مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده فلفل دلمه ای گلخانه ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

گونه های کشت شده فلفل دلمه رنگی:زمان برداشت فلفل دلمه ای صادراتی:صادرات فلفل دلمه ای رنگی به اروپای شرقی:
قیمت فروش فلفل دلمه

بازرگانی ویتاراد به عنوان مرجع اصلی و فروشنده فلفل دلمه ای گلخانه در ایران برای صادرات است که در رنگ های مختلف به کشور های اروپایی و آسیایی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این مجموعه با به کارگیری از مهندسین داخلی و هلندی توانسته است واریته های مختلفی از فلفل دلمه ای رنگی را تولید نماید.

اغلب گلخانه های موجود در ایران که در استان های مختلف راه اندازی شده اند از نوع کشت خاکی هستند که از زمانی که شرکت های اروپایی هلندی در حوزه سرمایه گذاری شروع به فعالیت در ایران کرده اند، چند گلخانه بزرگ از نوع کشت هیدروپونیک هم در سطح کشور راه اندازی شده است.

گونه های کشت شده فلفل دلمه رنگی:

در ایران شاید بر خلاف کشور های رقیب تولید کننده، گونه های زیادی از فلفل دلمه رنگی کشت و برداشت نمی شود، اما نسبت به بازار های صادراتی که وجود دارد، گلخانه داران در سطح کشور اقدام به زیر کشت بذر

  • فلفل دلمه قرمز
  • فلفل دلمه زرد
  • فلفل دلمه نارنجی
  • فلفل دلمه سبز
  • فلفل دلمه سیاه

کرده اند که در اغلب استان های مرکزی و جنوبی این گلخانه ها راه اندازی شده اند.

فروشنده فلفل دلمه ای در این گلخانه ها، بار ها را به صورت فله ای به سورتینگ داران ارسال می کند که در این مکان، سورت و بسته بندی می شود و بعد از گرید بندی هر کدام از فلفل های دلمه ای به صورت پالت بندی به کشور های خارجی صادرات می شود.

زمان برداشت فلفل دلمه ای صادراتی:

ایران به دلیل داشتن آب و هوای چهار فصل، معمولا در تمام فصول برداشت از گلخانه ها صورت می گیرد، اما میزان آن کم و زیاد می شود.

عمده برداشت فلفل دلمه گلخانه ای اغلب از ماه آبان است که حجم خرید و فروش هم برای صادرات به روسیه و کشور های عربی نیز بالا می رود.

فروشنده فلفل دلمه ای در گلخانه های اصفهان که بیشترین حجم تولید در ایران را دارند، هر سال بهترین و با کیفیت ترین فلفل رنگی را در اختیار خریداران و سورتینگ داران منطقه و کل کشور قرار می دهد.

صادرات فلفل دلمه ای رنگی به اروپای شرقی:

بهترین فلفل دلمه ای رنگی در ایران اغلب به بازار اروپای شرقی که مرکزیت آن روسیه باشد، صادرات می شود.

فلفل دلمه صادراتی قرمز، زرد و نارنجی به صورت ترکیبی در کارتن پلاست ها تشکیل دهنده کانتینر صادراتی برای بازار روسیه است که حدود ۶۰٪ آن فلفل دلمه ای قرمز است و مابقی رنگ های زرد و نارنجی است.

قرمز به دلیل داشتن فیبر بسیار بالا، هم در ایران و هم در بازار روسیه خواهان زیادی دارد.

از این رو تولید کنندگان هم بذر های کشت شده را از فلفل دلمه ای قرمز انتخاب می کنند. شرکت ویتاراد همانطور که در مقالات گذشته نیز گفته بودیم، به عنوان سورتینگ دار و فروشنده فلفل دلمه ای رنگی قابلیت این را داشته که علاوه بر فلفل دلمه صادراتی ایران، سایر محصولات گلخانه ای اعم از خیار، بادمجان و گوجه فرنگی را نیز اقدام به فروش برای صادرات نماید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *