مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پرتقال شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده پرتقال شمالخرید پرتقال شمالصادرات پرتقال شمالقیمت خرید پرتقال شمال
قیمت پرتقال والنسیا شمال

خرید پرتقال شمال امروزه به یکی از پر فروش ترین انواع پرتقال در ایران است که به دلیل کیفیت بالا و محبوبیت این نوع از پرتقال سالانه حجم بالایی از تولیدات این محصول را به صادرات اختصاص داده اند.
به علاوه لازم به ذکر است بنا به شرایط رشد هر یک از پرتقال ها طعم و مزه ی آن ها با دیگری متفاوت است که پرتقال شمال نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای طعم و ظاهر متفاوتی با پرتقال جنوب است.
در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا در خصوص این محصول و شرایط خرید آن اطلاعات کسب کنید.

تولید کننده پرتقال شمال

تولید کننده های پرتقال شمال را شما می توانید از طریق گروه شرکت های ویتاراد شناسایی کنید و پرتقال های مورد نیاز خود را به طور مستقیم از باغدار و تولید کننده خریداری کنید.
یکی از معروف ترین پرتقال های کشت شده در شمال پرتقال تامسون ناول یا همان پرتقال تامسون شمال است.
این پرتقال نسبت به پرتقال های کشت شده در جنوب طعم ترش تری دارد و میزان اسیدیته آن بیشتر است به این دلیل که در شمال به دلیل کم بودن میزان تابش آفتاب درخت قادر به ذخیره کردن مواد قندی نبوده و همین موضوع سبب شده است که دارای طعم شیرینی نباشد و طعم آن بیشتر ترش باشد.
به علاوه موضوع دیگری که سبب شده است عمده تولید کننده های پرتقال تامسون در شمال باشد تا جنوب به این دلیل که پرتقال تامسون به حرارت و گرما حساس بوده و در این شرایط دچار خرابی و فساد می شود به همین دلیل است که کشت این محصول در شمال کشور بیشتر از جنوب رونق دارد.

خرید پرتقال شمال

صادرات پرتقال شمال

صادرات پرتقال شمال به دلیل طعم دل نشین و همه پسند بودن این نوع پرتقال مورد توجه همگان بوده و به همین دلیل صادرات بالایی دارد.
به علاوه لازم به ذکر است که به دلیل ظاهر درشت و مجلسی این نوع پرتقال بسیار برای صادرات مناسب بوده و یکی از گزینه های مناسب صادارتی است.
این پرتقال ها که برای صادرات برگزیده می شود پس از کشت و برداشت به مراکز سورتینگ برده شده و در آن جا پس از سورت کردن و تقسیم بندی به پرتقال های سوپر لوکس، درجه یک و معمولی پرتقال های سوپر لوکس در بسته بندی های مخصوص آماده شده و با استفاده از کانتینر های یخچال دار برای مقصد مورد نظر ارسال می شود.
به علاوه لازم به ذکر است که در کنار پرتقال های شامل پرتقال هایی نظیر پرتقال تامسون ناول، پرتقال والنسیا و پرتقال خونی برای صادرات نیز برده می شود و در بازار های جهانی از خواهان بالایی برخوردار است.

قیمت خرید پرتقال شمال

تمامی محصولات کشاورزی اعم از محصولات میوه، تره بار و صیفی جات دارای قیمت ثابتی نبوده و با توجه به شرایط و نوع بار قیمت آن نیز متفاوت است.
به طور مثال قیمت خرید پرتقال شمال جدا از اینکه روزانه دارای قیمت های متفاوتی است به طور کل قیمت پرتقال شمال، پرتقال خونی، والنسیا و دیگر انواع پرتقال با توجه به نوع آن متفاوت است.
به علاوه لازم به ذکر است که برای خرید پرتقال شمال باید این موضوع را مشخص کنید که این خرید پرتقال شمال به منظور بازار داخل است یا بازار های صادراتی تا با توجه به این موضوع قیمت خرید پرتقال شمال برای شما مشخص شود.
برای خرید پرتقال شمال و دیگر انواع پرتقال به شیوه ی مستقیم و قیمت مناسب برای هر یک از بازار های داخلی و صادراتی شما می توانید از ظریق تماس با مشاورین فروش ما و یا پر کردن فرم در سایت گروه شرکت های ویتاراد به این امر دست پیدا کنید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *