مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فلفل دلمه ای امروز | صادرات فلفل دلمه ای اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان تولید فلفل دلمه ای قرمز گلخانه ای:تعداد گلخانه های راه اندازی شده در ایران:قیمت فلفل دلمه ایصادرات عمده فلفل دلمه اصفهان:
فلفل دلمه ای رنگی صادراتی

با شروع صادرات فلفل دلمه ای اصفهان در سال ۲۰۲۰، قیمت فروش آن در بازار امروز به ۲۶۰۰۰ تومان رسیده است که پیش بینی می شود افزایش قیمت در این محصول داشته باشیم.

اصفهان که بیشترین تولید فلفل دلمه را در سطح کشور دارد، به عنوان تعیین کننده قیمت نیز است. از این رو اگر قیمت فروش در اصفهان بالا رود، قیمت فلفل دلمه ای رنگی در سایر مناطق نیز افزایش خواهد داشت.

خوشبختانه هر سال صادرات قابل قبولی از این محصول به بازار های خارجی وجود داشته است. سعی بر این وجود دارد که در اغلب شهرک های گلخانه ای، کشاورزان را تشویق به افزایش کشت بهترین بذر های فلفل دلمه ای کنیم که متقابلا می توان برنامه ریزی برای افزایش صادرات آن نیز کرد.

میزان تولید فلفل دلمه ای قرمز گلخانه ای:

در کل سه نوع فلفل دلمه رنگی در گلخانه های اصفهان تولید می شود که اغلب برای صادرات، درصد بارگیری فلفل دلمه ای قرمز بیشتر از زرد و نارنجی است. از این رو سطح زیر کشت بذر فلفل قرمز هم بالاتر است.

سال گذشته طبق آمار بدست آمده از اتحادیه گلخانه داران این استان داشتیم، حدود ۲۰ میلیون نشا از فلفل دلمه قرمز در سطح گلخانه ها کاشت شده بود که این آمار در سال جاری هم می تواند به همین مقدار باشد.

چنانچه قصد خرید فلفل دلمه ای قرمز دارید، مشاوران ما در امور گلخانه داری و بسته بندی می توانند مشاوره های لازم را در اختیار شما مشتریان محترم قرار بدهند.

در حال حاضر ارقام مختلف از فلفل دلمه در ایران در گلخانه های بزرگ

  • استان اصفهان
  • یزد
  • کرمان
  • هرمزگان
  • فارس
  • همدان
  • چهار محال بختیاری
  • البرز
  • تهران

کشت شده است که امیدواریم امسال حجم برداشت از هر کدام از واریته ها افزایش و در مقابل میزان فروش فلفل دلمه ای نیز برای صادرات رشد داشته باشد.

تعداد گلخانه های راه اندازی شده در ایران:

ایران به دلیل اقلیم و شرایط آب و هوایی مختلف، معمولا در استان های مختلف آن انواع مختلف از گلخانه های کشت محصولات کشاورزی راه اندازی شده است.

بیشتر گلخانه هایی که در ایران وجود دارند، از نوع کشت خاکی بوده و بیشتر صاحبان آنها علاوه بر کاشت و تولید فلفل دلمه ای، در زمینه خیار، بادمجان، گوجه فرنگی، انواع کاهو و کلم نیز فعالیت دارند.

توجه داشته باشید که هر کدام از این محصولات، در استان های مختلف ایران تولید می شوند که نسبت به نوع خاک و آب و هوای آن استان قابلیت زیر کشت را داشته اند.

قیمت فلفل دلمه ای

چنانچه قصد خرید انواع مختلف از محصولات کشاورزی برای صادرات دارید، این شرکت با ارتباطات نزدیک که با گلخانه داران محترم دارد، ای توانایی را داشته که بتواند مرغوب ترین نوع از این محصولات را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهد.

به عنوان مثال، اگر قیمت فلفل دلمه ای در گلخانه ها ۲۰۰۰۰ تومان باشد، ما توانایی این را داریم که بتوانیم با حداقل قیمت روز از گلخانه داران خریداری کنیم و طبق درخواست مشتریان خود بسته بندی کرده و به فروش برسانیم.

صادرات عمده فلفل دلمه اصفهان:

گلخانه های تولید فلفل دلمه در ایران معمولا به صورت چهار فصل هستند. یعنی اگر فلفل دلمه ای اصفهان در گلخانه ها تمام شده و کشت دوم آن شروع شده است، گلخانه های سایر مناطق در ایران در شرف برداشت قرار می گیرند.

اما مبنای صادرات فلفل دلمه ای ایران از منطقه اصفهان صورت می گیرد و بیش از ۵۰ سالن سورت و بسته بندی در این استان وجود دارد که در زمینه سورتینگ انواع فلفل دلمه ای و گوجه فرنگی فعالیت دارند. همانطور که در گذشته نیز اعلام کرده بودیم، قیمت فلفل دلمه ای نسبت به بازار های خارجی بسیار رقابتی است، از این رو کل ماه های سال از مناطق این استان بهترین نوع فلفل دلمه ای برداشت می شود که خاطر نشان می توانیم بکنیم فلفل دلمه ای سایر مناطق نیز در سالن های بسته بندی اصفهان سورت می شوند. دلیل این موضوع هم این است که همکاران سورتینگ دار در آن شهر ها وجود نداشته و یا حجم تولید فلفل دلمه ای در آنها بسیار کمتر است. از این رو محصولات خود را به سورتینگ داران اصفهان می فروشند که بعد از بسته بندی در کارتن های صادراتی، به کشور های هدف صادرات می شوند که بالطبع قیمت فلفل دلمه ای صادراتی ایران بسیار مناسب تر در اختیار خریداران خارجی قرار داده می شود.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *