مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فلفل دلمه ای رنگی صادراتی | فروش عمده فلفل دلمه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کشت فلفل دلمه در اصفهانانواع فلفل دلمه رنگی با کیفیتقیمت فروش فلفل دلمه ای رنگی صادراتی
بهترین فلفل دلمه صادراتی

فلفل دلمه ای رنگی صادراتی که در حال حاضر با تناژ انبوه از گلخانه های استان اصفهان قابل برداشت است، به قیمت رقابتی و به صورت عمده فروش خوبی برای بازار روسیه داشته است.

قیمت هر کیلو فلفل دلمه رنگی در سورتینگ های این استان در حال حاضر با قیمت میانگین ۲۰۰۰۰ تومان و با بسته بندی کارتن پلاست. پالت بندی شده و با کالیبر +۷۰ خرید و فروش می شود.

این منطقه به دلیل داشتن خاک مساعد برای کشت گلخانه ای خصوصا فلفل دلمه ای، همواره کیفیت بسیار بالایی داشته است و اغلب خریداران خارجی نیز به این موضوع پی برده اند که در موقع خرید، همیشه خواستار فلفل دلمه ای اصفهان هستند.

میزان کشت فلفل دلمه در اصفهان

اصفهان از قطب های اصلی تولید فلفل دلمه ای رنگی صادراتی گلخانه ای در ایران است که اغلب گلخانه داران در آن صرفا رنگ های قرمز، زرد و نارنجی را اقدام به تولید می کنند.

اما بهترین مناطقی که در این استان همواره مرغوب ترین فلفل ها را برای صادرات دارند، به ترتیب عبارتند از:

  • تیران و کرون
  • چادگان
  • شاهین شهر
  • شهرضا
  • اصفهان

که برای صادرات بازدهی خوبی داشته است.

همچنین عمده فلفل دلمه ای کاشته شده در گلخانه های استان از نوع فلفل دلمه ای قرمز است که بر اساس بازار کشور های هدف، این برنامه ریزی شده است که حجم زیر کشت این نوع فلفل دلمه نسبت به سایر رنگها بیشتر باشد.

در موقع سورت و بسته بندی هم اگر توجه داشته باشید، حدود ۶۰٪ کل بار در یک کانتینر از نوع فلفل دلمه قرمز است و مابقی رنگ های زرد و نارنجی انجام می شود.

انواع فلفل دلمه رنگی با کیفیت

ما در پاراگراف قبلی اشاره کردیم که فلفل دلمه رنگی شامل چه رنگ هایی است و همچنین بهترین مناطق هم از نظر زیر کشت در منطقه اصفهان ذکر کردیم.

اما در حال حاضر واریته های مختلفی نیز از این محصول در مناطق مختلف کشور در حال کشت و پرورش است که مهم ترین آنها می توان به

  • فلفل دلمه ای فسفری
  • فلفل سبز
  • فلفل دلمه ای سیاه
  • فلفل دلمه سفید

اشاره کرد.

البته شاید میزان تولید فلفل دلمه سیاه و سفید در حد زیاد نباشد، اما رنگ های فسفری و سبز در حجم انبوه در گلخانه های مختلف کشور در حال برداشت است که از لحاظ قیمتی، مناسب تر و پایین تر از فلفل دلمه های رنگی قرمز، زرد و نارنجی هستند.

مجموعه ویتاراد با در نظر گرفتن همه استاندارد ها در بازار های خارجی، این امکان را به وجود آورده است تا بتواند ارقام مختلف از محصولات کشاورزی ایران را برای صادرات معرفی نماید.

قیمت فروش فلفل دلمه ای رنگی صادراتی

شما مشتریان محترم که در بازار های خارجی فعالیت گسترده ای در حوزه تجارت میوه و تره بار ایران دارید، توجه داشته باشید که محصولات گلخانه ای ایران از نظر طعم و کیفیت در بالاترین سطح قرار دارند.

فقط نکته ای که وجود دارد، این است که اغلب صادرکنندگان و تامین کنندگان ما برنامه یا به اصطلاح، استاندارد های بسته بندی را درست اجرایی نمی کنند.

این موارد اگر به صورت اساسی به انجام برسد، مطمئنا قیمت فروش محصولات ما در این بازار ها به حد مطلوب خود خواهد رسید.

فلفل دلمه ای رنگی هم از این فرایند مستثنا نیست و در این سال های اخیر علی رغم اینکه بازار صادراتی خوبی داشته است، اما قیمت فروش آن در بازار روسیه که اولویت اصلی صادرات این محصول به شمار می رود، نسبت به محصولات کشور های رقبا پایین بوده است.

اگر نوع سورت، زمان برداشت فلفل از گلخانه، درصد رنگ گیری فلفل در روی بوته، کالیبر بندی و سورت دقیق این محصول به درستی رعایت شود، خواهیم توانست، علاوه بر افزایش حجم صادرات، قیمت فروش آن را نیز به مرور زمان افزایش دهیم. فلفل دلمه ای رنگی صادراتی ایران یکی از محصولات استراتژیک در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به شمار می رود که رقم دلاری صادرات این محصول بسیار بالا است که همانطور که اعلام کردیم، می توانیم با رعایت یک سری موارد، این میزان از تجارت فلفل دلمه ای را ارتقا دهیم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *