مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه ای قرمز | صادرات عمده فلفل دلمه ای ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

 انواع فلفل دلمه ای در ایرانسطح کیفی فلفل دلمه رنگی برای صادراتقیمت فروش فلفل دلمه ای سوپر
خرید فلفل دلمه ای

صادرات عمده فلفل دلمه ای قرمز ایران به کشور روسیه بالاترین میزان را در سال ۲۰۲۱ نسبت به رنگ های دیگر داشته است.

رنگ قرمز از این فلفل ها که خواهان بیشتری در بازار های خارجی خصوصا روسیه دارد، همواره قیمت فروش آن در این کشور حدود ۲۰ روبل بالاتر از سایر رنگ ها بوده است.

با رونق گلخانه های سطح زیر کشت فلفل دلمه ای رنگی در ایران، میزان فروش این محصول برای صادرات نیز افزایش خواهد یافت که در این صورت می توانیم مشتریان زیادی را از کشور های مختلف حتی اروپایی پیدا کرده و محصولات خود را معرفی کنیم.

 انواع فلفل دلمه ای در ایران

در سطح گلخانه هایی که در مناطق مختلف کشور ایران راه اندازی شده است، فلفل دلمه ای بالاترین میزان برداشت و صادرات را داشته است که مهم ترین بازار هایی که تا به الان توانسته ایم این محصول را معرفی کنیم، کشورهای

  • روسیه
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • امارات
  • قطر
  • بلاروس
  • لهستان
  • عراق
  • پاکستان

هستند که فلفل دلمه ای قرمز، زرد، نارنجی، سبز، فسفری، سیاه با بسته بندی های بسیار تمیز و شکیل در اختیار خریداران محترم قرار داده شده است.

سطح کیفی فلفل دلمه رنگی برای صادرات

کارشناسان شرکت بازرگانی ویتاراد طی بررسی هایی که در سطح گلخانه های کشور داشتند، میزان کیفیت هر کدام از فلفل ها در گلخانه های شهر های مختلف، متفاوت از هم بودند.

هر چقدر گلخانه ها در نواحی کوهستانی و سردسیر مناطق مرکزی و جنوبی کشور راه اندازی شوند، میزان ماندگاری و کیفیت بار های برداشت شده در آنها زیاد تر می شود. هر چقدر میزان کیفی و ماندگاری فلفل ها بیشتر باشد و بار سالم به دست مشتریان خارجی برسد، رضایتمندی آنها از خرید و همکاری با شما بیشتر می شود که در نتیجه آنها، این نوع همکاری ها مستمر و ادامه دار می شود.

در زمان سورت و بسته بندی هم، فرایند به همین منوال است که می بایست دقت کافی انجام داد تا فلفل هایی که خارج از استاندارد هستند را جداسازی و در کارتن های مجزا قرار داد.

به عنوان مثال فلفل دلمه ای قرمز در کارتن های مجزا قرار داده می شوند و فلفل دلمه زرد و نارنجی هم هر کدام در کارتن های جداگانه سورت و بسته بندی می شوند.

قیمت فروش فلفل دلمه ای سوپر

فلفل دلمه ای سوپر یکی از محصولات شرکت بازرگانی ویتاراد است که به صورت سورت شده و در بسته بندی های صادراتی به کشور های مختلفی ارسال و به فروش می رسد.

از نظر کالیبر این نوع فلفل دلمه ای کمتر از ۷۰ نبوده است اما در این مجموعه اغلب فلفل هایی که اقدام به سورت و مرتب سازی می شود، بالای ۸۰ میلی متر است که در واقع استاندارد های تمامی کشور های اروپایی است.

شهروندان اروپایی همواره خواهان میوه یا صیفی جات با قالب درشت هستند و هر چقدر سایز این محصولات یکنواخت و درشت باشد، قیمت فروش آن در بازار خرده و عمده فروشی هم در بالاترین سطح انجام می شود.

همه مشتریانی که به صورت مستمر با مجموعه ما در حال همکاری هستند، به خوبی می دانند که کیفیت فلفل دلمه ای قرمز، زرد و نارنجی مجموعه ویتاراد نسبت به سورتینگ داران دیگر بالاتر بوده و از نظر قیمت نیز، به صورت روزانه و کاملا رقابتی اقدام به خرید می کنند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *