مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی ایران در هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی سیب صادراتی ایرانسایز استاندارد سیب قرمز برای بازار هندقیمت سیب قرمز در دهلی
قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی ایران در هند که همه آن از نوع سیب قرمز است، اغلب از ۷۰ روپیه به بالا خرید و فروش می شود که منطقه برداشت آن در ایران، کیفیت و میزان رنگ سیب ها تاثیر در قیمت فروش آن دارد.

همانطور که گفتیم، سیبی که از ایران به هند صادرات می شود، سیب قرمز است که اغلب از همه مناطق سیب خیز ایران، به بازار های مختلف هندوستان صادرات می شود.

شرکت بازرگانی ویتاراد در هند، با راه اندازی دفتر نمایندگی در شهر بمبئی این امکان را به وجود آورده است که رضایتمندی و اعتماد سازی تمامی مشتریان خود را از اقصی نقاط هندوستان ایجاد کند.

ما به شما بهترین نوع از سیب های ایرانی را با بسته بندی های متنوع طبق درخواست خریداران، تحویل خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که اگر مشکل پرداخت پول از هند به ایران دارید، روش های مختلفی را معرفی کنیم تا بتوانید به سهولت اقدام به خرید سیب درختی قرمز ایران کنید.

قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی

بسته بندی سیب صادراتی ایران

یکی از مواردی که می تواند بر میزان فروش یک محصول تاثیر زیادی بگذارد، رعایت استاندارد های لازم در بسته بندی است. اگر بسته بندی طبق درخواست مشتریان باشد، طبیعتا بازخورد بالایی می تواند باشد.

اگر به هندوستان سفر کرده باشید و از بازار این کشور دیدن کنید متوجه خواهید شد که ارقام مختلفی از این میوه از کشور های جهان در آن خرید و فروش می شود که هر کشوری بسته بندی خاص خود را دارد.

سیب ایران نیز در هند، بسته بندی خاص خود را دارد که در بین شهروندان این کشور جای گرفته است. سیب قرمز ایران هر سال در بسته بندی های سبد پلاستیکی سفید دو ردیفه ۱۰ کیلویی به این کشور صادرات شده است که خوشبختانه حاشیه سود قابل قبولی برای باغداران و صادرکنندگان داشته است.

اگر مطالب و مقالات قبلی ما را مطالعه کرده باشید، در این زمینه اشاره کرده بودیم که بازرگانی ویتاراد در شهر ارومیه بزرگ ترین سردخانه را با ظرفیت ۸۰۰۰ تن، سالانه صادرات و فروش بالایی را برای بازار های خارجی داشته است.

شهر ارومیه در ایران یکی از بزرگ ترین مناطق تولید انواع سیب درختی خصوصا سیب قرمز است که هر سال سیب های این شهر به کشور های مختلفی همچون:

 • هندوستان
 • لیبی
 • کنیا
 • روسیه
 • اوکراین
 • ازبکستان
 • قزاقستان
 • عراق
 • کشور های حاشیه خلیج فارس

صادرات می شود.

قیمت سیب درختی ایران در هند که بیشتر از سیب های منطقه ارومیه است، همواره رقابتی تر از سیب های کشور های آمریکا، شیلی، لهستان و ترکیه بوده است و این موضوع باعث شده است تا اغلب خریداران در شمال و جنوب هند، سیب قرمز ایران را خریداری کنند.

قیمت سیب درختی

قیمت سیب درختی

سایز استاندارد سیب قرمز برای بازار هند

کشور هند به دلیل داشتن جمعیت زیاد، شهروندان آن همواره به دلیل بضاعت مالی مختلف، خواهان خرید سیب در گرید های مختلف هستند.

این موضوع را نیز خاطر نشان بکنیم که در این کشور، تمامی خیرد و فروش ها در عمده و خرده فروشی ها به صورت سبدی انجام می شود. یعنی اگر فروشنده و خریدار به این توافق کردند که سایز سیب ها در رنج مشخص و سبد ها هم وزن مشخصی داشته باشید، نباید از این میزان کم و یا زیاد باشد.

چون در این مورد اگر وزن سبد ها بالاتر باشد، مشتری هندی متضرر می شود و اگر سبد ها وزن کمتری داشته باشد که از سمت فروشنده ایرانی، کم فروشی شده است و این همکاری ممکن است ادامه دار نباشد.

هر سال شرکت بازرگانی ویتاراد سفارشاتی که از جانب مشتریان هندوستانی دریافت می کند، در سایز هایی همچون:

 • ۸۰ تا ۱۲۰ گرم
 • ۱۰۰ گرم تا ۱۶۰ گرم
 • ۱۰۰ گرم تا ۲۰۰ گرم
 • ۱۲۰ گرم تا ۲۰۰ گرم

هستند که خوشبختانه این مجموعه در ارومیه با راه اندازی سیستم سورتینگ ماشینی، این امکان را به وجود آورده تا در سایز های مختلف سفارش همه مشتریان خود را تایمن و در اختیار آنها قرار دهد.

با انجام و تکمیل پروسه بسته بندی سیب درختی در ایران، باعث شده ایم تا قیمت سیب درختی ایران در هند را نسبت به سال های گذشته افزایش دهیم.

قیمت سیب درختی

قیمت سیب قرمز در دهلی

دهلی به عنوان پایتخت هند و یکی از بازار های مهم برای صادرات سیب درختی به شمار می رود. قیمت سیب درختی ایران در هند خصوصا دهلی، تقدیبا برابر با بازار بمبئی است، حال ممکن است در برخی از فصل ها قیمت فروش سیب در این ایالت، افزایش قابل توجهی داشته باشد.

سیب هایی که برای استان دهلی از ایران صادرات می شود و یا به عبارتی آنچه که مشتریان ما از دهلی دارند، درخواست سیب با سیاز ۱۲۰ گرم تا ۲۰۰ گرم می کنند، که قیمت نسبتا بالاتر در ایران دارد.

همچنین درصد رنگ هر کدام از سیب ها می بایست بالاتر از ۸۰٪ باشد. هر چقدر سیب درختی میزان سختی آن بالاتر باشد، ماندگاری آن نیز در سردخانه ها بالا خواهد بود. به همین دلیل برخی از مشتریانی که ما در هند داریم و بزرگ رین و فروشنده های معروف در بازار عمده فروشی این کشور دارند، سیب های خریداری شده خود را در سردخانه های خود در دهلی و بمبئی و حتی چنای نگهداری می کنند.

بنابراین می بایست سیب هایی را برای این کشور انتخاب کرد که از هر لحاظ در سطح بسیار بالایی باشند.

قیمت سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *