مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فلفل دلمه ای صادراتی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مناطق تولید فلفل دلمه:مهم ترین آفات در گلخانه های تولید فلفل دلمه ای:خرید فلفل دلمه رنگی برای روسیه:
بهترین فلفل دلمه صادراتی

خرید فلفل دلمه ای صادراتی اصفهان از سمت صادرکنندگان اغلب از برج مهر ماه شروع می شود.

چنانچه برای بازار های صادراتی خصوصا روسیه قصد خرید فلفل دلمه گلخانه ای دارید، می توانید در منطقه اصفهان مرغوب ترین نوع را تهیه و تامین کنید.

کیفیت بار های برداشت شده از گلخانه های اصفهان نسبت به نوع خاک و آب و هوایی که دارد، همیشه بالاتر از سایر مناطق کشور بوده است.

از این رو اگر توجه کرده باشید، بالغ بر ۸۰٪ صادرات فلفل دلمه ای از ایران از منطقه اصفهان انجام می گیرد.

مناطق تولید فلفل دلمه:

ایران از نظر آمار به عنوان نهمین کشور تولید انواع فلفل دلمه ای در جهان است که به مرور زمان توانسته حجم تولید خود را افزایش دهد.

الان بالغ بر ۲۵۰۰ گلخانه فلفل دلمه ای در سطح کشور ایران تاسیس شده است، که سالانه حدود ۵۰۰۰۰۰ تن از آنها به بازار روانه می شود.

استان هایی مانند

  • اصفهان
  • فارس
  • هرمزگان
  • کرمان
  • آذربایجان شرقی
  • چهار محال بختیاری
  • همدان

به عنوان تولیدکنندگان عمده فلفل دلمه ای در ایران به شمار می روند که امیدواریم در سال های آینده شاهد افزایش میزان تولید در سطح گلخانه های مناطق مختلف ایران باشیم.

خرید فلفل دلمه رنگی از هر کدام از این مناطق می تواند حجم صادرات شما را برای بازار های خارجی افزایش دهد.

چرا که همواره کیفیت فلفل دلمه ای ایران به نسبت سایر گونه ها در بازار های هدف، بالا بوده و با قیمت رقابتی نیز در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود.

مهم ترین آفات در گلخانه های تولید فلفل دلمه ای:

بیشتر گلخانه های راه اندازی شده در ایران از نوع کشت خاکی است و کمتر تولیدکننده ای وجود دارد که گلخانه کشت بدون خاک یا هیدروپونیک داشته باشد.

از این رو ممکن است یک سری آفات گریبان گیر فلفل دلمه ها در سطح گلخانه ها باشد.

از مهم ترین آفاتی که همواره بر روی فلفل ها بوده است، تریپس است که اگر میزان آن روی هر کدام از فلفل دلمه ای ها بیشتر باشد، از استاندارد های صادراتی خارج می شود و ممکن است لطمه به بازار شما در صادرات فلفل دلمه ای باشد.

اگر قصد خرید فلفل دلمه ای از گلخانه داران دارید، بهتر است قبل از توافق اولیه، با آنها صحبت کنید و آنها را از این موضوع مطلع سازید تا خدایی نکرده دچار مشکل در صادرات و پشت بند آن متضرر مالی نشوید.

خرید فلفل دلمه رنگی برای روسیه:

شرکت بازرگانی ویتاراد با در اختیار داشتن مشتریان خارجی از کشور های مختلف، در پی آن است که بتواند همکاری تیمی خود را با تولیدکنندگان و گلخانه داران در جهت صادرات موفق مهیا سازد.

روسیه از جمله بازار هایی است که سالانه این مجموعه بالغ بر ۲۰۰۰ تن از این محصول را در سطح بازار این کشور صادرات و به فروش می رساند.

چنانچه تمایل برای همکاری مشارکتی با این مجموعه دارید، فرم داخل سایت را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

چنانچه تولید کننده عمده در سطح اصفهان یا مناطق دیگر هستید، از طریق ارتباط واتس اپ می توانید با مشاوران را در زمینه خرید فلفل دلمه ای شما، ارتباط بگیرید.

صادرات فلفل دلمه ایران می تواند ما را در افزایش مشتریان بیشتر کمک کند تا بتوانیم حجم خرید خود را نیز از سطح گلخانه های شما تولیدکنندگان افزایش دهیم.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *