مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیوی خونی گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت درمانی کیوی خونیکیوی خونی ایران را از کجا خریداری کنیم؟قیمت فروش کیوی خونی گیلان
فروش کیوی خونی گیلان

فروش کیوی خونی گیلان تقریباً از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد و همانند سال گذشته برای کشورهای اروپایی بالاترین میزان فروش را خواهد داشت، گیلان یکی از استان‌های مهم تولید انواع کیوی در ایران به شمار می رود که دارای مناطق مختلفی برای کشت انواع میوه کیوی می باشد و کیفیت هر کدام از مناطق متفاوت برای صادرات هستند.
حجم بار برداشت شده از کیوی خونی نسبت به سایر واریته ها پایین تر است، اما همواره قیمت فروش کیوی خونی گیلان بالاترین نرخ را داشته است حتی در کشورهایی که به عنوان وارد کننده کیوی خونی هستند قیمت آن در بازار آنها بیش از ۱۰ دلار خرید و فروش می شود.

خاصیت درمانی کیوی خونی

کیوی خونی همانطور که از اسم آن مشخص است داخل آن به رنگ قرمز می باشد که آنتی اکسیدان و فیبر بسیار بالایی دارد و همچنین طعم بسیار شیرین و خوبی دارد که همین موارد باعث شده است تا فروش کیوی خونی گیلان در بازارهای جهانی افزایش یابد. از مهمترین خواص درمانی کیوی خونی می توان به

 • ویتامین b
 • ویتامین سی
 • آنتی اکسیدان
 • فیبر
 • ویتامین a
 • ویتامین دی

اشاره کرد. علاوه بر کیوی خونی، کیوی زرد نیز همین خاصیت را دارد که تقریباً میزان تولید هر کدام از این گونه ها از سطح باغات برابر است، از نظر قیمتی نیز در یک سطح هستند.
اما در این میان کیوی خونی و کیوی زرد در مقایسه با نوع سبز آن طرفداران بیشتری در سطح جهان دارد زیرا از لحاظ ظاهری توانسته‌اند مشتریان زیادی را به سمت خود به ویژه در سطح صادراتی جلب نمایند.

فروش کیوی خونی گیلان

کیوی خونی ایران را از کجا خریداری کنیم؟

خیلی از همکارانی که در کشورهای خارجی در زمینه خرید و فروش میوه فعالیت می کنند ازما سوال می‌پرسند که کیوی خونی ایران را از کجا باید خرید. همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره کرده بودیم استان‌های گیلان و مازندران به عنوان قطب های اصلی تولید انواع کیوی به شمار می روند، کیوی خونی هم یکی از تولیدات باغداران نمونه این استان به شمار می‌رود.
اما برای این که به سهولت بتوان باغات کیوی خونی را شناسایی و محصولات آن را خریداری کرد نیاز بر این هست که با همکاری مشاوران ما در امور باغداری بتوانید اقدام به خرید مستقیم این نوع کیوی نمایید.
حتی شما می توانید به جز کیوی خونی، کیوی زرد و کیوی هایوارد رونیز در تناژ انبوه برای بازار خود خریداری کنید.
فروش کیوی خونی گیلان نسبت به مازندران برای کشور ترکیه

 • روسیه
 • ارمنستان
 • آلمان
 • انگلیس
 • رومانی
 • سوئد

بیشتر است و دلیل آن را میزان کیفیت و سایز کیوی اعلام کرده‌ایم.

قیمت فروش کیوی خونی گیلان

کیوی خونی به دلیل برخورداری از چندین مزیت شامل شکیل بودن، طعم عالی و افزایش میزان تقاضا از بازارهای خارج از کشور قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع کیوی دارد. همچنین این افزایش قیمت تاثیر وافری بر بازار داخل خصوصاً باغات کیوی گذاشته است. طبق صحبتی که با یکی از تولیدکنندگان عمده کیوی خونی در کشور چین داشتیم قیمت فروش کیوی خونی در آن کشور در سال ۲۰۲۰ بالای ۷.۵ دلار بود.

در ایران به دلیل افزایش قیمت فروش کیوی خونی گیلان و مازندران باعث شده تا باغداران زمین های سطح زیر کشت این نوع کیوی را افزایش دهند تا بتوانند محصولات خود را با بالاترین نرخ برای صادرات به بازارهای هدف خارجی بفروشند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *