مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پرتقال جنوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید پرتقال جنوبانواع پرتقال صادراتی جنوبکشور های واردکننده پرتقال ایرانصادرات انواع پرتقال و نارنگی به مسکو
خرید پرتقال جنوب

خرید پرتقال جنوب از سمت بازرگانان داخلی معمولا اواسط برداشت پرتقال شمال شروع می شود. در واقع برداشت و صادرات پرتقال شما چند ماه زود تر از جنوب می باشد.

پرتقال جنوب بر خلاف پرتقال های شمال دارای سایز متوسط هستند و اندازه و قالب آنها زیاد درشت نیست. همینطور انواع پرتقال هایی که از سمت باغات جنوبی کشور برداشت می شوند، طعم شیرین تری دارند و این موضوع باعث شده تا اغلب کشور های عربی خلیج فارس، رغبت خیلی زیادی برای خرید پرتقال های این مناطق داشته باشند.

همانطور که اشاره شد، طعم و مزه پرتقال های جنوب کشور، منحصر به فرد بوده است که سالانه به بیش از ۱۵ الی ۲۰ کشور مختلف صادرات می شود که بسته بندی آنها نسبت به درخواست مشتریان از کشور های هدف متفاوت بوده است.

خرید پرتقال جنوب

انواع پرتقال صادراتی جنوب

اگر در پی خرید پرتقال جنوب با واریته های مختلف هستید، کارشناسان ما به شما خواهند گفت که پرتقال کدام مناطق بهتر از همه مناسب صادرات هستند و کدام واریته ها بالاترین درخواست ها را از بازار های صادراتی دارند.

در اول مقاله به شما می گوییم که ارقامی مانند:

 • تامسون ناول
 • نافی
 • والنسیا
 • واشنگتن

جز بیشترین حجم برداشت باغداران در این منطقه بوده است. اما این واریته ها بیشتر در کدام نواحی و شهر های کشور قابل برداشت هستند؟

 • داراب
 • شیراز
 • جیرفت
 • جهرم

از مهم ترین مراکز در این چند سال اخیر شناخته شده هستند و شرکت ویتاراد و برخی از شرکت های صادرکننده دیگر، حجم خرید بالایی برای صادرات، از این مناطق داشته اند.

 

کشور های واردکننده پرتقال ایران

اگر در کل میزان حجم صادرات پرتقال از ایران را بخواهیم آنالیز کنیم، بالغ بر ۵۰۰۰۰ تن انواع مختلف از این میوه به کشور های مختلف صادرات می شود که حجم قابل توجه آن از بهترین باغات استان مازندران بوده است که با توجه به بالا بودن حجم برداشت این میوه از این مناطق، میزان خرید پرتقال شمال برای صادرات نیز بیشتر است.

در کنار این خرید پرتقال جنوب هم که از کشور هایی همچون

 • روسیه
 • اوکراین
 • قطر
 • امارات
 • کویت
 • عمان
 • عراق

بالاترین میزان را داشته است که در بسته بندی های سبدی شکیل به بازار هر کدام از این کشور ها ارسال می شود.

در کنار کشور های واردکننده انواع پرتقال از ایران خصوصا پرتقال جنوب، کشور روسیه و عراق بالاترین میزان را داشته اند. این دو کشور در زمینه مواد غذایی واقعا بازار بسیار بزرگی برای محصولات ایران به شمار می روند که صادرکنندگان و باغداران ما می توانند تمرکز و برنامه ویژه ای برای این دو کشور داشته باشند.

صادرات انواع پرتقال و نارنگی به مسکو

با خرید پرتقال جنوب و حتی نارنگی، که عمده ترین آن از نوع پرتقال والنسیا است، می توانید صادرات خود را به مسکو روسیه شروع کنید.

چنانچه برای صادرات پرتقال ایران، و یا خرید پرتقال جنوب تامین کننده و یا از استاندارد های بازار روسیه اطلاع چندانی ندارید، کارشناسان ما در این امور خواهند توانست، بهترین نوع از ارقام پرتقال ایرانی را به صورت سورت شده در بسته بندی های مورد درخوست خود، به شما تحویل دهند.

روسیه بازار خیلی بزرگی در اروپا دارد که به فود سیتی مسکو معروف است که روزانه از کشور های مختلف جهان، انواع مختلف از میواد غذایی در این بازار خرید و فروش می شود که بخشی از آن را محصولات صادراتی ایران تشکیل می دهند.

انواع پرتقال و نارنگی بخشی از محصولات ما در این بازار به شمار می رود که در فصل خاصی، بازار بسیار خوبی را پیدا می کند و سبب می شود که خرید پرتقال جنوب از رونق بالایی برخوردار باشد.

برای آگاهی و آنالیز بازار این کشور، حتما نیاز است که به روسیه سفر داشته باشید تا یقینا متوجه صحبت های ما در این مقاله باشید و یا از مشاورین ما در زمینه خرید پرتقال جنوب کمک بگیرید.

 

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *