مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرکننده فلفل دلمه رنگی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار های صادراتی ایران برای فلفل دلمه ایحمل و نقل آسان برای صادرات فلفل دلمه
خرید فلفل دلمه ای

شرکت صادرکننده فلفل دلمه رنگی در ایران که با نام ویتاراد شناخته شده است، سالانه حجم انبوه از این محصول را به بازار های خارجی معرفی کرده است.

فلفل دلمه رنگی

ایران به عنوان یک کشور چهار فصل، به عنوان قطب تولید انواع مختلف از محصولات کشاورزی در جهان به حساب می رود و بیشتر مشتریان در فصول مختلف، هر نوع محصولاتی را که مد نظرشان هست را می توانند از بازار ایران تهیه کنند، خصوصا فلفل دلمه رنگی که شامل سه رنگ قرمز، زرد، نارنجی و سبز است.

فلفل دلمه رنگی

بازار های صادراتی ایران برای فلفل دلمه ای

فلفل دلمه گلخانه ای، بازار های بزرگی در سطح جهان دارد که اروپا می تواند مقصد اصلی هر کشور تولید کننده باشد. ایران هم که در هر چهار فصل سال از گلخانه های مناطق مختلف تولید آن را دارد، بالطبع می تواند فروش بالایی را برای صادرات داشته باشد.

در حال حاضر عمده بازار محصولات کشاورزی ایران خصوصا فلفل دلمه رنگی، کشور روسیه است که به عنوان بزرگ ترین مصرف کننده مواد غذایی در اروپا بیش از چند هزار تن تنها از ایران واردات دارد.

کشور هایی چون

  • روسیه
  • اوکراین
  • امارات
  • قزاقستان
  • بلاروس
  • برخی از کشور های اروپای مرکزی

از مشتریان ایران هستند که در سال های آینده، کشور ایران علاوه بر اینکه حجم تولید خود را برای قرار گرفتن در مرکز بازارفلفل دلمه رنگی این کشورها افزایش خواهد داد، بلکه در کنار این بازار های مختلف جدیدی نیز برای خرید از ایران اقدام خواهند کرد.

فلفل دلمه رنگی

حمل و نقل آسان برای صادرات فلفل دلمه

شرکت ویتاراد با توجه به اینکه با شرکت های خیلی بزرگی در اروپا و آسیا داشته است، به خوبی می داند که ایران به دلیل تحریم ها، محدودیتی در باره حمل و نقل دارد. اما همواره کارشناسان داخلی ما توانسته اند در اسرع وقت بهترین فلفل دلمه رنگی گلخانه ای را در اختیار خریداران و مشتریان بالفعل خود قرار دهند. اینکه در این مقاله اشاره کردیم که بازار های صادراتی ما کدام کشور ها هستند، ما نسبت به آنها فرایند حمل و نقل با سهولتی را دایر کردیم و اگر قرار بر این باشد تا مشتریان جدید از کشور های دیگه داشته باشیم، خواهیم توانست همه پروسه ها را با مناسب ترین قیمت انجام دهیم.

به عنوان مثال: این شرکت قصد دارد تا علاوه بر فلفل دلمه رنگی، سایر محصولاتی چون سیب درختی، کیوی، پرتقال، هندوانه، خیار و بعضی از محصولات از شاخه صیفی جات به بازار های دور اروپایی نیز صادرات کند. قیمت مناسب این محصولات در ایران، رعایت نکات لازم در بسته بندی و انجام سریع حمل و نقل این امکان را برای ما ایجاد خواهد کرد تا بتوانیم گامی جدید در این راستا برداریم.

فلفل دلمه رنگی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *