مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان کیوی صادراتی ایران به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشندگان کیوی صادراتی آستارا:استان های تولید کیوی هایوارد:قیمت فروش کیوی خونی تالش:
فروشنده کیوی

فروشندگان کیوی صادراتی در ایران که صادرات بالایی به کشور روسیه نیز داشتند، امسال قیمت رقابتی تری نسبت به سال گذشته خواهند داشت.

یکی از عمده بازار صادراتی کیوی ایران، کشور روسیه است که در سال جاری بالغ بر ۵۰۰۰۰ تن از این میوه به این کشور صادرات شده است.

بازرگانی ویتاراد نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان کیوی ایران، توانسته است مشتریان بالقوه خوبی از روسیه و برخی از کشور های اروپایی و آسیایی به سمت خود جذب نماید.

مشتریان محترم توجه داشته باشند که کالیبر یا وزن هر کیوی که برای صادرات لازم است تا در بسته بندی رعایت شود، از ۷۰ گرم به بالا هست که بهتر است این فرایند، در زمان سورتینگ رعایت شود.

فروشندگان کیوی صادراتی آستارا:

فروشندگان کیوی صادراتی در آستارا می توانند از طریق بندر امیر آباد در شمال کشور و از طریق بندر عباس در جنوب کشور، کیوی صادراتی خود را به کشور هایی چون

  • روسیه
  • اوکراین
  • بلاروس
  • امارات
  • قطر
  • عمان
  • هند

صادرات نمایند. هر کدام از این کشور ها بازار قابل توجهی برای کیوی ایران دارند که می توان به مرور زمان، بازار های بزرگ دیگری در اروپا و آسیا پیدا کرد که قابلیت واردات انبوه این میوه از کشور ایران را دارند.

استان های تولید کیوی هایوارد:

همانطور که در مقاله های قبلی هم اشاره کرده بودیم، استان های شمالی در ایران عمده تولید کیوی هایوارد به شمار می روند. معروف ترین و پر فروش ترین کیوی، از نوع هایوارد طلایی است که دارای پوست قهوه ای با گوشت سبز رنگ است که علاوه بر این گونه، گونه های زرد و قرمز نیز از این مناطق برداشت می شوند که دارای بافت داخلی زرد رنگ و قرمز رنگ هستند.

همه واریته های ذکر شده با قیمت های مختلفی در بازار های خارجی خصوصا اروپا خرید و فروش می شود که در حال حاضر میزان زیر کشت کیوی هایوارد طلایی در ایران بیشتر از سایر واریته ها است.

استان های مازندران و گیلان که بالاترین میزان برداشت را به خود اختصاص داده اند، سالانه حدود ۸۰۰۰۰۰ تن از ارقام مختلف این میوه از باغات برداشت و به بازار های داخلی و خارجی ارسال می شود.

قیمت فروش کیوی خونی تالش:

کیوی خونی یا همان کیوی تو سرخ که نسبت به کیوی هایوارد طلایی جچم برداشت پایین تری در تالش و سایر مناطق دارد، اما همیشه قیمت فروش بالاتری نسبت به سایر گونه ها داشته است.

دلیل اصلی این موضوع می تواند بالا بودن حجم تقاضا از بازار های اروپایی باشد. این کیوی حتی در بازار چین هم که بزرگ ترین تولید این نوع کیوی را دارد، بسیار گران است و با قیمت حدود ۴ دلار به ازای هر کیلو خرید و فروش می شود.

فروشندگان کیوی صادراتی تو سرخ در این منطقه توجه داشته باشند که محصول خود را چه در باغ و چه بعد از برداشت، با قیمت بالاتری به فروش برسانند. همیشه کیوی صادراتی ایران بازار خوبی در بازار های هدف خارجی داشته است. این کیوی هم علی رغم اینکه حجم کمتری در باغات دارد، اما برای صادرات بالاترین نرخ را دارد که توجه داشته باشید، با رعایت کیفیت و نوع بسته بندی با حداکثر قیمت به فروش برسانید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *