مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت کیوی هایوارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خریداران به دنبال چه نوع کیوی هستند؟بسته بندی درست برای صادرات کیویواردکنندگان عمده کیوی هایواردبهترین قیمت کیوی هایوارد
بهترین قیمت کیوی هایوارد

بهترین قیمت کیوی هایوارد مربوط به کشور ایران است که با برداشت بیش از یک میلیون تن از این میوه، به عنوان قطب اصلی صادرات کیوی در جهان شناخته شده است.
در سطح باغات ایران گونه‌ های مختلفی از کیوی تولید می‌شود که مهم ترین و بیشترین حجم برداشت مربوط به کیوی هایوارد سبز است که دارای پوست قهوه ای – طلایی و گوشت آن سبز رنگ است که طعم بسیار شیرین با ماندگاری بسیار بالا است.

بهترین قیمت کیوی هایوارد در مقایسه با سایر گونه ها در بازار ایران مناسب تر است و پایین بودن قیمت این واریته سبب شده است تا هر سال کیوی هایوارد ایرانی به بیش از ۲۰ کشور جهان صادرات انبوه داشته باشد.
البته لازم به ذکر است که گروه ویتاراد توانسته در این چند سال اخیر کیوی زرد و کیوی خونی ایران را نیز به بزرگترین بازار های مهم اروپایی صادرات کند که سبب شده شاخص‌کل صادرات کیوی برای این دو واریته افزایش بالایی به خود داشته باشد.

خریداران به دنبال چه نوع کیوی هستند؟

طبق بررسی‌ هایی که از business directory و yellow page و همینطور از سرچ کنسول گوگل انجام داده ایم به این نتیجه رسیدیم که خریداران به دنبال خرید چه نوع کیوی هستند.
کشورهای مختلفی وجود دارند که به عنوان تولید کننده عمده انواع کیوی شناخته شده هستند و هر سال به کشورهای مختلفی نیز صادرات دارند. کیوی هایی که هر سال از زمان برداشت، فرایند فروش آن آغاز می شود مربوط به:
کیوی هایوارد سبز
کیوی خونی
کیوی زرد
بچه کیوی
می باشند که همانطور که اشاره کردیم بیشترین درخواست برای خرید کیوی مربوط به کیوی هایوارد سبز است.

ماندگاری کیوی هایوارد سبز به مراتب خیلی بیشتر از سایر گونه ها می باشد به طوریکه در ایران برداشت کیوی از ماه اکتبر شروع می شود و با توجه به بالا بودن حجم برداشت، کیوی ها به سردخانه های مختلف انتقال داده می شوند. حال میزان مدت نگهداری کیوی هایوارد سبز در سردخانه ها در بعضی مناطق به یک سال نیز می رسد اما ماندگاری سایر گونه ها حداکثر تا ۴ ماه است و در طی این مدت حتماً باید صادرات آنها انجام شده باشد همه این موارد ذکر شده باعث شده است تا بهترین قیمت کیوی هایوارد در این سال های اخیر مربوط به کیوی هایوارد سبز باشد.

بهترین قیمت کیوی هایوارد

بسته بندی درست برای صادرات کیوی

یکی از مواردی که باعث می شود تا زمینه فروش کیوی برای صادرات مهیا شود، رعایت سورتینگ و نوع بسته بندی آن است. چرا که اگر بسته بندی کیوی صادراتی طبق نظر و درخواست خریداران باشد می تواند تجارت این میوه مستمر و ادامه دار باشد و شاید خیلی از کشورها هزینه‌ های زیادی بابت تبلیغات محصولات خود کرده اند. ایران نیز علیرغم اینکه کیفیت و طعم کیوی بسیار خوبی دارد همواره توانسته است با بهترین نوع پکینگ نسبت به بازار های هدف خود جایگاه بسیار بهتری را نسبت به رقبای خود داشته باشد.

اغلب شرکت های صادر کننده کیوی در ایران ارقام مختلف از کیوی صادراتی را در بسته بندی های کارتونی، سبدی و کارتن پلاست انجام می دهند که بهترین قیمت کیوی هایوارد مربوط به بسته بندی کارتونی است که هم از نظر شکل و هم از نظر جلوه، زیبایی بیشتری دارد.
البته لازم به ذکر است که برخی از کشورها کیوی ایران را با بسته بندی سبدی نیز خریداری می کنند چرا که قیمت تمام شده این نوع بسته بندی نسبت به سایر بسته بندی ها مناسب تر است، از این رو خواهان خرید کیوی با بسته بندی سبد پلاستیکی هستند.

واردکنندگان عمده کیوی هایوارد

واردکنندگان عمده کیوی هایوارد از قاره‌ های مختلف هستند که طبق بررسی هایی که از سایت های معتبر خارجی انجام داده ایم بزرگترین بازارهای مهم برای این میوه کشورهایی همچون:

 • آلمان
 • انگلیس
 • روسیه
 • آمریکا
 • بلژیک
 • هند
 • اندونزی

هستند که سالانه بیش از چند صد هزار تن از این میوه را از بزرگترین صادر کنندگان کیوی در جهان خریداری می کنند که کیوی هایوارد ایرانی از مهمترین محصولاتی بوده است که در بازار این کشور ها شاخص خرید و فروش بالایی داشته است.

کیوی از جمله میوه‌ هایی است که در فصل پاییز از باغات برداشت می شود و در ایران نیز با توجه به داشتن آب و هوای مرطوب زمینه مناسبی برای تولید انبوه این میوه مهیا شده است.
در سال جدید با شروع برداشت کیوی از باغات استان های شمالی ایران زمینه صادرات آن به اغلب کشورهای اروپایی نیز آغاز شده است و خوشبختانه یکی از بهترین قیمت کیوی هایوارد در بازارهای جهانی مربوط به کشور ایران بوده است.
چنانچه قصد دارید تا حجم بالا از ارقام مختلف کیوی ایران را خریداری کنید ما بهترین قیمت کیوی هایوارد رقابتی تری را نسبت به رقبای خود در بازار های جهانی داریم که کافی است با مشاوران ما در امور بازرگانی بین الملل ارتباط بگیرید.

بهترین قیمت کیوی هایوارد

بهترین قیمت کیوی هایوارد

بهترین قیمت کیوی هایوارد ایران در سال ۲۰۲۱ در بازارهای جهانی بیش از ۷ یورو خرید و فروش می‌شود که مبلغ قابل توجهی برای کیوی ایران محسوب می‌شود و این در حالی هست که شاخص نرخ جهانی کیوی حدود ۵.۵ الی ۶.۵ یورو می باشد.
محاسنی که کیوی ایران نسبت به کیوی کشورهایی همچون

 • نیوزلند
 • شیلی
 • آمریکا
 • چین
 • اسپانیا
 • و ترکیه

دارد این است که باغات ایران عاری از هرگونه سموم شیمیایی می باشد. در واقع میوه های تولید شده در ایران از لحاظ بیولوژیکی سالم و ارگانیک هستند و طعم طبیعی میوه را دارند و برخلاف میوه کشورهای دیگر که فقط شکل ظاهری خوبی دارند اما طعم واقعی از میوه را ندارد به همین خاطر بهترین قیمت کیوی هایوارد ایران در بازارهای جهانی همواره بالاترین نرخ را داشته است.

حتی می توان گفت که علاوه بر کیوی ایران سایر محصولات کشاورزی این کشور نیز همچون سیب درختی، انار، پرتقال، نارنگی، لیمو، هندوانه و خربزه بازار بسیار بزرگی در کشورهای مهم آسیایی و اروپایی داشته است که سبب شده است گروه ویتاراد سالانه بیش از چند صد هزار تن از این میوه ها را در قلب بازارهای جهانی با بالاترین و بهترین قیمت کیوی هایوارد به فروش برساند.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *