مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده سیب درختی ایران به کنیا

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی ایران در بازار کنیازمان صادرات سیب درختی از ایرانصادرات عمده سیب قرمز به لیبی
قیمت سیب درختی

شرکت بازرگانی ویتاراد به عنوان بزرگ ترین صادرکننده سیب درختی به کنیا و برخی از کشور های آفریقایی، سال گونه های مختلف از این میوه را با بسته بندی های مختلف در اخیتار مشتریان خود قرار داده است.

کنیا از جمله کشور هایی است که هر سال سفارش انبوه از میوه های ایران خصوصا سیب و کیوی از بازار ایران داشته است و می توان گفت که در قاره آفریقا این کشور یکی از مشتریان بالفعل ما محسوب می شود.

بندر مومباسا از مهم ترین بنادر تجاری این کشور است که هر سال محصولاتی که از ایران به این کشور صادر می شود، از طریق این بندر وارد بازار کنیا می شود.

خوشبختانه در این سال های گذشته، بهترین نوع از سیب درختی قرمز ایران بازار خوبی را برای خود دیده است و شهروندان این کشور، هر سال میزان سفارش خرید خود را برای این محصول افزایش می دهند.

صادرکننده سیب درختی

صادرکننده سیب درختی

انواع سیب درختی ایران در بازار کنیا

همانطور که اشاره شد، از سال ۲۰۱۳ تاجران کنیایی انواع مختلف از سیب ها را از کشور های مختلف واردات دارند که سیب ایرانی هم یکی از این محصولات می باشد.

بیشترین نوع از سیب ایران، از نوع red delicious است که در بسته بندی های سبدی و کارتنی به فروش می شود.

بازرگانی ویتاراد به عنوان صادرکننده سیب درختی ایران به کنیا، توانسته است بالغ به ۳ ایالت مهم این کشور محصول خود را معرفی کند.

خوش طعم بودن سیب قرمز ایران و سالم بودن آن نسبت به سیب های سایر کشور ها، باعث شده تا خریداران این کشور سیب ایرانی را ارجح تر از سیب سایر کشور ها بدانند.

بیشترین سیب درختی که از ایران به این کشور صادرات می شود، در فصول مختلف از نوع:

  • سیب قرمز
  • سیب زرد
  • سیب سبز
  • فوجی
  • گالا

است که طبق آمار، بالاترین میزان فروش سیب ایران در این کشور از نوع سیب قرمز بوده است که در خبر های قبلی همک اشاره کردیم که سیب قرمز ایران بیشترین فروش را برای صادرات داشته است.

صادرکننده سیب درختی

صادرکننده سیب درختی

زمان صادرات سیب درختی از ایران

اگر برای اولین بار است که قصد خرید انواع سیب درختی ایران را دارید، اطلاعات کامل از زمان برداشت و صادرات این میوه را در اختیار شما قرار می دهیم.

ایران از قطب های تولید عمده ارقام و گونه های مختلف از سیب درختی است که بیشترین حجم فروش سیب ایران از نوع سیب های پاییزه می باشد که زمان برداشت آن از اواخر شهریور ماه می باشد که شامل دو گونه سیب قرمز و طلایی می باشد.

سیب های دیگری نیز از باغات نواحی مختلف ایران برداشت می شود که در حجم پایین تری برای بازار های خارجی صادرات می شود که مهم ترین نوع آن

  • سیب فوجی
  • گالا
  • گرانی اسمیت

هستند. چنانچه صادرکننده سیب درختی ایران به کنیا هستید، با مطالعه بازار این کشور می توانید تجارت خوبی با واردکنندگان انواع میوه در این کشور داشته باشید.

شما تاجران کنیایی هم چنانچه خریدار ارقام مختلف از سیب های ایرانی هستید، می تونید با مشاوران ما ارتباط گرفته و درخواست خود را اعلام کنید.

 

صادرکننده سیب درختی

صادرات عمده سیب قرمز به لیبی

کشور لیبی در قاره آفریقا نیز به عنوان دومین مشتری سیب درختی ایران تبدیل شده است که عمده خرید آنها از واریته پرفروش سیب قرمز بوده است.

تقریبا همه سفارش هایی که از سمت بازار لیبی دریافت می کنیم، این نوع سیب درختی بوده است که با بسته بندی های سبد پلاستیکی افدام به فروش می شود.

لیبی اگر چه جمعتی نزدیک به ده میلیون نفر دارد، اما بازار نسبتا خوبی برای سیب ایرانی و کیوی داشته است و شرکت ویتاراد به عنوان صادرکننده سیب درختی ایران به کنیا و لیبی، سعی بر این دارد تا بتواند سایر محصولات خود را اعم میوه جات و صیفی جات را به بازار این کشور ها معرفی کند.

صادرکننده سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *