مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع انار نی ریز | صادرات انار دانه درشت قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرهای تولید کننده انار در ایرانانواع انار نی ریز صادراتیصادرات انار درشت قرمز
انواع انار نی ریز

صادرات انواع انار نی ریز به دیگر کشورها مانند ترکیه، روسیه و هند، به خوبی کیفیت بالای این محصول را اثبات می کند. زیرا در بازار جهانی محصولات باکیفیت شانس انتخاب از سوی مشتریان مختلف را دارد.

شهرهای تولید کننده انار در ایران

سالانه 600 هزارتن از انار ایران در فصل پاییز برداشت می شود. ایران به عنوان اولین تولیدکننده این میوه در جهان شناخته شده است. کشور ایران به دلیل شرایط مساعد آب و هوایی، مناسب پرورش این محصول می باشد.

  • انار ساوه: بهترین نوع انار را تولید، و به دلیل کیفیت مطلوب به نیمی از کشور های جهان صادر می شود. انار ساوه خود ارقام متفاوتی داردو در دسته های جدایی قرار می گیرند.
  • انار فارس: یکی از قطب های تولید انار در کشور محسوب می شود. بیش از 60 هزارتن از صادرات کشور از طریق این استان و شهر نی ریز صورت می پذیرد، به کشور های حاشیه خلیج فارس و اروپا صادر می گردد.
  • انار جلفا: جلفا به دلیل آب و هوای نیمه گرم سیری، یکی از شهر های مناسب پرورش انار مرغوب می باشد. که انواع انار سفید یزدی، دانه قرمز رباب، گلوشا، شیرین و ترش، میخوش و فاروق را کاشت و برداشت می کند.
  • انار کوهدشت: در استان لرستان به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی انار تولید می شود. انار کوهدشت، با نام انار سیاب معروف است. به دلیل خوش رنگ بودن به کشورهای دیگر صادر می شود.
  • انار گیلان: گیلان دو نوع انار به نام انار شیرین و انار ترش را در خود دارد. انار ترش گیلان معمولا برای چاشنی غذاها مانند انارویج، زیتون پرورده، فسنجون و… استفاده می شود.
  • انار فیروزکوه: انار روستای محمود آباد که در فیروزکوه قرار دارد، معروف می باشد. و مناسب صادرات به کشورهای دیگر می باشد.

انواع انار نی ریز صادراتی

انار نی ریز که با عنوان انار رباب معروف است، مناسب صادرات می باشد. بسیاری از شرکت های بازرگانی از این محصول به عنوان میوه صادراتی استفاده می کنند. انار رباب به دلیل ماندگاری زیاد و آب فراوان که دارد، طرفداران زیادی دارد.

انواع دیگر انار نی ریز عبارتند از:

  • انار شهسوار
  • انار شیرین بدون هسته
  • انار عروس

صادرات انار درشت قرمز

انار میوه ای است که به دلیل خوش رنگ و لعاب بودن،  و خوشمزه بودن طرفداران زیادی دارد،  و از جمله میوه های است که بسیاری از شرکت های معتبر از ان به عنوان محصول پر سود استفاده می کنند. انار قرمز و انار سیاه از محبوبیت زیادی در بین مردم جهان برخوردار است. انار قرمز و سیاه که در فصل پاییز برداشت می شود،  معمولا موجب ایجاد رقابت در بین شرکت های تامین این میوه می سود.  صادرات انار قرمز درشت در ایران به دلیل محبوبیت بالایی کت دارد در بسته بندی های زیبا و با حجم بالا صورت می گیرد،  و به کشورهای دیگر صادر می شود.

سجاد راد

من در حوزه ویتاراد مشغول به کار هستم

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات موز و خیار و انبه و…. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *