مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی صادراتی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی و سبز یزد:کشور های واردکننده فلفل دلمه ایران:استاندارد گپ برای صادرات فلفل دلمه ای ایران:صادرات انواع فلفل دلمه گلخانه ای به اروپا:
قیمت فروش فلفل دلمه

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی صادراتی اصفهان تقریبا در حال تغییر است و ممکن است نسبت به تقاضا از سمت کشور های خارجی، تغییرات زیادی داشته باشد.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی و سبز هم همانند قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی قیمت ثابتی ندارد. حتی علی رغم اینکه قیمت فروش فلفل دلمه سبز پایین تر است، اما همواره نوسانات قیمتی در سطح بازار داشته است.

اما یکی از دلایل اصلی بالا و پایین شدن قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی در سطح گلخانه ها می شود، دخالت واسطه ها و سورتینگ داران در این منطقه است.

با توجه به اینکه حجم بالای تولید فلفل دلمه گلخانه ای در ایران از سمت اصفهان است، از این رو تعیین قیمت هم بیشتر از استان اصفهان انجام می شود.

بیشتر سورتینگ داران هم نسبت به بازار های صادراتی سعی بر افزایش قیمت فروش خود می کنند که در این راستا حاشیه سود صادرکنندگان فلفل دلمه ای بسیار کاهش یافته و یا متحمل ضرر می شوند.

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی و سبز یزد:

قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی و سبز هم که عمده تولید آن در گلخانه های استان یزد انجام می گیرد، حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومن بالا و پایین می شود که دست صادرکننده را برای خرید آن کوتاه می کند.

چرا که هر شخصی که در زمینه صادرات فلفل دلمه رنگی یا سبز فعالیت دارد، به خوبی می داند که با این نوسان قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی و دیگر محصول ها، برای او ریسک تلقی می شود و امکان اینکه قیمت ها در بازار های هدف افت داشته باشد وجود دارد. بنابراین خیلی از همکاران در این زمینه، همکاری خود را با گلخانه داران و سورتینگ داران قطع می کنند.

الان در حال حاضر فلفل دلمه گلخانه ای در ایران بیشتر در شهر های

 • تیران و کرون
 • شهرضا
 • چادگان
 • اصفهان
 • شاهین شهر
 • یزد
 • رودان
 • جیرفت
 • جلفا
 • همدان
 • خرم آباد

تولید می شوند، اما عمده برداشت این محصول مختص استان اصفهان و یزد است که امیدواریم در سال های آینده، حجم و قابلیت کاشت و راه اندازی گلخانه ها در سایر استان ها نیز انجام بگیرد تا تعیین قیمت صرفا از یک منطقه صورت نگیرد.

کشور های واردکننده فلفل دلمه ایران:

بیشترین آمارها برای صادرات فلفل دلمه ای، برای بازار روسیه است که تقریبا ۷۰٪ فلفل دلمه صادراتی ایران در بازار روسیه خرید و فروش می شود.

در ایالت های مختلف روسیه هم قیمت روز فلفل دلمه به مشتریان عادت شده است و آنها می دانند که در ایران ثبات قیمتی برای هیچکدام از محصولات نداریم و ممکن است روزانه تغییرات متعددی برای یک محصول داشته باشد.

بعد از کشور روسیه، کشور های حوزه خلیج فارس هستند که مشتریان بالفعل ما برای فلفل دلمه به حساب می آیند که سعی داریم در سال ۲۰۲۰، حجم صادرات خود را علاوه بر کشور های مذکور، به سایر کشور های اروپایی افزایش دهیم.

استاندارد گپ برای صادرات فلفل دلمه ای ایران:

استاندارد یا گواهینامه Global Gap که بیشتر برای کشور های اروپایی است، بسیار حائز اهیمت است که شرکت صادرکننده برای صادرات محصول خود، این گواهی را داشته باشد که در آن از زمان کاشت تا برداشت و بسته بندی، می بایست طبق همین استاندارد انجام و صادرات شود که خیلی از کشور های اروپایی هر نوع محصول کشاورزی که می خواهند واردات کنند، از فروشنده یا صادرکننده خود درخواست گواهینامه گپ را می کنند که فلفل دلمه ای هم می تواند جز همین محصولات به شمار بیاید.

ما در مقاله های آینده، به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت و در آن از مواردی که نیاز است برای صادرات فلفل دلمه ای به اروپا رعایت شود را اعلام خواهیم کرد.

صادرات انواع فلفل دلمه گلخانه ای به اروپا:

همانطور که گفتیم، برای صادرات فلفل دلمه گلخانه ای به کشور های اتحادیه اروپا نیازمند گواهینامه هایی است که می بایست جهت ورود به بازا این کشور ها، آن را اخذ کرد.

فلفل دلمه گلخانه ای که کیفیت بسیار بالایی دارد، اما زمان درست برداشت، استفاده درست از یک سری سموم دفع آفات، همه نیازمند دستورات ذکر شده در این گواهی است که طبق آن باید انجام داد.
که تمامی این موارد در قیمت روز فلفل دلمه ای رنگی تاثیر گذار است.

در این صورت است که می توانیم ارقام مختلف از محصولات کشاورزی را به کشور هایی چون آلمان، فرانسه، انگلیس، سوئد و خیلی از کشور های دیگر صادرات کنیم. قیمت روز فلفل دلمه و داشتن استاندارد های لازم برای صادرات، می تواند جایگاه ما در حوزه تجارت این محصول، در سطح کشور های تراز اول صادرات فلفل دلمه ای قرار داد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *