مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کنندگان کیوی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چطور کیوی خریداری کنیم؟فصل کیوی در ایرانقیمت فروش کیوی هایواردتامین کنندگان کیوی ایران
تامین کنندگان کیوی ایران

تامین کنندگان کیوی ایران معمولاً هر سال یک ماه قبل از برداشت این میوه اقدام به اجاره باغات کیوی می کنند و در زمان چیدن کیوی ها این فرایند را انجام داده و در زمانی که سفارش ها از بازارهای صادراتی شروع شد آنها نیز نسبت به سفارش ها شروع به سورت و بسته بندی می کنند که این پروسه یا در انبار های کوچک سورت می گیرد و یا اینکه برخی از تامین کنندگان کیوی ایران مثل گروه ویتاراد ممکن است صاحب سردخانه باشند و در سطح سردخانه‌ها اقدام به بسته بندی کیوی کنند.

با توجه به اینکه سطح سفارش خرید کیوی ایران از جانب مشتریان خارجی بسیار افزایش می یابد به خاطر همین ممکن است سردخانه های راه اندازی شده در مناطق کیوی خیز ایران ظرفیت این حجم از سفارش را برای سورتینگ و بسته بندی نداشته باشند و به همین خاطر خیلی از کسانی که در زمینه فروش و به عنوان تامین کنندگان کیوی ایران فعالیت دارند سالن های کوچک تری را راه اندازی کرده اند که نه تنها کیوی بلکه سایر میوه ها را نیز در آنجا اقدام به بسته بندی می کنند.

تامین کنندگان کیوی ایران

چطور کیوی خریداری کنیم؟

اکثر تامین کنندگان کیوی ایران فروشنده عمده این میوه نیز در سطح باغات هستند و اگر برای شما سوال پیش می آید که چطور از ایران کیوی خریداری کنیم ما به عنوان مباشر شما در این زمینه کمک و همکاری خواهیم کرد و به شما اعلام خواهیم کرد که نسبت به کشور خود چه نوع کیوی از کدام منطقه ایران از نظر کیفیت و قیمت مناسب تر است، پس بنابراین شما مشتریان خارجی به راحتی می توانید نسبت به ثبت سفارش خود از گروه ویتاراد اقدام کنید.

ما در این مقاله به چند منطقه در ایران که دارای کیوی هایی با ماندگاری بالاتری هستند اشاره می کنیم، اما همه نواحی در این مناطق صرفاً دارای بالاترین سطح کیفی نیستند که این را فقط کارگزاران ما در امور خرید کیوی از باغات شناسایی کرده‌اند و اطلاعات کافی دارند. از مهمترین مناطق برای خرید کیوی ایران می‌توان به:

  • تنکابن
  • چالوس
  • تالش
  • لمیر
  • لیسار
  • چوبر
  • خطبه سرا
  • آستارا

اشاره کرد. همانطور که گفتیم در هر کدام از این نواحی، باغات با کیفیت همینطور باغاتی که کیوی های آن ماندگاری پایین‌تری دارند وجود دارد.

فصل کیوی در ایران

اگر برای اولین بار است که قصد دارید از ایران کیوی خرید کنید باید به فصل برداشت و فصل صادرات کیوی در ایران نیز توجه و اطلاع داشته باشید. چون معمولاً هر سال قبل از برداشت برخی از شرکت های صادر کننده سود جو بدون در نظر گرفتن استاندارد های میوه اقدام به فروش برای صادرات می کنند که این استاندارد ها مهمترین آپشن برای بالا بردن میزان ماندگاری کیوی بوده و آن، میزان قند کیوی و تکمیل شدن آب کیوی است.

این دو نوع مورد برای شروع صادرات کیوی ایران بسیار حائز اهمیت است که هر سال در ماه مهر شروع به برداشت می شود اما دولت ایران زمان صادرات را از پانزدهم آبان ماه اعلام می کند و تا آن زمان صادرات هرگونه کیوی در ایران ممنوع است. بنابراین شما مشتریان محترم می توانید برنامه ریزی درست در زمان خرید داشته باشید.

تامین کنندگان کیوی ایران اگر به صورت تخصصی فعالیت داشته باشند به خوبی این استانداردها را می دانند و رعایت می کنند ولی متاسفانه نه همه شرکتهایی که در زمینه فروش و به عنوان تامین کنندگان کیوی ایران فعالیت دارند تخصصی در این زمینه ندارد و صرفاً به دنبال منافع خود هستند که اگر در زمان خرید به این موارد توجه نداشته باشید ممکن است دچار ضررهای مالی شوید و بار شما در زمان رسیدن به کشور مقصد کیفیت خود را از دست بدهد.

تامین کنندگان کیوی ایران

قیمت فروش کیوی هایوارد

کشور ایران پنجمین تولید کننده عمده کیوی هایوارد در جهان است که قیمت فروش این میوه در ایران نسبت به کشورهایی همچون
یونان
اسپانیا
شیلی
نیوزلند
چین
مناسب است و این رقابتی بودن قیمت فروش کیوی هایوارد ایرانی در بازارهای خارجی سبب شده است تا مشتریان، کیوی ایران را برای خرید انتخاب کنند. این موضوع از ۱۰ سال گذشته تا به الان ادامه داشته است. اگر تا به الان کیوی هایوارد ایران را خریداری نکرده اید تجربه بسیار خوبی برای شما خواهد بود تا بتوانید با پایین ترین نرخ روز، مرغوب ترین کیوی را خریداری کنید.

تامین کنندگان کیوی ایران

در حال حاضر با توجه به اینکه تقریباً دو ماه به زمان برداشت و صادرات کیوی در ایران باقی مانده است قیمت فروش کیوی هایوارد در سطح باغات به حدود ۵۰ سنت رسیده است که قیمت بسیار مناسبی به شمار می‌رود و از طرفی دیگر با توجه به اینکه هزینه های کارگری و برخی از هزینه های بسته بندی در ایران مناسب در می آید از این رو قیمت تمام شده این کیوی برای صادرات نیز کمتر محاسبه می شود.

گروه ویتاراد به عنوان تامین کنندگان کیوی ایران و همینطور به عنوان شرکت تخصصی در زمینه صادرات کیوی، دارای بزرگترین سردخانه و سورتینگ مکانیزه در شمال غرب کشور می باشد که برای کشور های مختلف ارقام متنوعی از کیوی هیوارد، کیوی خونی و طلایی صادرات می‌کند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *