مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیب درختی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان تولید سیب درختی قرمزسایز سیب های درختی برای صادراتصادرات عمده سیب قرمز به هند
صادرات کننده سیب درختی

خرید سیب درختی صادراتی از باغات تقریبا مرداد ماه شروع می شود و کسانی که قصد دارند، باغات وسیع از سیب های درختی را اجاره کنند، در این ماه، اقدام می کنند.

زمان برداشت سیب درختی در ایران از اواخر شهریور ماه شروع می شود و معمولا تا دو ماه این پروسه زمان می برد.

بعد از سیستم برداشت این محصول از سطح باغات مناطق مختلف کشور، خرید و فروش نیز پشت بند آن استارت می خورد و کسانی که برای صادرات سیب قرمز یا زرد فعالیت دارند، از سطح سردخانه ها خریداری می کنند.

خرید سیب درختی

میزان تولید سیب درختی قرمز

سیب در ایران از قدیم در مناطق مختلف کشور برداشت می شد و در حال حاضر نیز میزان تولید این میوه افزایش بسیار زیادی داشته است، بطوریکه ایران در حال حاضر به عنوان چهارمین کشور عمده تولید انواع سیب درختی در جهان شناخته شده است.

اما بیشترین میزان تولید از این میوه، از نوع سیب زرد و قرمز است که در اصطلاح به red delicious و golden delicious معروف هستند.

آمار فروش و صادرات سیب درختی در ایران را مورد بررسی قرار دهید، متوجه خواهید شد که سیب قرمز به نسبت سایر گونه ها بالاترین حجم فروش را برای صادرات داشته است. این آمار را می توان از سیستم اداره گمرکات کشور نیز بررسی کرد.

در سال گذشته، از سطح باغات مناطق مختلف کشور، بالغ بر ۵ میلیون تن از ارقام مختلف از میوه برداشت شده است که بالاترین میزان آن از نوع سیب قرمز بوده است که عمده شهر های تولید این سیب در ایران می توان به

  • ارومیه
  • اشنویه
  • مراغه
  • میانه
  • سمیرم
  • پیرانشهر
  • دماوند
  • شیراز
  • و سایر مناطق دیگر

اشاره کرد.

خرید سیب درختی صادراتی از ارقام مختلف اغلب از این مناطق فوق الذکر انجام می شود که مجموعه ویتاراد با در اختیار داشتن ارتباطات بالا با کشاورزان در هر کدام از نواحی، این امکان را به وجود آورده است که بتواند طبق استاندارد بازار های صادراتی بتواند سفارش مشتریان داخلی و خارجی را تامین کند.

خرید سیب درختی

سایز سیب های درختی برای صادرات

یکی از مواردی که همیشه برای صادرات بسیار حائز اهمیت بوده است، بحث نوع سورت و سایز بندی سیب درختی بوده است. هرسال با شروع برداشت سیب درختی در کشور، باغداران به صورت سنتی، محصولات خود را در بسته بندی های سبدی قرار می دهند.

طبق نمونه تصویر فوق، سیب در حال سورت مکانیزه است که نسبت به درخواست مشتریان انجام شده است. ولی باغداران اغلب این مورد را رعایت نمی کنند و سایز های مختلف را در یک سبد قرار می دهند.

خرید سیب درختی صادراتی از جانب مشتریان خارجی منوط به همین مسئله است که برای ورود هر چه بیشتر به بازار های خارجی می بایست حتما این موارد از سمت باغداران محترم رعایت شود.

سایز هایی که از داخل سبد های پلاستیکی می شود در آورد، از ۱۰۰ گرم تا بالای ۲۰۰ گرم هستند که شما باغداران می توانید بار های ضعیف تر را در بسته بندی جداگانه و سیب های متوسط به بالا را به صورت مجزا در سبد های جدا قرار دهید و هر کدام را با قیمت های مختلف به فروش برسانید،

در این زمان مشتریان راحت تر می توانند سیب های شما را خریداری کنند.

خرید سیب درختی

صادرات عمده سیب قرمز به هند

هند از جامعه هدف مجموعه ویتاراد برای صادرات انواع سیب درختی خصوصا سیب قرمز لبنانی به شمار می رود که تقریبا بیشترین میزان فروش و صادرات ما برای سیب درختی قرمز، این کشور بوده است.

هند بازار بسیار بزرگی برای سیب درختی، کیوی و خرما ایران دارد از این رو هر سال با شروع برداشت و صادرات هر کدام از این محصولات، مشتریان ما از این کشور اقدام به خرید می کنند.

خرید سیب درختی صادراتی از جانب خریداران هند، از اواخر آبان ماه شروع می شود و تا آن موقع این کشور خودش سیب درختی دارد و پروسه واردات سیب از ایران و سایر کشورها بعد از اتمام سیب های داخلی خودشان است که در سال جاری سعی داریم تا بتوانیم سیب های قرمز از شهر های مختلف را به بازار این کشور روانه کنیم تا بتوانیم ارقام مختلف از این سیب را در بازار این کشور معرفی کنیم.

خرید سیب درختی

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *