازار هایی که خدماتتان اعلام کریدم، ورود پیدا کنیم.

قیمت فلفل دلمه

آفت اصلی فلفل دلمه رنگی در سطح گلخانه ها

فلفل دلمه ای رنگی هم همانند سایر محصولات کشاورزی در زمان کاشت و داشت، آفت هایی دارد که اگر به درست و در زمان مقرر با آن ها مقابله نشود، ممکن است سطح کشت کل گلخانه ها را به خطر بیاندازد.

یکی از اصلی ترین نوع آفتی که هماکاران ما در زمان سورتینگ و بسته بندی، آنها را جداسازی می کنند، به تریپس معروف است که خال های قهوه ای رنگی روی پوست آن ایجاد می شود که خیلی از کشور ها، با توجه به استاندارد هایی که دارند، در صورت مشاهده این نوع آفت در روی فلفل ها، از خرید کل محصول امتناع می کنند.

و یا اینکه برای شخص صادرکننده افت و ضرر و زیان در نظر می گیرند. بنابراین همکارانی که در زمینه بسته بندی فعالیت می کنند، بهتر است که این موضوع را جدی گرفته و باعث بی اعتبار شدن فلفل دلمه ایران در سطح بازار های هدف نشود.

قیمت فلفل دلمه رنگی ایران در این سال ها، همواره پایین تر از محصولات کشور های رقیب بوده است که دلایل مختلفی می تواند باعث پایین بودن نرخ خرید و فروش فلفل دلمه ای ایران باشد.

قیمت فلفل دلمه

صادرات فلفل دلمه اصفهان به رومانی

یکی از کشور هایی که به تازگی جز مشتریان بالقوه ما برای خرید فلفل دلمه ای رنگی می باشد، کشور رومانی است که به جز فلفل دلمه ای، سایر محصولات کشاورزی ایران نیز به بازار آن صادرات شده است.

علی رغم اینکه بازار آنچنان بزرگی در سطح اروپا ندارد، اما خوشبختانه درخواست های بالایی برای محصولات غذایی ایران داشتیم.

قیمت فلفل دلمه رنگی اصفهان در این کشور، در سال های اولیه به قدری افزایش یافت که صادرکنندگان ما حجم بالایی از این محصول را اقدام به ارسال به بازار های عمده فروشی رومانی کردند.

قیمت فلفل دلمه

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *