مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان سیب درختی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بنادر مهم کشور های وارد کننده سیب ایرانصادرات سیب درختی به بندر مومباسا
صادرکنندگان سیب درختی

صادرکنندگان سیب درختی ایران در پی این هستند که بتوانند بهترین نوع از ارقام این میوه را در حجم انبوه برای بازار های هدف خود به فروش برسانند.

سیب درختی در ایران از دیرباز معرف خریداران خارجی بوده است و از آن موقع تا به الان مشتریان زیادی جهت خرید سیب درختی وارد ایران می شوند.

بهترین نوع از سیب هایی که در این سالهای اخیر صادرات عمده به کشور های خارجی داشته است، سیب رد دلیشز و گلدن دلیشز بوده است که جایگاه بالایی در بین مشتریان داشته است.

در سطح باغات نواحی مختلف ایران نیز، بیشترین میزان کاشت و برداشت شده نیز از این دو ارقام بوده است که طبق آمار بدست آمده، سیب قرمز بیشترین درخواست خرید را از سمت مشتریان داخلی و ارجی داشته است.

صادرکنندگان سیب درختی

صادرکنندگان سیب درختی

بنادر مهم کشور های وارد کننده سیب ایران

در بین محصولات کشاورزی ایران، بیشترین درخواست و صادرات، مربوط به سیب درختی است که همانطور که اشاره شد، سیب قرمز و طلایی بالاترین میزان درخواست را از بازار های خارجی داشته است.

این بازار ها بالطبع از طریق بنادر اصلی آنها وارد بازار عمده فروشی می شود که ما در اینجا سعی داریم که بنادر اصلی کشور های واردکننده سیب درختی از ایران را به سمع و نظر شما برسانیم.

طبق آمار که کارشناسان گروه ویتاراد انجام داده اند، بیش از ۲۰ کشور جز مشتریان بالقوه و بالفعل ما برای خرید سیب درختی محسوب می شوند که مهم ترین آنها می توان به پورت هایی چون

  • نوا شیوا
  • چنای
  • کوچین
  • مومباسا
  • نایروبی
  • دوغارون
  • مسکو
  • سنت پترزبورگ

اشاره کنیم. بنادر دیگری نیز از سایر کشور ها وجود دارد که ما سعی کردیم بنادری که بالاترین میزان صادرات سیب قرمز و یا طلایی را از ایران داشته اند را اعلام کنیم.

صادرکنندگان سیب درختی ایران سالانه بیش از ۵۰۰،۰۰۰ تن از ارقام این میوه را به کشور های مختلف ارسال و به فروش می رسانند.

صادرکنندگان سیب درختی

صادرات سیب درختی به بندر مومباسا

بندر مومباسا که از پورت های مهم و اصلی کشور کنیا محسوب می شود که هر سال با شروع برداشت سیب درختی از ماه سپتامبر، فرایند صادرات این میوه نیز برای کشور کنیا آغاز می شود.

کنیا تقریبا بندر مهم مومباسا را دارد که از کشور های مختلف جهان، انواع مختلف از محصولات وارد آن می شود. ما تقریبا در این چند سال اخیر توانسته ایم بیش از ۵ محصول کشاورزی را وارد بازار های عمده فروشی کنیا کنیم.

یکی از این محصولات استراتژی برای گروه ویتاراد، سیب درختی قرمز بوده است که در بسته بندی های سبد پلاستیکی و یا کارتنی انجام گرفته است.

صادرکنندگان سیب درختی ایران تقریبا تا یک ماه آینده، اقدام به صادرات عمده ارقام مختلف از سیب درختی را از طریق بندر مومباسا به سایر شهر های این کشور از جمله نایروبی ارسال و به فروش خواهند رساند.

مشتریان محترم در کشور کنیا توجه داشته باشند که گروه ویتاراد با در اختیار داشتن سردخانه بزرگ سیب درختی، آماده همکاری در تامین و فروش این میوه خواهد بود.

صادرکنندگان سیب درختی

 

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *