مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه گلخانه ای أصفهان به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه ای گلخانه ای در اصفهانکدام واریته بیشترین درخواست را برای صادرات دارد؟قیمت فلفل دلمه در بازارهای هدفصادرات فلفل دلمه رنگی با بسته بندی کارتن پلاست
فلفل دلمه ای قرمز

صادرات فلفل دلمه گلخانه ای اصفهان به اروپا از فعالیت های عمده بازرگانی ویتاراد به حساب می آید.

صادرات فلفل دلمه

کشور روسیه هم به عنوان یک بخشی از اروپا از جامعه هدف این مجموعه به حساب می آید، اما ما توانسته ایم محصولات کشاورزی ایران را به بخش های مختلفی از اتحادیه اروپا معرفی نماییم.

استان اصفهان به عنوان قطب اصلی تولید این محصول با زیر کشت بالغ بر ۲۰۰۰ هکتار، سالانه بخش عظیمی از صادرات این محصولات را بر طرف می کند.

صادرات فلفل دلمه

انواع فلفل دلمه ای گلخانه ای در اصفهان

وقتی وارد بازارهای خارجی هدف خود می شوید یا اگر سفری به این کشورها بکنید، می بینید که ارقام مختلفی از این محصول با رنگ های متنوع از کشورهایی چون ترکیه، هلند، اسپانیا، اسرائیل، مراکش در آنجا وجود دارد.

در ایران نیز خوشبختانه در این سال های اخیر رشد قابل توجهی در زمینه تولید و صادرات داشته ایم. بطوریکه در این سال ها، بیشتر گلخانه داران ما توانسته اند انواع مختلف از

  • فلفل دلمه قرمز
  • فلفل دلمه زرد
  • فلفل نارنجی
  • و فلفل سبز فسفری

به تولید انبوه برسانند.

توجه داشته باشید که میزان برداشت هر کدام از این واریته ها بنا به درخواست مشتریان خارجی متفاوت بوده است.

صادرات فلفل دلمه

کدام واریته بیشترین درخواست را برای صادرات دارد؟

در گلخانه های موجود در استان اصفهان یا هر منطقه ای از ایران، بیشترین تولید از نوع فلفل دلمه ای قرمز است. صادرات فلفل دلمه قرمز با توجه به بالا بودن حجم سفارش ها، بالاترین میزان را داشته است. به همین دلیل است که در هر کانتینر که سورت و بارگیری می شود، حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد از نوع فلفل دلمه ای قرمز می باشد.

بعد از فلفل قرمز، نوع زرد است که بین ۸ تا ۱۰ پالت در هر کانتینر بسته بندی می شود و بعد نارنجی خواهد بود.

فلفل دلمه ای سبز اغلب در منطقه یزد می باشد و حجم خیلی کم از این فلفل دلمه در اصفهان است که معمولا وقتی مشتریان سفارش فلفل دلمه ای رنگی می کنند، منظور آنها همان ترکیب سه رنگ قرمز، زرد و نارنجی است.

قیمت فلفل دلمه در بازارهای هدف

قیمت فلفل دلمه ای در بازارهای هدف خارجی متفاوت از ایران و از همدیگر می باشد چرا که هر محصولی که از کشور ثالث وارد می شود، یک سری هزینه ها شامل، هزینه های حمل و نقل، تعرفه های وارداتی گمرکات آن کشور که تاثیر در قیمت فروش آن محصول دارد.

به عنوان مثال، فرض کنید قیمت فلفل دلمه رنگی در ایران ۲۰۰۰۰ تومان است، بعد از این هزینه، ما حمل و نقل داریم تا گمرک خروجی ایران، تعرفه ترخیص از گمرک ایران، هزینه حمل و نقل از گمرک خروجی ایران تا گمرک ورودی کشور هدف، تعرفه گمرکی محصول در کشور هدف. همه این هزینه ها تعیین کننده قیمت فروش محصول در بازار های خارجی می باشد که باید در حوزه صادرات فلفل دلمه این موارد را در نظر گرفت.

صادرات فلفل دلمه

صادرات فلفل دلمه رنگی با بسته بندی کارتن پلاست

کارتن پلاست از نمونه بسته بندی هایی است که به تازگی در بین خریداران و صادرکنندگان جا افتاده است. رنگ بندی خاص و ماندگاری بالا این کارتن ها سبب شده تا حتی مشتریان خارجی هم این نوع کارتن ها که از نوع مواد پلی اتیلن است درخواست این بسته بندی را کنند.

اگر به فکر صادرات و بالا بردن حجم فروش خود دارید، پیشنهاد می کنیم بسته بندی های سبدی را کنار بگذارید و برای شکیل تر شدن محصولات خود، از کارتن های مقوایی و پلاست استفاده کنید.

صادرات فلفل دلمه

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *