مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع کیوی تنکابن | خرید عمده کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیوی در کجا بیشتر کشت می شود؟انواع کیوی تنکابن برای صادراتیسفارش خرید عمده کیوی
انواع کیوی تنکابن

انواع کیوی تنکابن از نوع طلایی و سبز علاوه بر بازار ایران، به دیگر کشورها نیز عرضه می شود. چرا که تجار زیادی از سراسر دنیا برای خرید عمده این میوه اقدام نموده و نوع صادراتی را مد نظر قرار می دهند.

خطه سر سبز شمال شرایطی داشته که می توان در آن انواع میوه های باکیفیت و استاندارد را تولید و از آنها کمک گرفت. این منطقه خاک بسیار خوبی داشته و انواع میوه به راحتی در آن تولید می شود.

کیوی یکی از میوه هایی ست که مخصوص شمال ایران بوده و افراد زیادی آن را می شناسند. به طوری که در باغات مختلف انواع کیوی از گونه های درجه یک و باکیفیت کشت شده و پس از برداشت راهی بازار داخلی و خارجی می شود.

کیوی در کجا بیشتر کشت می شود؟

تولید کننده بزرگ کیوی در کشور، استان مازندران می باشد. که این محصول حتی به کشور های اروپایی صادر می شود. بیش از 6 هزار 500 متر مربع باغ های استان مازندران به کشت این محصول اختصاص دارد.

این محصول بیشتر در غرب استان، مخصوصا در شهرهای نوشهر، تنکابن، چالوس و رامسر کشت می شود. استان مازندران 10 درصد صادرات این محصول را به خود اختصاص داده است.

بیش از 10 واحد سردخانه در این استان وجود دارد که ذخیره سازی این محصول منحصر به فرد  در این سرد خانه ها انجام می شود.

انواع کیوی تنکابن برای صادراتی

کیوی میوه ای طلایی است. که بسیاری از شهرهای غرب استان مازندران تولید کننده آن می باشد. که بسیاری از بازارهای داخلی و حتی خارجی نیز منتظر این محصول پرفروش و پر سود می باشند.

یکی از شهرهایی که این میوه طلایی را تولید می کند تنکابن می باشد. که به لحاظ آب و هوا ی مساعدی که دارد بسیاری از باغات این منطقه زیر کشت تولید این محصول قرار دارند.

بنابراین شرکت های زیادی در این منطقه وجود دارد که برای صادرات،  این میوه را خریداری و در بسته بندی های زیبا و شکیل به کشور های دیگر صادر می کنند. بنابراین در هنگام صادرات به تمام استانداردهای آن باید توجه داشت.

میوه ای مرغوب و با کیفیت به مشتری رساند و درآمد زیادی کسب کرد.

سفارش خرید عمده کیوی

برای خرید کیوی باید به عواملی توجه کرد.  زمانی که شنا آن را مستقیم از باغات کشور خریداری کنید طبیعتا هزینه ای کم تر نسبت به بازار پرداخت می کنید.  اما امکان خرید آن زمانی فراهم است که شما در زمان فصل برداشت، آن را خریداری کنید.  بنابراین زمانی که بخواهید به این میوه دسترسی پیدا کنید،  پیشنهاد ما به شما این است که از شرکت های توزیع کننده این محصول کمک بگیرید. یکی ارز بهترین شرکت های توزیع کننده ویتاراد می باشد.  که با  سابقه درخشان  خود نیاز مشتری خود را فراهم نماید.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *