مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی پادنا برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوع بسته بندی سیب قرمز:سیب درختی صادراتی در ایران و ارقام آن:قیمت سیب درختی قرمز ارومیه:
فروش سیب درختی

قیمت سیب درختی پادنا برای صادرات به بازار های هدف، بیش از ۸۰۰۰ تومان است که این قیمت فروش در سردخانه های پادنا و سمیرم بوده است.

پادنا که از توابع شهرستان سمیرم در استان اصفهان است، جز مناطق عمده تولید انواع سیب درختی به شمار می رود که به دلیل قرار گرفتن در دل کوه دنا، هر سال یکی از با کیفیت ترین نوع از سیب درختی قرمز و زرد از باغات آن برداشت و برای صادرات خرید و فروش می شود.

اگر به دنبال سیب زغالی قرمز و ماتیکی زرد هستید، ما سیب های این منطقه را پیشنهاد می کنیم. یکی از گران قیمت ترین سیب ها در بازار ایران نیز سیب پادنا است که بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ تن از این سیب ها از باغات پادنا برداشت می شود.

نوع بسته بندی سیب قرمز:

سیب درختی قرمز که بالاترین حجم فروش برای صادرات را نیز دارد، اغلب نسبت به بازار های هدف بسته بندی می شود.

در مجموعه بزرگ ویتاراد این امکان وجود دارد تا بهترین نوع از سیب درختی قرمز که به کشور هایی چون

  • روسیه
  • آلمان
  • قزاقستان
  • قرقیزستان
  • اوکراین
  • ترکیه
  • هندوستان
  • افغانستان
  • امارات
  • قطر

با بسته بندی کارتنی دو ردیفه، چهار ردیفه در کالیبر های مجزا و همچنین در سبد های پلاستیکی ۱۰ کیلویی انجام داده و در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار دهد.

قیمت سیب درختی برای هر کدام از این بسته بندی ها که کالیبر های متفاوتی هم دارند، متفاوت از هم خواهند بود که می توانید با مشاوران فروش مجموعه ارتباط بر قرار نمایید.

سیب درختی صادراتی در ایران و ارقام آن:

ایران به عنوان چهارمین کشور تولید کننده سیب درختی در جهان، دارای واریته های مختلف از این میوه است که زمان برداشت آنها از باغات در فصول مختلف انجام می شود.

مهم ترین و بالاترین میزان برداشت سیب درختی در ایران اغلب از نوع رد دلیشز و گلدن دلیشز است که در اکثر استان های ایران زیر کشت شده است.

قیمت سیب درختی زرد و قرمز همیشه نسبت به سایر گونه ها بالا بوده است و از این رو بیشتر باغداران نیز در زمین ها و باغات خود اقدام به تولید این سیب نموده اند.

تقریبا در ایران حدود ۵ میلیون تن سیب درختی برداشت می شود که از این میزان حدود ۴.۵ میلیون تن از این دو نوع رقم بوده است که بالغ بر ۶۰٪ آن برای صادرات خرید و فروش می شود.

قیمت سیب درختی قرمز ارومیه:

توجه داشته باشید که ارومیه به عنوان مرکز استان آذربایجان غربی، بیشترین میزان تولید ارقام مختلف از سیب درختی خصوصا زرد و قرمز را به خود اختصاص داده است.

این منطقه که نواحی مختلف سیب خیز دارد، کیفیت هر کدام از این نواحی متفاوت از هم می باشد که قیمت سیب درختی در هر کدام از این ناحیه ها هم متغییر می باشند.

اگر به دنبال مناسب ترین سیب تا با کیفیت ترین سیب درختی در ایران هستید، ارومیه بهترین گزینه می تواند برای شما به حساب بیاید. ما در این منطقه با داشتن بزرگ ترین سردخانه، سالانه حجم بالایی از این میوه را به مشتریان خود در سطح بازار داخلی و خارجی ارائه می دهیم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *