مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خیار گلخانه ای یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع خیار صادراتی در ایران:خیار گلخانه ای یزد و ورامین:زمان صادرات خیار خاردار گلخانه ای به روسیه:
انواع خیار صادراتی

فروش خیار گلخانه ای یزد معمولا از زمان برداشت که از آبان ماه شروع می شود، انجام می شود که با قیمت خیار بوته ای تفاوت زیادی برای صادرات دارد.

می توان به صراحت اعلام کرد که عمده تولید خیار صادراتی ایران، در منطقه یزد است که در واریته و بذر های مختلف زیر کشت می رود.

تقریبا ۵۰٪ خیار گلخانه ای کشت شده در ایران، متعلق به استان یزد است که خیلی از صادرکنندگان خیار گلخانه ای در زمان کشش بازار این محصول، اقدام به خرید آن می کنند.

انواع خیار صادراتی در ایران:

آمار تجارت جهانی را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که ایران قطب اصلی تولید و صادرات ارقام مختلف خیار گلخانه ای است که به کشورهای مختلفی همچون

 • روسیه
 • آلمان
 • اوکراین
 • بلاروس
 • آذربایجان
 • ارمنستان
 • گرجستان
 • امارات
 • قطر
 • عراق
 • کویت
 • عمان

صادرات می شود که از این ارقام، خیار خاردار بیشترین میزان تولید و فروش را برای صادرات داشته است.

صادرات خیار خاردار یزد که بیشترین میزان درخواست از بازار های اروپایی دارد، گلخانه داران استان یزد از عمده تولید کنندگان آن به شمار می روند که با کالیبر و سورتینگ خاص بسته بندی می شوند.

فروش خیار گلخانه ای در هر کدام از این مناطق، همواره با بالاترین نرخ در سطح بازار بوده است که این مجموعه در سال های اخیر همکاری خوبی با مشتریان خود در بازار های مختلف داشته است.

خیار گلخانه ای یزد و ورامین:

هر کدام از مناطق یزد و ورامین به عنوان مراکز اصلی تولید خیار گلخانه ای در ایران هستند که در فصول مختلف بیشتر خریداران صادراتی به این شهر ها سفر می کنند.

گلخانه داران در یزد نسبت به آزمایشات خاکی که انجام داده اند، علاوه بر خیار معمولی، خیار خاردار هم مساعد آنها بوده است. اما گلخانه های منطقه ورامین صرفا در تولید خیار قلمی ساده که مختص بازار عراق و داخلی است، فعالیت دارند.

فروش خیار گلخانه ای ورامین معمولا بسته بندی آن در کارتن های ۸ کیلویی انجام می شود که معمولا خیار یزد که زمان برداشت آن هم فرق دارد، با استفاده از نایلون نانو نگهدارنده، به کشور های هدف صادرات می شوند.

زمان صادرات خیار خاردار گلخانه ای به روسیه:

بهترین زمان صادرات خیار گلخانه ای خاردار که در مناطق مختلف استان یزد و کرمان برداشت می شود، آذر ماه است که بیشتر آن به کشور های اروپای شرقی خصوصا روسیه است.

خیار گلخانه ای جیرفت هم بعد از یزد، بیشترین میزان صادرات را همیشه به خود اختصاص داده است که از لحاظ کیفیت، همیشه تئورسین های شرکت ویتاراد بر این باور هستند که خیار خاردار گلخانه ای جیرفت کیفیت بالاتری نسبت به خیار یزد دارند، اما چون سیستم بسته بندی هنوز در این منطقه راه اندازی نشده است، همیشه خیار این دو منطقه را در یزد مخلوط کرده و به یک نام صادرات می کنند. همینطور فروش خیار گلخانه ای جیرفت، در ایران پایین تر از یزد است. اما کسانی که تشخیص میزان سطح کیفی خیار این دو منطقه را می توانند داشته باشند، خرید خیار جیرفت را ترجیح می دهند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *