مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده انواع کیوی ایران به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق مختلف تولید کیوی ایران:قیمت کیوی ایران در بندر موندرا:کالیبر کیوی صادراتی برای بمبئی:صادرات انواع کیوی هایوارد ایران به چنای:
فروشندگان کیوی صادراتی

یکی از شرکت های صادر کننده انواع کیوی ایران به کشور هند، قطع به یقین شرکت ویتاراد است که علاوه بر بازار این میوه، محصولاتی چون سیب درختی و خرما نیز بازار بزرگی در این کشور دارد.

هند که مسافت نزدیک تری با ایران نسبت به سایر کشور های تولید کننده کیوی دارد، از این رو به یکی از قطب های اصلی واردات این میوه از ایران به شمار می رود و سالانه بالغ بر چند صد هزار تن از این میوه به بازار مختلف هند صادرات می شود.

مناطق مختلف تولید کیوی ایران:

مناطق مختلفی در ایران هستند که نواحی آن کلا پر از باغات میوه کیوی از واریته هایی چون

  • هایوارد طلایی
  • کیوی گوشت قرمز
  • کیوی گوشت زرد

است، اما حجم هر کدام به نسبت تولید متفاوت است. مثلا هایوارد طلایی که دارای بافت سبز رنگ است، بالاترین میزان را برای تولید و صادرات دارد و بعد از آن کیوی زرد و در نهایت کیوی قرمز از تولیدات باغداران مناطقی چون

  • استان گیلان
  • استان مازندران

هستند.

قیمت کیوی ایران در بندر موندرا:

بندر موندرا که یکی از شلوغ ترین بنادر هند بعد از بمبئی است، سالانه حجم کانتینر های یخچالی وارد شده از ایران برای میوه کیوی بسیار بالا بوده است.

معمولا صادرات انواع کیوی ایران از اواخر ماه سپتامبر شروع می شود و بیشتر دوستانی که در هند خصوصا در این بندر فعالیت دارند، همکاری خوبی با مجموعه ما دارند.

اما اگر قصد دارید تا از قیمت های کیوی ایران در هند خصوصا شهر موندرا آگاه باشید، باید توجه داشته باشید که قیمت کیوی در ایران، می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت این میوه در هند داشته باشد.

در سال گذشته کیوی ایران در این شهر از ۷۵ تا ۱۲۰ روپیه فروخته می شد که حاشیه سود خوبی هم برای صادر کنندگان ایرانی و هم برای عمده فروشان هندی داشت. اما در سال جاری قابل پیش بینی نیست این قیمت ها، چون نرخ دلار در ایران تغییر کرده است و هم اینکه میزان درخواست ها از بازار روسیه نیز افزایش یافته است و بالا رفتن این موارد می تواند تاثیر خود را بر قیمت فروش کیوی در باغات بگذارد.

کالیبر کیوی صادراتی برای بمبئی:

شهر بمبئی یا در اصطلاح بندر نیوا شیوا بزرگ ترین مرکز صادرات کیوی، سیب درختی و خرما مجموعه ویتاراد به حساب می آید و این شرکت هر سال صادرات قابل توجهی را بر پایه رعایت یک سری استانداردها داشته است.

یکی از این موارد ذکر شده، رعایت کالیبر بندی کیوی است که از جمله درخواست های اغلب مشتریان ما در این استان بوده است.

توجه داشته باشید که هند اقشار مختلفی از مردم در آن زندگی می کنند، بنابراین با رعایت این مورد می توان هر گرید از محصولی را با قیمت خود به فروش رساند.

بنابراین اگر برای هند کالیبر ۷۰ میلی متر به بالا بیشترین صادرات بوده است، برای قشر ضعیف جامعه، ما بسته های یک کیلویی نیز که کالیبر زیر ۷۰ میلی متر است نیز صادرات کرده ایم و این عامل سبب رشد ما برای صادرات بوده است.

چرا که مشتریان بالقوه ما تبدیل به بالفعل می شوند و خوشبختانه امثال نیز علاوه بر کیوی، برای سیب درختی و خرما نیز همین فرایند را اعمال خواهیم کرد.

صادرات انواع کیوی هایوارد ایران به چنای:

بندر چنای از استان های جنوبی هند به حساب می آیند که نسبت به بمبئی دورتر از ایران است.

اما بازار بسیار بزرگی برای انواع کیوی ایران قلمداد می شود. نوع و گرید کیوی که به این استان صادرات می شود، بسیار بالا می باشد، بطوریکه ما در سال قبل بیشترین صادراتی که بندر چنای داشتیم از نوع کیوی ممتاز با کالیبر بالای ۸۰ میلی متر بود. مشتریان محترمی که در این منطقه در زمینه خرید و فروش محصولات کشاورزی فعالیت دارند، توجه داشته باشند که سردخانه شرکت ویتاراد با ظرفیت ۵۰۰۰ تنی از این میوه، هر سال صادرات و تجارت قابل توجهی را با وارد کنندگان هندی داشته است و در سال جاری هم آمادگی خود را برای میوه های کیوی، سیب درختی و خرما اعلام می دارد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *