مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع سیب درختی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی در ایران:فروش سیب رد دلیشز ( قرمز لبنانی ):فروش سیب گلدن دلیشز ( زرد لبنانی ):فروش انواع سیب برای صادرات:

با فروش انواع سیب درختی صادراتی که امسال بیش از ۴ میلیون تن از باغات مناطق مختلف کشور برداشت شده است، رکورد بالاترین میزان صادرات را نیز خواهیم داشت.

اگر به تازگی قصد دارید که در زمینه صادرات سیب درختی فعالیت داشته باشید، باید این را بدانید که کدام سیب ها بازار خوبی در بازارهای خارجی دارند. میزان برداشت کدام سیب ها در ایران زیاد است که بتوانید بر روی آنها تمرکز داشته باشید.

همچنین باید اطلاع داشته باشید که کدام کشورها چه نوع سیبی را پسند دارند. مثلا کشور هندوستان اصلا سیب زرد خریداری نمی کنند و عاشق سیب قرمز و یا هر میوه قرمز رنگی هستند.

فروش انواع سیب

انواع سیب درختی در ایران:

اگر می خواهید با انواع سیب درختی در ایران آشنا شده و بازارهای خارجی را برای هر کدام از این واریته ها بدانید، این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.

در مقاله خرید سیب صادراتی به مناطق عمده تولید انواع سیب درختی در ایران اشاره کردیم و گفتیم که سیب های کدام نواحی از مناطق ایران دارای با کیفیت ترین محصول می باشد.

در هر کدام از این مناطق باغداران به نسبت وسعت باغات خود، انواع مختلف از این محصول را در واریته های مختلف تولید نموده اند که سیب های

  • رد دلیشز ( قرمز لبنانی )
  • گلدن دلیشز ( زرد لبنانی )
  • گرانی اسمیت ( سبز فرانسه )
  • سیب گالا
  • سیب فوجی
  • سیب جاناتان ( سیب تابستانه )
  • سیب گلاب ( سیب تابستانه )

از این گونه ها می باشند.

فروش انواع سیب

فروش سیب رد دلیشز ( قرمز لبنانی ):

سیب قرمز که در بین سایر سیب ها بالاترین میزان فروش را برای صادرات دارد، در بیشتر مناطق کشور برداشت می شود.

استان آذربایجان غربی با تولید سالیانه حدود ۲ میلیون تن، بشترین برداشت را از باغات داشته است.

اگر بخواهیم مناطق تولید کننده این سیب را از نظر کیفیت و ماندگاری تفکیک کنیم، باید بگوییم که بهترین سیبهای قرمز را شهرستان میانه و مراغه دارند و بعد از آن سمرم، دماوند، اشنویه و ارومیه می باشند.

فروش سیب رد دلیشز معمولا بعد از برداشت ( اوایل مهر ماه ) شروع می شود و برخی از سیب ها به دلیل بالا بودن درصد ماندگاری آنها تا دو ماه بعد از عید هم در سردخانه نگهداری شده و به فروش می رسند.

سیب قرمز لبنانی را هر سال در بسته بندی های سبدی ۱۰ کیلویی و کارتنی یک ردیفه تا چهار ردیفه به بازارهای خارجی به فروش می رسانیم.

فروش سیب گلدن دلیشز ( زرد لبنانی ):

سیب گلدن دلیشز یا همان زرد لبنانی بر خلاف سیب قرمز، بیشترین میزان فروش را برای بازار داخل دارد و شهروندان ایرانی سیب زرد را بیشتر از سیب قرمز دوست دارند.

اگر خبرهای قبلی ما را مطالعه کرده اید، به این اشاره کرده بودیم که سیب زرد ممتاز در برخی از مناطق لپ قرمز رنگ دارند که به سیب ماتیکی معروف هستند و این سیب ها در تمامی باغات مناطق کوهپایه ای خصوصا میانه، مراغه، اشنویه، ارومیه و سمیرم برداشت می شود.

قیمت این سیب ها به نسبت بالاتر از سیب های زرد معمولی و هستند و خریداران باید به جهت اطلاع از قیمت سیب درختی از طریق کارشناسان فروش اقدام کنند.

کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه و همچنین اروپای شرقی خواهان سیب های زرد ماتیکی ایران می باشند.

فروش انواع سیب

فروش انواع سیب برای صادرات:

فروش انواع سیب درختی برای صادرات به کشورهایی چون امارات، کویت، قطر، عمان، هند، پاکستان، افغانستان، عراق، کشورهای آسیای میانه و کشورهای اروپای شرقی با آغاز برداشت انجام می پذیرد.

اما هر کدام از کشورهای هدف دارای استانداردهای لازم برای واردات سیب دارند که می بایست این موارد رعات شود.

دلیل اینکه تا به الان نتوانسته ایم به بازارهای اروپایی ورود پیدا کنیم، این بوده است که کیفیت و بسته بندی را هنوز یاد نگرفته ایم و بیشتر کشورهای رقیب دیرتر از ما آمدند و گوی سبقت را از ما گرفتند.

باید توجه داشته باشی که هر کشور، شهروندان آن سلیقه خاص خود را دارند و نسبت به درخواست آنها محصول مورد نظر را سورت و صادرات کنیم.

شرکت بازرگانی ویتاراد با تیم کارشناسان خود توانسته است علاوه بر سیب درختی، سایر محصولات را نیز به بازارهای خارجی به فروش می رساند.

برای صادرات بهتر است استانداردهای بین المللی برای سیب درختی را یاد بگیریم که ما این بخش را از طریق فایل زیر در اختیار شما قرار داده ایم گه می توانید با کلیک کردن بر روی تصویر زیر، فایل را دانلود نمایید.

فروش انواع سیب

 

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.