مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انار ساوه به کشور ژاپن

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انار ساوه در بازار های خارجی:خصوصیات انار ساوه برای بازار های اروپایی:قیمت انار نی ریز برای صادرات به ژاپن:
خرید انار صادراتی

صادرات انار ساوه به کشور ژاپن از عمده فعالیت های مجموعه بازرگانی ویتاراد در ایران است که بازخورد قابل توجهی در این بازار داشته است.

انار از مرغوب ترین و شناخته شده ترین میوه های ایران است که تمامی کشور های دنیا، بر مرغوبیت انار ایران اذعان دارند.

انار ایران ظرفیت صادرات بالایی به کشور های جنوب شرق آسیا دارد که عمده بازار آن در حال حاضر کشور های ژاپن و کره جنوبی هستند.

این کشور ها با توجه به جمعیت بالایی که دارد، یکی از مصرف کنندگان و وارد کنندگان بزرگ انار از ایران است که از این میان انار صادراتی ساوه بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده است.

قیمت انار ساوه در بازار های خارجی:

صادرات انار به کشور های هدف، ثبات بالایی دارد و این کشور ها هزینه های قابل قبولی را برای واردات انار ایران متحمل می شوند.

بنابراین فعالیت در این حوزه می تواند سود قابل ملاحظه ای به ارمغان داشته باشد.

از این میان همین کشور ژاپن با داشتن واحد پول با ارزش بالا در دنیا، سود فراوانی از واردات انار خصوصا انار ایران نصیب صادرکنندگان می کند.

در حال حاضر نیز به جز کشور ژاپن، توانسته ایم محصولات خود را به

  • کره جنوبی
  • استرالیا
  • عمان
  • قطر
  • امارات
  • اروپا

صادرات کنیم که قیمت انار ایران در هر کدام از این کشور ها با بالاترین نرخ خرید و فروش می شود.

خصوصیات انار ساوه برای بازار های اروپایی:

کسانی که در زمینه صادرات محصولات کشاورزی ایران فعالیت دارند، به خوبی می دانند که کشور های عضو اتحادیه اروپا مستلزم دریافت یک سری گواهینامه ها از این کشور ها برای صادرات دارند.

بنابراین اگر قرار هست بخواهیم انار صادراتی ساوه یا مناطق دیگر را به کشور های اروپایی صادرات کنیم، باید این استانداردها را رعایت کنیم.

انار ساوه یکی از بهترین گونه های این میوه در ایران بوده است و از قدیم الایام به بازار های مختلف خارجی صادرات می شده است.

انار صادراتی ساوه که دارای پوست صاف و قرمز است، دارای دانه های بسیار شیرین و قرمز است که از دید مشتریان خارجی جز گونه های خارق العاده به حساب می آید.

برای بسته بندی انار ایران هم باید به یک سری نکات توجه داشت که مهم ترین آن، نحوه درشت سورتینگ آن است که بهتر است همه انار ها در کارتن و با سایز یکنواخت باشد تا اینکه قیمت فروش آن در بازار های هدف افت نکند.

قیمت انار نی ریز برای صادرات به ژاپن:

علاوه بر صادرات انار ساوه به کشور ژاپن، انار نی ریز هم بالاترین میزان فروش را برای صادرات داشته است، بطوریکه در سردخانه های این منطقه، قیمت انار نی ریز جهت صادرات به بازار آسیا بالاتر از انار ساوه بود.

یکی از دلایل اصلی بالا بودن قیمت انار نی ریز ماندگاری بالا آن بوده است که برای مسافت های دور بهترین گزینه برای صادرات، همین انگور نی ریز است.

صادرات انار ساوه هم بر خلاف سال گذشته، به کشور های استرالیا که بیشترین مسافت را دارد، انجام پذیرفت و حال کشور ایران یکی از قطب های صادرات این میوه به شمار می رود. همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر انار صادراتی ایران، کنسانتره انار نیز به این کشور ها صادرات می شود که قیمت بسیار بالایی نیز در این کشور ها دارد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *