مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده انار نی ریز شیراز به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

کدام کشور اروپایی مشتریان انار ایران هستند؟حجم تولید امسال انار نی ریز شیرازانار نی ریز و ساوه برای بازار روسیه
انار قرمز نی ریز

شرکت بازرگانی ویتاراد به عنوان اولین صادر کننده انواع انار نی ریز صادراتی شیراز به اروپا، سالانه گونه های مختلف از این میوه را به مشتریان خود در این قاره سبز معرفی می نماید.

انار نی ریز صادراتی

شیراز از قطب های تولید انار و سایر محصولات کشاورزی در ایران محسوب می شود، اما همیشه انار شیراز زبان زد همه مشتریان داخلی و خارجی ما بوده است.

انار های برداشت شده از باغات این منطقه، هم رنگ خوبی دارند و هم ماندگاری آنها در داخل سردخانه برای نگهداری چند ماهه، بالاتر از سایر مناطق است.

انار نی ریز صادراتی

کدام کشور اروپایی مشتریان انار ایران هستند؟

در کل، بازار اروپا، بازار بسیار بزرگی برای تجارت انواع محصولات کشاورزی در جهان است. اما برخی از کشور ها در این قاره، خود تولید کننده محصولات مهم کشاورزی هستند، از این رو نمی شود روی همه محصولات ذکر شده برنامه ریزی کرد.

اما انار از جمله آن میوه هایی بوده است که کمتر کشوری آن را اقدام به تولید و زیر کشت کرده است، از این رو کشور ایران می تواند بازار بزرگی را برای خود دست و پا کند.

آمار ها نشان می دهد، کشور هایی همچون

  • آلمان
  • فرانسه
  • لهستان
  • هلند
  • سوئیس
  • سوئد
  • بلژیک
  • ایتالیا

بازار خیلی خوبی برای این محصول دارند و شهروندان این کشور ها هم علاقه شدیدی برای این میوه دارند.

در این سه چهار سال اخیری که مجموعه ویتاراد به این کشور ها سفر کرده بود، به این نتیجه رسیده است که نه تنها میوه انار، بلکه خیلی از محصولات کشاورزی ایران به دلیل داشتن آب و هوای معتدل و داشتن میوه در هر چهار فصل سال، می توانند حرفی برای گفتن در بازار های اروپایی و یا حتی آمریکایی داشته باشند.

انار نی ریز صادراتی

حجم تولید امسال انار نی ریز شیراز

اگر مطالب ما را با دقت مطالعه کرده باشید، از مناطق تولید انار در منطقه شیراز صحبت کرده بودیم و از درجه کیفیت هر کدام از این نواحی هم نوشته بودیم و اشاره به این موضوع نیز کردیم که نی ریز بهترین محصول انار را در سطح این استان دارد.

سال گذشته ما چند باغ از این ناحیه را گشتیم و با توجه به سفارش های بزرگی که از مشتریان خارجی خود داشتیم، اقدام به اجاره باغات کردیم. حال نسبت به آمار سال گذشته می توان برآورد کرد که در سال جاری چه مقدار انار با کیفیت صادراتی می توان از باغات این منطقه بیرون کشید و صادرات کرد.

طبق بررسی هایی که گروه تئورسین ما در این رابطه انجام داده اند، بالغ بر ۴۵۰۰ تن امکان صادرات انار از منطقه نی ریز می توان داشت که وزن تقریبی آنها از ۲۰۰ گرم به بالا خواهد بود.

انار نی ریز صادراتی

انار نی ریز و ساوه برای بازار روسیه

ساوه و نی ریز هر دو یکی از اصلی ترین مراکز تولید و برداشت انار در ایران هستند که تفاوت هایی نیز با هم دارند. اما همیشه گزینه اول جهت خرید و فروش برای صادرات به کشور روسیه می باشند.

انار ساوه دارای پوستی صاف و نازک با دانه های قرمز رنگ است و نی ریز هم دارای انار شیرین با دانه های قرمز تیره مایل به سیاه و با پوست ضخیم می باشد که ضخامت پوست آن سبب افزایش طول ماندگاری در سردخانه می شود.

برای صادرات به روسیه، لازم است که بدانید چه رقمی را برای مشتریان خود خریداری کنید. نوع باغ و منطقه آن بسیار حائز اهمیت می تواند باشد. انار نی ریز صادراتی و همچنین منطقه ساوه دو گزینه برای شما مشتریان محترم هستند. اما همانطور که در این مقاله و مطالب گذشته اشاره هم کرده بودیم، تمامی نواحی در این دو منطقه، انار با کیفیت ندارد، بنابراین باید بر تمامی مناطق زیر کشت انار اشراف کامل داشته باشید تا بهترین و با کیفیت ترین و درشت ترین انار را برای صادرات ارسال کنید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *