مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیب درختی قرمز | سیب زرد بسته بندی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید انواع سیب در ایرانصادرات سیب درختی قرمزسیب زرد بسته بندی ایرانی
قیمت سیب صادراتی

صادرات سیب درختی قرمز و زرد ایرانی بیشتر به کدام کشورها انجام می شود؟ آیا بهره گیری از بسته بندی های بهداشتی و استاندارد تاثیری در فروش این میوه دارد؟

صادرات سیب درختی قرمز

امروزه بخش قابل توجهی از میوه های تولید شده در کشور، به دیگر مناطق دنیا صادرات می شود که این نشان دهنده بالا بودن کیفیت و مرغوبیت آنهاست. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت های زیادی در خصوص صادرات فعالیت داشته و تولیدات زیادی را به دنیا معرفی می کنند.

در راستای تولیدات و محصولات کشاورزی نیز همین موضوع مطرح است. به طوری که امروزه شرکت های بزرگ توانایی خود را افزایش داده و انواع آنها را با شرایط خوب به بازار جهانی عرضه می دارند. در این میان میوه ها بیشترین صادرات را داشته و توجه ویژه ای به آنها شده است.

تولید انواع سیب در ایران

سیب درختی یکی از میوه های خوب و درجه یک بوده که در سالهای اخیر در ایران تولید زیادی دارد. به همین دلیل است که می توان شاهد برداشت حجم زیادی از این میوه توسط باغداران بوده و آنها را در بهترین شرایط برای فروش در داخل و خارج از کشور فراهم می کنند.

تولید سیب در ایران با بهره گیری از آب و هوای خوب انجام شده و می توان حجم قابل توجهی از آن را با بالاترین کیفیت راهی بازار نمود. این میوه از مزیت های کافی برخوردار بوده و متقاضیان می توانند آنها را به صورت مستقیم از مراکز توزیع خریداری کنند.

صادرات سیب درختی قرمز

صادرات سیب درختی به دیگر کشورها، مسئله ای مهم است. زیرا می توان براساس آن حجم قابل توجهی از محصولات درجه یک و استاندارد را راهی بازار جهانی نموده و آنها را با شرایط خوب در اختیار مصرف کننده ها قرار داد.

سیب درختی قرمز از جمله تولیداتی ست که در باغات خوب استان آذربایجان غربی مد نظر بوده و می توان شاهد برداشت حجم قابل توجهی از آن بود. این میوه پس از برداشت در بسته بندی های استاندارد و مخصوص قرار گرفته و خریداران بهترین نوع آنها را سفارش خواهند داد.

سیب درختی ارومیه از جمله معروفترین ها بوده و می توان صادرات آن را در دیگر کشورها دنبال نمود. به طوری که حجم قابل توجهی از این میوه در دسترس خریداران عمده قرار می گیرد.

سیب زرد بسته بندی ایرانی

سیب زرد ایرانی یکی دیگر از گونه هایی ست که برای صادرات شرایط خوبی دارد. به طوری که با حجم زیاد و در بسته بندی های خوب به دست مصرف کننده ها می رسد. از این رو شرکت های بزرگ ایرانی آن را با قیمت روز در بازار جهانی عرضه نموده و شرایط خوبی را برای این میوه رقم می زنند.

فروش سیب زرد با قیمت مناسب از مهمترین اقداماتی ست که در سالهای اخیر توسط مجموعه ها و شرکت های تخصصی انجام می شود. این میوه را می توان به صورت کاملا استاندارد راهی بازار نموده و مشتریان خود را به صورت مستقیم تامین نیاز نمود.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 2 (4 امتیاز)
سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.