مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش فلفل دلمه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه صادراتی رنگینحوه سورت بندی فلفل دلمه برای روسیه
قیمت فروش فلفل دلمه

قیمت فروش فلفل دلمه اصفهان در گلخانه ها به ۲۰۰۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است و این در حالی است که اغلب سورتینگ داران در این منطقه، با نرخ بیش از ۲۴۰۰۰ تومان در اختیار خریداران و صادرکنندگان قرار داده اند.

خوشبختانه امسال شاهد این بودیم که در بازار روسیه، رقابت بر سر این محصول کاهش پیدا کرده است، یعنی میزان صادرات فلفل دلمه رنگی از کشور های دیگر به بازار روسیه افت داشته است. دلیل این موضوع را در این مقاله نمی خواهیم مطرح کنیم.

اما آن چیزی که بسیار حائز اهمیت برای ما بوده است، روند رو به رشد صادرات آن به بازار این کشور بوده است که در مقایسه با سال های قبل، افزایش تولید و فروش قابل توجهی داشته ایم.قیمت فروش فلفل دلمه

انواع فلفل دلمه صادراتی رنگی

در منطقه اصفهان، تمامی گلخانه دارانی که در زمینه کشت و تولید فلفل فعالیت دارند، تنها سه نوع از فلفل دلمه ای

  • قرمز
  • زرد
  • نارنجی

را برداشت و به سورتینگ داران می فروشند. ترکیب همین سه رنگ با درصد های متفاوت، بیشترین فروش را برای صادرات دارند.

در بین این سه رنگ، فلفل دلمه ای سبز و فسفری نیز وجود دارد که هر کدام از این واریته ها با بسته بندی های جداگانه و از مناطق دیگر کشور برداشت و به فروش می رسند.

در حال حاضر استان اصفهان با تولید بیش از ۳۵۰۰۰ تن فلفل دلمه ای رنگی، بیشترین آمار تولید را داشته است که عمده مناطق سطح زیر کشت برای این محصول، مناطقی همچون

  • تیران و کرون
  • چادگان
  • شهرضا
  • شاهین شهر
  • نجف آباد
  • اصفهان

می باشند.

قیمت فروش فلفل دلمه اصفهان رنگی در هر کدام از این نواحی مذکور تقریبا یکنواخت است و اگر تفاوت قیمت وجود داشته باشد، اغلب از سمت همکارانی است که در زمینه بسته بندی فعالیت دارند.

قیمت فروش فلفل دلمه

نحوه سورت بندی فلفل دلمه برای روسیه

اگر تا به حال فلفل دلمه ای رنگی برای صادرات به روسیه فعالیت نداشته اید، بهتر است که با کارشناسان و مشاوران ما در این امور مشورت لازم را داشته باشید.

فلفل دلمه رنگی در کل با سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی در بین صادرکنندگان شناخته شده است. توجه داشته باشید که بازرگانی ویتاراد در هر کانیتنر که فرایند سورت انجام می شود، ۲۲ پالت بارگیری می شود که از این تعداد، حدود ۱۳ پالت را فلفل دلمه قرمز، ۷ پالت را فلفل زرد و ۲ پالت هم نارنجی قرار می دهد.

قیمت فروش فلفل دلمه اصفهان رنگی با این ترکیب رنگ ها بوده است که بسته بندی آنها به صورت کارتن پلاست مطابق تصوایر قرار داده شده در این مقاله می باشند.

برای خرید فلفل دلمه صادراتی به نوع بذر، کیفیت و منطقه برداشت آن توجه داشته باشید چرا که برخی از این محصولات که در سایر نواحی کشور تولید می شوند، ماندگاری پایین تری دارند.

ما در مقاله های گذشته نیز اشاره به این موضوع کرده بودیم که می توانید آنها را مطالعه کنید تا خدایی نکرده دچار ضرر مالی نشوید.

قیمت فروش فلفل دلمه

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *