مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انگور ارومیه | صادرات انگور کشمشی به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان سطح زیر کشت انگور در تاکستان و ارومیه:بسته بندی انگور ایران برای صادرات:قیمت انگور ارومیه در بازار دبی:
قیمت انگور ارومیه

قیمت انگور ارومیه که بهترین نوع آن کشمشی بی دانه، حدود ۱۳۰۰۰ تومان بوده صادرات خوبی به کشور روسیه داشته است.

این انگور در دو رقم انگور بی دانه قرمز و بی دانه سبز از باغات برداشت می شود که همیشه قیمت فروش انگور قرمز دو برابر انگور سبز در بازار داخلی و حتی صادرات بوده است.

علاوه بر منطقه ارومیه، انگور های کشمشی تاکستان نیز بازار پسندی بهتری برای صادرات داشته است، بطوریکه در سال گذشته بیشترین حجم فروش انگور صادراتی از این منطقه بوده است.

میزان سطح زیر کشت انگور در تاکستان و ارومیه:

همانطور که گفته شده بود، بیشترین نوع انگور که در مناطق مختلف تاکستان و ارومیه کشت و در حال حاضر نیز از باغات آنها برداشت می شود، انگور بی دانه کشمشی سبز و قرمز است که تقریبا ۵۰۰۰۰۰ تن از این ارقام سالانه تولید می شود.

اما همه این انگور ها جنبه صادراتی نداشته است و بیشتر در تولید انواع کشمش و یا سایر فرآورده ها استفاده می شود.

تقریبا اگر بخواهیم طبق آمار بازگو کنیم، میزان صادرات انگور بی دانه در این دو منطقه حدود ۷۰۰۰۰ تن است که به کشور هایی چون

  • عراق
  • پاکستان
  • امارات
  • روسیه
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • قطر
  • عمان
  • کویت

صادرات می شوند.

اما نکته ای که برای خریداران وجود دارد این است که قیمت انگور ارومیه نسبت به تاکستان همیشه بالا بوده است که عمدتا دلیل اصلی آن را بیشتر خریداران کیفیت و ماندگاری آن می دانند.

بخشی از منطقه ارومیه وجود دارد که انگور بی دانه قرمز و سبز بسیار فوق العاده ای دارند که هر سال فقط به بازار روسیه صادرات می شود.

بسته بندی انگور ایران برای صادرات:

در کل، خیلی از بازرگانان بر این عقیده هستند که انگور برای اینکه در طی مسافتی که می خواهد به کشور هدف صادرات شود، تهویه هوای خوبی به داخل انگور ها داشته باشد، بهتر است که در سبد های پلاستیکی بسته بندی شوند.

اما کارشناسان ما چندین بار در بازار های خارجی مشاهده کرده اند که انگور هایی که از کشور های رقیب وارد بازار های خارجی می شوند، عمدتا داخل کارتن های بسیار شکیل بسته بندی شده اند.

از این رو مجموعه شرکت های ویتاراد توانسته است، انگور های ممتاز خود را در بسته بندی های چوبی بسیار و شکیل و یا کارتن های لمینت دار بسته بندی کند.

شاید قیمت تمام شده آنها نسبت به سبد پلاستیکی بالاتر باشد، ولی بازار پسندی که کارتن دارد، می تواند در عرض کمترین زمان به فروش برسد.

قیمت انگور ارومیه در بازار دبی:

یکی از بازار های بسیار بزرگ برای صادرات انگور ایران وجود دارد، دبی هست که سالانه ارقام مختلف از این میوه از سراسر جهان به این بازار واردات می شود.

در ایران نیز بهترین رقم انگور ایران که هر سال فروش قابل قبولی را داشته است، انگور بی دانه کشمشی ارومیه بوده است.

قیمت انگور ارومیه در بازار دبی به قدری خوب است که سالانه علاوه بر بازار دبی، تجار این کشور به بازار کشور های همسایه چون قطر، بحرین، عربستان نیز صادرات می کنند. شرکت بازرگانی ویتاراد در ارومیه با در اختیار داشتن سردخانه و باغات بزرگی از این ارقام انگور، قابلیت و توانایی این را دارد که بتواند همکاری خوبی در زمینه صادرات محصولات خود با شما خریداران محترم داشته باشد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *