مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انار صادراتی ایران برای اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع انار صادراتی ایران:کدام واریته از میوه انار بهتر است؟بسته بندی انار نی ریز برای صادرات:صادرات ارقام مختلف انار ایران به آلمان:
انار قرمز نی ریز

انار صادراتی ایران که در این سه سال اخیر بازار خوبی در اروپا داشته است، قیمت به نسبت رقابتی نسبت به کشور های رقیب در این زمینه داشته است.

مناطق مختلفی در ایران وجود دارد که واریته های مختلفی از این میوه از باغات آن برداشت می شود و هر کدام نیز دارای خصوصیات کیفیتی متفاوتی هستند.

مشتریانی که از کشور های اروپایی با ما همکاری داشته اند، دو نوع انار را درخواست می کنند که در مورد آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

انواع انار صادراتی ایران:

انار صادراتی ایران همانطور که اشاره شد، گونه های متفاوتی دارند که هر کدام کیفیت و طعم بسیار عالی دارند که مهم ترین آنها می توان به

  • انار رباب نی ریز
  • انار رباب ساوه
  • انار یزد
  • انار کاشمر
  • انار شهرضا

اشاره کرد که شما خریداران محترم می توانید هر کدام از واریته های ذکر شده را برای بازار کشور خود خریداری کنید.

اما نکته ای که می تواند بسیار حائز اهمیت برای مشتریان باشد، این است که از بین این گونه ها، کدام نوع ماندگاری بالا و کیفیت بازار پسندی مناسبی دارد.

کدام واریته از میوه انار بهتر است؟

از بین انار صادراتی ایران، چند گونه وجود دارد که حجم صادرات به نسبت بالایی دارند. دارای پوست ضخیم و دانه های قرمز تیره هستند. چنانچه همکاری خود را با این مجموعه شروع نکرده اید، ما برای همکاری اولیه و برای اینکه بازار اولیه خوبی در بازار کشور شما داشته باشیم، انار رباب نی ریز را پیشنهاد می کنیم و طبیعتا با نوع بسته بندی که برای این محصول داریم، یکی از بازار های بزرگ ما برای میوه انار خواهد بود.

قیمت انار رباب ساوه هم بالاترین میزان برداشت و صادرات را داشته است که برای پارت های آینده، مطمئنا میزان صادرات این واریته نیز برای بازار های اروپایی نیز افزایش خواهد یافت.

بسته بندی انار نی ریز برای صادرات:

در سال های گذشته و همینطور در حال حاضر نوع بسته بندی برای این میوه جهت صادرات به کشور های هدف، از سبد های پلاستیکی مطابق شکل استفاده می شود. 

اما آن چیزی که باعث می شود تا حجم بازار خود را گسترش داد، رعایت نوع سورت و استفاده از بسته بندی طبق استاندارد صادراتی است که بازرگانی ویتاراد توانسته است با بهترین نوع کارتن ها، رضایت مشتریان خود را جهت خرید حجم انبوه این میوه جلب نماید.

به عنوان مثال، مجموعه ما جهت صادرات انار نی ریز، هر کدام از این میوه را با اوزان ۴۰۰ گرم به بالا داخل کارتن شانه دار قرار داده و با قیمت رقابتی تری در اختیار خریداران خارجی خود قرار داده است.

صادرات ارقام مختلف انار ایران به آلمان:

کشور آلمان یکی از مشتریان بالفعل ما برای میوه انار بوده است که مجموعه ویتاراد علاوه بر این میوه، محصولاتی چون هندوانه، خربزه، سیب درختی و کیوی را برای بازار این کشور صادرات کرده است. نوع انار که برای بازار این کشور بالاترین درخواست را داشته است،

انار با قالب درشت، پوست ضخیم با رنگ قرمز با دانه های شیرین است که سالانه حدود ۱۰۰۰ تن از انار ایران به این کشور و بازار کشور های اطراف آلمان مثل لهستان صادرات می شود.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *