مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات خیار سبز ارگانیک به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

خیار ارگانیک سبزصادرات خیار سبزخرید خیار سبز
آخرین قیمت خیار

در چند سال اخیر صادرات خیار سبز ارگانیک به کشورهای مختلف همچون عراق بیشتر شده است. زیرا این محصولات با شرایط بهتر کشت شده و وضعیت سلامتی بهتری دارند.

صادرات خیار سبز
خرید عمده خیار گلخانه ای

کشت محصولات ارگانیک پس از مطالعات و بررسی های زیاد، به دنیا پیشنهاد می شود. زیرا در این نوع کشاورزی محصول نهایی دارای کیفیت عالی بوده و می توان با خیال راحت از فواید آن بهره گرفت. این نوع کشاورزی در ایران نیز مورد توجه بوده و سال های اخیر محصولات زیادی به کمک آن وارد بازار شده است.

خیار گلخانه ای
تولید کننده خیار گلخانه ای

خیار ارگانیک سبز

محصول خیار سبز که در محیط گلخانه امروزه بیشترین کشت را به خود اختصاص داده، به راحتی کشت ارگانیک خواهد داشت. زیرا در محیطی کاملا حرفه ای نگهداری شده و توجه ویژه به آن می شود.
خیار یکی از محصولاتی است که همواره در همه ی خانه ها استفاده دارد و استفاده ی آن هیچگاه متوقف نمی شود و به همین منظور است که خرید این محصول از رونق بالایی برخوردار است.
همچنین به دلیل مزیت های فراوان آن خرید خیار سبز از حالت معمول بیشتر است و خواهان بسیاری را نیز دارد.
که در ادامه به تعدادی از مزیت ها و فواید این محصول می پردازیم.

از مزیت های مختلف خیار سبز ارگانیک عبارت است از:

  • سلامتی بهتر
  • کیفیت عالی
  • حذف سموم مضر
  • ارتقای مواد مفید

عرضه خیار سبز
عرضه خیار سبز کوچک

صادرات خیار سبز

در راستای صادرات خیار سبز، ارگانیک بودن آنها نقش مهمی دارد. زیرا می توان با ارائه آنها به مشتریان مختلف محصولاتی پر فروش را ارائه داده و مشتریان زیادی را تامین نمود. این محصول در حال حاضر به کشورهایی مانند:

  • عراق
  • ترکمنستان
  • ترکیه
  • روسیه

صادرات خوبی دارد.
صادرات خیار سبز امروزه در کنار صادرات خیار خاردار، خیار بوته ای، خیار های گلخانه ای و دیگر انواع خیار از رواج بالایی برخوردار است.
به این دلیل که این خیار های کشت شده در بهترین شرایط کشت شده و برداشت شده اند و همچنین دارای عطر و طعم فوق العاده ای هستند.
همچنین علاوه بر خیار سبز خیار های خاردار نیز دارای قیمت مناسبی بوده و به دلیل خاص بودن این محصول خریداران خاص خود را نیز دارا است.
و به دلیل کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت خیار سبز عمده ی محصولات کشت شده در این حوزه به جهت صادرات استفاده می شود و به همین دلیل صادرات خیار سبز در بازار های جهانی خریداران بسیاری دارد.

انواع خیار ساده
مرکز بهترین خیار ساده

خرید خیار سبز

خرید خیار سبز همانطور که در بالاتر نیز بیان شد یا برای بازار داخل انجام می شود یا برای صادرات خیار سبز.
در هر دو صورت این خرید و فروش در شرکت ویتاراد به صورت عمده انجام می پذیرد.
به این دلیل که در خرید عمده قیمت خیلی برای خریدار به صرفه خواهد بود و اینکه دست بسیاری از دلالان و واسطه ها را از فرایند خرید و فروش کوتاه می شود.
همچنین لازم به ذکر است که برای صادرات خیار سبز صادرکننده باید مشخص کننده ی این موضوع باشد که ایا قصد دارد خیار را به صورت سورت شده خریداری کند یا به صورت مستقیم بعد از کشت.
به این دلیل که پس از سورت خیار سبز که به جهت صادرات انتخاب می شود از کیفیت بالاتری برخوردار است و همچنین از آن جا که خود فرایند سورت هزینه بردار است قیمت خیار سبز سورت شده با خیار سبز سورت نشده متفاوت است و به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.
برای اطلاع از شرایط خرید و همچنین اطلاع از قیمت ها شما می توانید با کارشناسان فروش ویتاراد تماس گرفته و ادامه ی مسیر را با خیال آسوده به ما بسپارید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.