مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع خیار خاردار | فروش عمده خیار بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشت گلخانه ای خیار خاردار و سادهانواع خیار خاردار درجه یکفروش عمده خیار بسته بندی شده
انواع خیار خاردار

تولید انواع خیار خاردار و ساده در ایران به کمک گلخانه ها، رشد قابل توجهی داشته است. لذا شرایط برای فروش عمده آن در بازار داخلی و خارجی به صورت بسته بندی و سورت شده برای شرکت های مختلف فراهم شده است.

کشت گلخانه ای خیار خاردار و ساده

خیار خارار با خیار ساده از لحاظ شکل ظاهری تفاوت دارد. خیار خاردار ظاهری بزرگ تر با خارهای روی پوست دارد. منبع غنی از ویتامین c  که سیستم ایمنی بدن را بالا می برد، و برای سرما خوردگی مناسب است.

خیار از میوه هایی است که به دلیل بوته ای بودن در تمامی سال در گلخانه ها کشت می شود. و محصولی است که صادرات آن هرساله به کشورهای دیگر انجام می شود. ایران سومین کشور تولیید کننده خیار صادراتی می باشد.

خیار مرغوب تولید داخلی علاوه بر آنکه نیاز داخلی را فراهم می آورد به بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا، آلمان، کانادا، عراق، هند نیز صادر می شود.

در بسیاری از بازارهای خارجی آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد بسته بندی محصولات می باشد.ب باید محصول باکیفیت با ماندگاری بالا در بسته بندی زیبا صورت  پذیرد تا ظر مشتریان را جلب کند.

کشت خیار خاردار هم در گلخانه و هم در فضای باز انجام می گردد. خیار خاردار هم برای درست کردن ترشی و هم برای خام خوردن استفاده می شود.

انواع خیار خاردار درجه یک

هر ساله بیش از چند هزارتن خیار خاردار درجه یک در فصل برداشت با قیمت متفاوت به کشورهای دیگر صادر می شود. آنچه بر قیمت آن تاثیر می گذارد  مرغوبیت، و ماندگاری و نوع بسته بندی آن  می باشد. خیار مرغوب گلخانه ای از شهرهای یزد، جیرفت،اصفهان، همدان برداشت می شود.

خیار خاردار هم به صورت بوته ای و هم گلخانه ای رونده کشت می شود. خیار خاردار گلخانه ای در بازارهای جهانی طرفداران زیادی دارد. به همین جهت است در هنگام صادرات این محصول به کیفیت و ماندگاری و بسته بندی آن اهمیت داده می شود، تا فروشی بیشتر و سودی بالاتر حاصل آید.

فروش عمده خیار بسته بندی شده

با پیشرفت تکنولوژی و وجود اینترنت باعث شده که بسیاری از خریداران خارجی خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام دهند.  خیار خاردار به دلیل طرفداران زیاد که دارد از فروش زیاد در بازارهای خارجی برخوردار است،  و این خود عاملی شده است که بسیاری از تولید کنندگان بر روی مرغوبیت و کیفیت این محصول تمرکز کنند. این میوه در بازارهای خارجی سود بالایی را بدست آورد.  بنابراین بسیاری از شرکت ها وجود دارد که به فروش این محصول مشغول هستند.  شرکت ویتاراد یکی از شرکت  های پیشتاز در صادرات این محصول به صورت عمده و با کیفیت بالا  می باشد.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *